Şimdi Ara

40- 45 Bin arası 3 model arasında kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar iyi günler 2. arabamı alacağım Allah nasip kismet ederse
    ilk arabam Peugeot 206 2000 model (araba sürmeyi bunda öğrendim diyebilirim)

40 -45 bin arası 3-4 araba arasında kaldım kullanan arkadaşlar + lari veya eksilerini almam icin veya almamam icin nedenlerinizi belkide sizin önerebileceğiniz bir araba var ise fikrinizi beyan istiyorum :)

Golf 6 (1.4 tsi)
    Leon (2010 üzeri 1.4 tsi)
    fiesta 2010 üzeri (1.25 motor veya farklı motorlarda olabilir kesinlikle dizel değil)
    Astra 1.4 t (2010 üzeri)

sedan araba sevmiyorum alternatif yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler..

• Fiesta daha ekonomik olur yakıt olarak...Golf ve astra tabi daha oturaklı ve kaliteli araçlar.
    Bence golf.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • astra fun club a üye olun görürsünüz sürekli arıza ışığı yakıyor tüp takınca hele çekilmiyor tamam güzel araba ama sürekli arıza ışığı yakıyor
    golf için 1.4 tsi da yağ yakıyor diyolar
    leon da aynı motor zaten
    fiesta o motorda yüklü yokuşlarda biraz üzebilir diğerlerine göre performans beklentiniz yoksa mondeo 1.6 yada focus 1.6 benzinli olabilir
  • Genellikle şehir içinde otomobil kullanıyorsanız. Yaris Hybrid diyebilirim. Sorunsuz otomatik vites, yeterli donanım, sessiz sürüş, az yakıt tüketimi.

Not olarak, Kayseri'de şehir içinde trafik yoğunluğu nasıl bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulentcandan -- 29 Nisan 2016; 18:11:47 >
  • Hocam size net tavsiyem.ya.focus 2 2010 2011 titanyum ya da fiat bravo 1.6 mjet

• quote:

Orijinalden alıntı: bulentcandan

Genellikle şehir içinde otomobil kullanıyorsanız. Yaris Hybrid diyebilirim. Sorunsuz otomatik vites, yeterli donanım, sessiz sürüş, az yakıt tüketimi.

Not olarak, Kayseri'de şehir içinde trafik yoğunluğu nasıl bilmiyorum.

hocam kayserinin ilçesindeyim günlük max 10 - 15 km yol yapıyorum.. az önce baktım Yaris Hybrid 'in tatminkar bir yakıt tüketimi var lakin bütçe olarak biraz fazla.. birazda kasa olarak pek sevmedim tasarım iyi değil :(
  • Bu araclar arasindan eger manuel tercihiniz ise golf en iyisi olur astra da gucu tasarimi icin tercih edilir

• Konfor ve yalıtım konusunda golf daha iyi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.