Şimdi Ara

Salona gitmemek için nedenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1) Belki 1 ay sonra çıkacam neden hemen 200 TL bandaj - eldiven parası + Salona ait eşofman paraları vereyim .

2) Mahalle fırını gibi heryerde bulunmaz bulunanlarda bodrumdan dönme sertifikasız hocaların bulunduğu salonlardır . Bir salon için 30 dk otobüs yolu çekilir hiç gitmediğin bir semtte yer alabilir

3) Akşam lisesiymiş gibi saat 8 de gidilir , gündüz özel dersler verilir ve 40 kişiyle yapılır.

4) İlk zamanlar acaba gruplara nasıl uyum sağlancak hemen itici hocalar haraket çalışma esnalarında dikkatinden kaçmayıp oraya buraya çekiştircek.

5) ''Savunma Sporu'' ''Savunma Sporu'' Diye geçinilir oysa tek kural salon dışındaki kavgalardan kaçmakmış

6) En önemlilerinden '' Özgüven getirir'' saçmalığı. Nedense gittim halen hazır etmiyorum lafını sürekli duyuyorum

7) Salona gidilcek ve yarım saat esneme hareketleri yapılcak hoca mal mal etrafta dolaşırken ayak , kol esnetcez ve sonra 1 , 2 lapa hareketi 1, 2 kombinasyon ile bir kaç günleri geçircez

8) Ben acaba öğrenicekmiyim , Kendimi koruyacakmıyım diye sorular varken hocanın muay thai , yada kickboks hakkında gereksiz felsefeleri , nashiateri duyucaz.

9) Sürekli Ayak duruş , yumruklardan sıyrılma hareketleri gösterilcek bunlra ise sadece müsabaka dışında akla gelmez bile

10) Müsabakada Patır , Kütür Yumruk savurursun okulda biri para ister donup kalırsın .

11) Rind de belki daha önce turnuvalar kazandıysan vurmaya korkmazsın bile ama dışarıda farklıdır tutulup kalıp o dikkafacılık anının bitmesini beklersin

12) Ve tüm herşeye rağmen dövüş sporuna gidersin dövüşülcek bir anda dövüşemezsin . Özgüven için salona gidin denilir salon dışında kavgaya girmek aptallıktır lafını duyarsın . Aynı zamanda bir savunma sporunda vakit sadece gösteriş için olduğu ortaya çıkar.

Salonda ne zaman mı artık hayatın da her daim kaygı olmaz 15 - 20 sene uğraşıp overeem , badr hari gibi zamanlara gelince belki sokakta kavgalardan kaçınmazsın sokak demişken hemen şu silah , bıçak muhabbetini açmayın sokaktan kastım en çok okul .

• 1 2 3 4 5 6 Bunların kick boksla alakası yok senin ve salonla alakası var .

7) Spordan zerre anladığın yok. Ne yapıcaksın ? Evden gelip direk müsabakaya mı çıkacaksın ? Sonra da tekme atçaksın ısınmadıgın icin 1 hafta ağrısını çekeceksin . Daha da kötüsü sakatlanacaksın.

8) Hangi gereksiz felsefeymiş o ? Tutup da kick boks salonunda tarih anlatacak halleri yok.

9) Bu bir altyapıdır. Sen bir kez gardını indir. Burnuna bir yumruk ye sonra bak bakalım bir daha indiriyor musun ?

10 11 12 bunlara gelince ne alaka ? Sen ödleksen Kick boks ile alakası ne ?

Salona gitmemek için nedenler diye konu açmışsın . Ne demistin ilk mesajın da ? Kick boks, mua thai gibi sporların sokak da ise yaramadını biliyorum. Hangi spor ise yararmış bay prof ?

Senin özgüven eksikliğini kick boks çözmez tabiki ne cözerki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu maddelere verdiğin fikirler hakkında fazla konusmucam 10 , 11 , 12 için konuşcam işte insanlar kickboks ödlekliği yeniyor diyor bende o yüzden onu söylüyorum bende . İyi antremanlar .
  • kmltkk K kullanıcısına yanıt
    Ben çok gülüyorum senin yazılara aynen devam
  • Sıkıntı sende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah :)
  • Gitme kardeş o zaman git evde kıçını büyüt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi ben seni engellememişmiydim Allah Allah :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmltkk -- 1 Mayıs 2016; 22:59:23 >
  • Hocam cok istiyorsan bizim salona gel bi sparring atalim anlarsin salona gitmenin önemli olup olmadığını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sokakta işime yaramıycak hiçbirşeyi düşünmem ben dostum .

Taktik öğrenmek zaman ve istek işidir birçok taktik öğrenilebilir sıkı bir antremanlar sonucunda kondisyonlar kazanılabilir maçta yenilmez olunabilinir , yumruktan sıyrılma refleksleri çok ileri düzeye gelebilir ama herşey önce benim için en önemli olan dışarıda kavgalık anda düşünme bile olmadan dalmaktır.

Sürekli görüyorum bizim okulun çıkışlarında bi tane gevşeğin biri , birini sıkıştıyor hemen tabi 30 kişi toplanıyor aa kavga var hadi hadi diye çocuğa gaz verirken o orda ağzından laf bile çıkmayan insanı değiştirmedikten sonra sparring zart zurt hiçbir önemi yok . Şunu demek istiyorum ringe yönelik ve önceden belirlenmiş dövüşler için gelişmede sınır yok .

*Salonda çalışıp daha sonra sokakta kavgaya girmek aptallıktır dalgalarından gidenler ALLAH aşkına benim konulardan uzak dursun

• quote:

Orijinalden alıntı: kmltkk

sokakta işime yaramıycak hiçbirşeyi düşünmem ben dostum .

Taktik öğrenmek zaman ve istek işidir birçok taktik öğrenilebilir sıkı bir antremanlar sonucunda kondisyonlar kazanılabilir maçta yenilmez olunabilinir , yumruktan sıyrılma refleksleri çok ileri düzeye gelebilir ama herşey önce benim için en önemli olan dışarıda kavgalık anda düşünme bile olmadan dalmaktır.

Sürekli görüyorum bizim okulun çıkışlarında bi tane gevşeğin biri , birini sıkıştıyor hemen tabi 30 kişi toplanıyor aa kavga var hadi hadi diye çocuğa gaz verirken o orda ağzından laf bile çıkmayan insanı değiştirmedikten sonra sparring zart zurt hiçbir önemi yok . Şunu demek istiyorum ringe yönelik ve önceden belirlenmiş dövüşler için gelişmede sınır yok .

*Salonda çalışıp daha sonra sokakta kavgaya girmek aptallıktır dalgalarından gidenler ALLAH aşkına benim konulardan uzak dursun

Bunları sadece internetten araştırma yapmış birinin söylemesi çok garip. Zaten spora başlasa bi kendisi de anlıycak haksız olduğunu. Klavye başından sallamak kolay.

• salona daha form doldurmak için gircem millet daha 40 metre ileride hareket felan yaparken ben ilgilencek birisi arıcam daha çok dert tasa var
    fazla düşünüyorsun.
  • Düşünmek iyidir
    fazlası paranoya yapar yalnız.
  • yalan diyemicem
  • sen geçen konu açıpta "çocuğu dövcemde idare ağzıma sıçar diye kokuyorum" diyen liseli değilmisin ? sütünü içip uyumayı denesene.
  • GhostSuika G kullanıcısına yanıt
    sen istediğin gibi tanımla fark etmiyor
  • Evde torba yumruklayarak refleks gelişmez haberin ola

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GhostSuika G kullanıcısına yanıt
    ok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.