Şimdi Ara

Türkçe belgesel + cccam + powervu + youcam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

multivizyon adlı mağazadan 190 tl ya filbox modül ile birlikte redline ts 5000 aldım

video tanıtım için lütfen facebook sayfama bakın, arkadaş olarak eklemeyin herkeze açık zaten her şey👽👆🏻

Arkadaşlar kabaca redline serveri güzel ,

youcam de 23,5 19,2 ve 13 e destek var , 4,8 ve 9 da powervu desteği var sorunsuz (1500 tllık vu larda bile sorunlu powervu)

kötü yanları ise

malasef thor uydusuna hiç destek yok ne youcam de ne de powervuda

kumandası kullanışlı ve güzel değil.

bazen sinyal yok diyor, 4 den fazla uydunuz varsa zaman zaman problem yaşayabilirsiniz. yada bana özgüdür bu sorun bilemiyorum.

thorla işiniz yoksa ve bu 3 uydu işimi görür derseniz güle güle kullanın. hiç gerek yok paralı server almanıza.

sıfır alırsanız ki, emin olun çoğu ürün denenmiş yada iade edilmiş, siz mutlaka youcam ve iptv sini kontrol edin.

bir kaç kendini bilmez sinirimi bozduğu için daha fazla forumda sizlere yardımcı olamıcam hakkınızı helal edin. 2007 den beri iyi kötü günler geçirdim forumda elysion nickimin banlanmasını kınıyorum burdan.

bu linkten türkçe belgeselleri

yetişkin kanalları ve sporları bulabilirsiniz.

aynı anda üçünü de aktif ettim

ama redline nın serveri 13-16-19 da paralı serverla aynı seviyede

üstelik fransız beinsporta destek var. (hotbird de bein1 bazen çalışmıyor)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=105672903178411&id=100012071048032&ref=bookmarks

filbox modül için bu cihaz on numara.

dsmartla deniyemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fraetiaw -- 29 Nisan 2016; 16:52:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 190 TL size özel fiyat mı ? 260 küsür görünüyor sitesinde ...
  • 4 aydir bende kullanniyorum. Bolgeden dolayi sadece hotbirt var. Bein sport 12 567 hep acik. Nc+kanallari acik. Polsat grubu acil yaklasik 10 tane adult var daha ne olsun. 2 yil bedava youcam de bu ozellikler. Ip tv vardi parali 3 ay hediye bitti. Kendi ip tv si var turkiye kanallari acik. Filbox gayet guzel aciyo sorunsuz. Su an ben memnunum sorun yok tavsiye de ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.