Şimdi Ara

BİMCELL Yeni Hat 19,90 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
75
Cevap
2
Favori
7.461
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bimcell in normal hattan farkı var mı numara taşıma vs?
  • Maalesef kampanya bitmiştir.
  • İstanbul için paylaşabileceğiniz herhangi bir operatöre ait faturasız hat fırsatı var mı arkadaşlar?
    1-2 gün içinde alınması lazım. Şimdi gidip 40-50 lira bayılmak insanın zoruna gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exterminant

bimcell in normal hattan farkı var mı numara taşıma vs?

hiçbir farkı yok.. annem az aradığı için bimcell hat kullanıyor 10 lira yükleyip 3-4 ay kullanıyor avea olarak görüldüğü içinde aveadan ücretsiz konuşabiliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 724SATINAL -- 4 Haziran 2016; 11:09:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İst g.o.pasa bağlarbaşı caddesi vodafone 20 tl faturasız hat hala dusunen varsa degerlendirebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şenolköz

İst g.o.pasa bağlarbaşı caddesi vodafone 20 tl faturasız hat hala dusunen varsa degerlendirebilir

Hocam tam adresi yazarmısınız mümkünse haritada gösterirseniz daha anlaşılır

• Bağlarbaşı caddesi gaziosmanpaşa nin merkezinde trafiğe kapalı cadde caddenin girişinde vodafone var o değil 200 mt ilerde sağda kalıyor. Brn iletişim olması gerekiyor ismi

• mersin123 kullanıcısına yanıt
    En ucuz hat Bimcell. 4444551 bi arayın sorun sıfır hat alirsam 1 yıl vergi kesilir mi? Bana o zaman kesilmez demişlerdi.

• 724SATINAL 7 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler uygun bulunca kaçırmamak gerek o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Fiyat cok iyi. Numara tasiyana da 2016 sonuna kadar telsiz ucreti yok

Ben avea dan bimcell e tasimistim para vermedim.Simdi ptt cell kullaniyom bimcell e gecerken hat parasi mi verecez ? Yeni yeni huylar cikariyorlar.

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Taşımadan önce faturalı hat kullanıyorsanız son faturaya o yılın geri kalanı için telsiz ücreti ekleniyor, bimcell e geçtiğinizde aylık 1.58 telsiz ücreti yıl sonuna kadar alınmıyor. PTTCell den bimcelle geçtim, bu şekilde oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Fiyat cok iyi. Numara tasiyana da 2016 sonuna kadar telsiz ucreti yok

Ben avea dan bimcell e tasimistim para vermedim.Simdi ptt cell kullaniyom bimcell e gecerken hat parasi mi verecez ? Yeni yeni huylar cikariyorlar.

Hayir. Sadece aylik 1.75 lik telsiz kullanim ucretini bimcell numara tasima ile gelenlerden almiyor( yul sonuna kadar)

• quote:

Orijinalden alıntı: kef

Taşımadan önce faturalı hat kullanıyorsanız son faturaya o yılın geri kalanı için telsiz ücreti ekleniyor, bimcell e geçtiğinizde aylık 1.58 telsiz ücreti yıl sonuna kadar alınmıyor. PTTCell den bimcelle geçtim, bu şekilde oldu.

Ben faturalidan faturasiza gecmek istiyorum.Ptt adami opuyor 14 tl diye geldik 16.50 tl geliyor fatura ve interneti 5 para etmez.Hiz asiri dusuyor 250mb kota+2gb olmasina ragmen,1 gb net yaparim adam gibi kullanirim.

Faturasiz her turlu avantajli.1 fatura geciktirince toplam 25 tl ye bilmem ne ucreti aliyorlar.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.