Şimdi Ara

Sony mi Apple mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi forumlar. Kameraya çok önem veren biriyim oyun felan kaçkez oynadığım sayılıdır eski telefonum note 2 idi suya düştü öldü anakartı yandığı için, 4 yıl sıkıntısız kullandım ama touchwiz arayüzü adamı kanser ediyor samsung almayı düşünen varsa almasın derim güncelleme çok erken kesiliyor donmalar kasmalar sararan ekran vesaire herneyse.
    Aklımda z5premium, xperia x performance de olabilir bir de iphone 6s var uzun süreli kullanım,sağlamlık ve iyi bir kamera istiyorum telefonda yaptığım şey fazlasıyla fotoğraf çekmek,müzik dinlemek ve sosyal medya oyunla felan pek işim olmaz ne önerirsiniz,neden şimdiden teşekkürler

• sony

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba , kalite diyorsan her zaman Sony
  • Z5 p nin kamerası çok kaliteli değil pişman olursun. Yurtdışından htc 10 (kullanıcı deneyimini beklemek lazım) alabilirsin. Yurt içi lg v10 ( şarjı kötü yaramaz) note 5 (Samsung? ) ve 6 s kamerada daha üst seviyeler. Uzun süreli kullanımda 6s daha faydalı bir tercih olacaktır...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6s alabilirsin, özellikle kalite dersek apple ın üstüne marka olmadığını herkes biliyor aslında, sony nin 20 küsür mpxleri maalesef bekleneni vermiyor.. Bazı arkadaşlar baltaladığımı düşünecek ama yanlış anlamayın, ikisini de kullandım ve açık ara 6s diyorum, benim görüşüm bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony almada ne alırsan al.iphone samsung lg birini al.sony demek sorun demek dert demek.

• apple pahlı, sony diyorum
  • İkisi de uzun süre götürür.Sağlamlıkta sony önde, kamera da iphone daha iyi diyebilirim.Kamerayı çok kullanırım demişsiniz i-phone alın bence.

• ıkı cephenınde avantajları var,fakat ben apple da fp oranın kotulugu 2 hatta 3k verılen cıhazlarda ne radyo ne sd kart olmaması ve kısıtlamlarından dolayı her zaman androıd cephesındeyım,kaldıkı androıd 2 yıl oncekı gıbı degıl artık cıddı anlamda olgunlastı ve sony de asla samsung gıbı berbat arayuzlu telefonlar cıkartmıyor,zaten bahsettıgınız z5 premıum gıbı bır model olunca ben cokta fazla dusunmezdım kendı payıma z5 premıum alır gecerdım,saglam stabıl şık ve appledan daha ıyı makul fıyatda sonucta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanklar yolda

İkisi de uzun süre götürür.Sağlamlıkta sony önde, kamera da iphone daha iyi diyebilirim.Kamerayı çok kullanırım demişsiniz i-phone alın bence.

Anladım hocam teşekkür ederim, bu cihaz beni ne kadar götürür kamerası yeterli olur mu sizce, eski telefonum ıslanıp öldüğü için sony beni bir nevi arafta bırakıyor malum suya toza karşı dayanıklı
  • TIMERIDER kullanıcısına yanıt
    neden hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: rakisart

neden hocam

Sony başlıklarını sondan geriye doğru inceleyin çok sorunlu cihazlar.snapdragon 810 zaten aşırı ısınıyor bu bile tek başına yeterli.abartılı megapikselli kameraları hiç hakkını vermiyor.

• rakisart R kullanıcısına yanıt
    İ phonelerin kamerası daha seri çalışıyor, sony ile arasında ciddi bir fark yok ama.Onun dışında sony yi daha avantajlı buluyorum.Ben olsam Sony z5 i tercih ederdim.Android de eski sürümlerine göre daha düzgün çalışıyor sizi üzmez iki telefon da en az 3 yıl götürür.

• quote:

Orijinalden alıntı: tanklar yolda

İ phonelerin kamerası daha seri çalışıyor, sony ile arasında ciddi bir fark yok ama.Onun dışında sony yi daha avantajlı buluyorum.Ben olsam Sony z5 i tercih ederdim.Android de eski sürümlerine göre daha düzgün çalışıyor sizi üzmez iki telefon da en az 3 yıl götürür.

z5 mi diyorsunuz hocam
  • rakisart R kullanıcısına yanıt
    Kamera sizin için önemli olduğundan 6s demiştim ama z5p daha mantıklı.Çünki arada bayağı fiyat farkı var ve suya dayanıklı(önceki tel su yüzünden gitmiş). Kamerası da 6s ten 1 tık geride ama sizi üzmez.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.