Şimdi Ara

YAZ İÇİN BOŞUNA PLAN YAPMAYIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çünkü kırsalda operasyon yapılmadığı için şehirlerle uğraşmaktan ve IŞİD saldırı hazırlığında olduğu için büyük ihtimal dışarı çıkamayacaksınız beyler. SVBİED ile inleyecek ülkenin her yeri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daesh Antalya,Marmaris tarzı yerlerde saldırı yapabilir ya barlar sokağında yada sahili tararlar.ekonomik açıdan zaten diplerdeydi bu sene Türkiye bu sene hiç kalmaz.Geçen yaz Mısır'ı yapmışlardı suan hiç turist gitmiyor
  • Eyw reis bende tam hazirlik yapiodm

• Peki.
  • yes sir
  • Rusların bu yaz ve önümüzdeki yazlar Türkiye'ye gelmemesi ihtimalinden sonra bu yazı berbat edebilecek ihtimallerden biri bu hakkaten.

• Sadece bu yazı değil,ülkeyi berbat edecek hocam

• AyakkabiBagi kullanıcısına yanıt
    Bunu bunu alın bunu burdan
  • siz öyle sanın recep tayyip erdoğan hazretlerinin doğa üstü güçleri milli istihbarat teşkilatına yardım edecek ve olası saldırılar önlecektir, şuan doğa üstü gücü şarj edildiği için ara sıra saldırı olabilir o nazarlıktır saymalıyız zaten onu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .koter. -- 29 Nisan 2016; 20:20:48 >
  • Turistik bir yere saldiri ekonomiyi sever atar

• sana olmayacağını düşündüren ne?

• Sıkıntı yok çoruma gidecem zaten bizim ülkedekiler bile bilmiyo yerini işidliler nerden bulcak
  •  YAZ İÇİN BOŞUNA PLAN YAPMAYIN
  • AyakkabiBagi kullanıcısına yanıt
    Bunu senin yazmış olman.

Ben yönetimimiz çok iyi Dünya ylideri falan demiyorum ama paralel gibi ülkede güvenlikkkkkkk yokkkkkkkkkkk diyede bağırmıyorum.
    Evet bir çok şey danııklı dövüş evet ülkemizyabancılara peşkeş çekliyor.Ama fazla bi olay olmaz dışarda çok takılmayın.Olacağı varsa ne yazıkki kaçamayız.Yıllarca doğuda olanları film izler gibi izlediniz sanırım şimdi sıra burda.Ha ben korkmuyormuyum korkuyorum ama korkuyla nereye kadar.Korksam birşey değişçek mi biz korkutk diye devlet bunlyarı engeleycek mi yada küresel güçler yo.O yüzden ne biliyim ben bu halktan bıktım hiç birşeye sesi çıkmayanhalkla yaşıyoruz ve bunda bizimde payımız var şikayet etmeye çok hakkımız yok gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: .koter.

siz öyle sanın recep tayyip erdoğan hazretlerinin doğa üstü güçleri milli istihbarat teşkilatına yardım edecek ve olası saldırılar önlecektir, şuan doğa üstü gücü şarj edildiği için ara sıra saldırı olabilir o nazarlıktır saymalıyız zaten onu

şu an
  • Varsa şekerin patlayalım şekerim.

• Boş boş konuşmuşsun her akpli gibi. Paralel falan demiş yine. Yakında sıcamasan paralele suç atacaksın:d

• serokut S kullanıcısına yanıt
    bursa ulucamii turistik bir yer değil mi? Arap turistlerin ve avrupalı turistlerin özellikle ziyaret ettikleri önemli turistik bir mekan ve canlı bomba eylemi yaşandı.
  • batublood kullanıcısına yanıt
    Hedef ulu camii değil çarşıydı

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.