Şimdi Ara

M9vs s7 vs z5 vs lg 5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle iyi forumlar . iyi günler dilerim. Evet yeni bir telefon almayi planliyorum arkadaslar. Yukarda yazdiklarima bakmayin sizin akliniz da baska telefon varsa onlarada bakabilirim. 1 aya kadar almayi planliyorum. Yardimci olursaniz sevinirim

Edit : kullanim amacini yazmamisim :D oncelikle ben telefondan oyun oynayan biriyim ve genelde surekli yukleyip silen biriyim. Fotograf 3. Sirada gelir benim icin . 2. Sirada ise sarji onemli . tip olarak bence her telefon guzeldir o konuda bir secme yapan biri degilim. Oncelik saglam oyun , sarj,foto .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gubo -- 29 Nisan 2016; 21:04:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Z5premium yada note 5 arasında tercihte bulunabilirsiniz. Oyun öncelikli ise tablet almak daha mantıklı olmaz mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevabiniz icin tesekkur ederim. Simdi telefonum bozuldu elimdeki tabletlere de pek isinamadim. O yuzden telefonla cok oynuyorum :) Birde aldigim telefon 3 yili gorsun istiyorum. Z5p la note5 den hangisini onerirsiniz siz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bahsettıklerınız zaten hep ust sevıye cıhazlar memnun bırakırlar ama ben samsung arayuzunun helede cok kurcalayıp sıl yukle tarzı kullanımda şişme kasma sıkıntılarının daha cok yasandıgını gordugumden g5 oncelıklı olarak dusnurdum sonrasında z5 tabıkı saglam ve stabıl telefon bataryadada uzmez.s7 belkı daha ıyı donanıma sahıp fakat o donanımdan adam akıllı randıman alınacak yazılım olmadıktan sonra s8 de olsa s9 da olsa touchwız arayuzunu adam akıllı yapamadıkları muddetce samsung almam
  • Kalite ve ekran canlılığı için z5p iyi. Isınma sorunu var ( oyun oynarken ısınması katlanılmaz olabilir) kamerası note 5 den kötü. Note 5 ise daha iyi bir seçenek. Z5p den fonksiyonlu. (Spen,kamera,ikinci el avantajı). Ekran canlı olsun daha premium bir görüntü dışa versin derseniz z5p de tercih edilebilir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • M9 :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.