Şimdi Ara

Vestel, Mayıs ayı sonunda silahlı İHA uçurmayı planlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vestel, Mayıs ayı sonunda silahlı İHA uçurmayı planlıyor 
    (Vestel'in daha önce geliştirdiği İnsansız Hava Aracı) 

Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, geçtiğimiz günlerde Pamukkale Üniversitesinde düzenlenen Başarı hikayesi konferansına katıldı. Zorlu, konferansta Vestel'in yeni yatırımları ve geliştirecekleri yeni İnsansız Hava Aracı hakkında da bilgiler verdi.

Yönetici Vestel'in daha önce İnsansız Hava Aracı geliştirdiklerini belirterek, bu kez hedeflerinin silahlı İHA geliştirmek olduğunu vurguladı. Zorlu'ya göre Vestel'in silahlı İHA'sı yaklaşık bir ay sonra yani Mayıs ayının sonlarında havalanacak. Daha önce dünyada benzer insansız hava araçlarının geliştirildiğine şahit olduk, ancak Vestel'in yapacağı silahlı İHA hakkında henüz net bilgiler paylaşılmadı.

Konferans sırasında bir gazetecinin  "İnsansız silahlı hava aracı sadece Türkiye'de mi kullanılacak?" sorusuna Ahmet Nazif Zorlu "Bizim her yaptığımız şeyde ihracat hedefimiz vardır. Zaten önce kendi ülkende yapacaksın, başarılı olacaksın ki ondan sonra dünyada başarılı olmaya çalışacaksın. Biz Zorlu Grubu olarak kendimiz yapalım, kendi içimizde oynayalım diye böyle bir fikrimiz olamaz. Tabi ihracat hedefimizdir. Bunların çok konuşulmaması lazım. Biz yapıyoruz. Yüzde yüz yazılımı, donanımı bugün Vestel'e aittir. Vestel Savunma Sanayi tarafından yapılıyor" şeklinde yanıt verdi.

• İhraç etmeye vestel venus telefonlardan başlasalar keşke,burdaki fiyatlardan satmayı denesinler,bakalım yurtdışında kim alacak o telefonları
  • Güzel haber,
  • Hala vestel yok şöyle yok böyle derler

boşverin zaten diyenlere de bloğu basın geçin ki sesleri çıkmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu geliştirdikleri İnsansız Hava Aracı hakkında çok çarpıcı açıklamalar yaptı: Teknolojide en son çıkan ne varsa içine koyduk...

• Güzel bir gelişme.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankaya silah takıldı 25 er kiloluk 2 füzeyi hefefe başarıyla gönderdi. Fzüelerde kendi üretimimiz, akıllı bomba.
  • Vestel vatandaşı kazıklasa da bu türlü projelerini destekliyorum. Devletimiz, ordumuz, polisimiz hepsinin Allah yardımcısı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arçelik'ten de böyle projeler bekliyoruz... :D

• Türk düşmanlarını üzecek gelişmeler bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şehmistan

Hala vestel yok şöyle yok böyle derler

boşverin zaten diyenlere de bloğu basın geçin ki sesleri çıkmasın

vestel yok şöyle yok böyle
  • İyi oldu bu araçtan bahsetmesinin donanım habere alınması. Zira vatan hainleri birer birer dökülecektir, biz de not alırız kim kimdir

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

İyi oldu bu araçtan bahsetmesinin donanım habere alınması. Zira vatan hainleri birer birer dökülecektir, biz de not alırız kim kimdir

Hayırdır ne yapacaksın isimleri listeleyip kanlarında banyo mu yaptıracaksın o kıl beyinliler gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazzini

quote:

İyi oldu bu araçtan bahsetmesinin donanım habere alınması. Zira vatan hainleri birer birer dökülecektir, biz de not alırız kim kimdir

Hayırdır ne yapacaksın isimleri listeleyip kanlarında banyo mu yaptıracaksın o kıl beyinliler gibi.

Yok canım Emniyetin Mobil ihbar kısmı var. Bu tipleri tespit edip oraya bildiriyorum onlar gerekeni yapıyordur diye tahmin ediyorum da. Yalnız anlayamadım senin niye zoruna gitti ? Sen de sempatizan falan mısın
  • Silahlı İHA çok önemli. Hele ki radarda da görünmüyorsa tam bir ölüm makinesi olur.

• İthal dronelara vergi ister şimdi Vestel

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mazzini

quote:

Yok canım Emniyetin Mobil ihbar kısmı var. Bu tipleri tespit edip oraya bildiriyorum onlar gerekeni yapıyordur diye tahmin ediyorum da. Yalnız anlayamadım senin niye zoruna gitti ? Sen de sempatizan falan mısın

Şimdi emniyetin işi gücü senin donanımhaberden kendince belirlediğin kişilerin peşine düşüp cezalandırmak mı birde neye göre cezalandıracak bu ülkeyi sevmiyor diyemi ki vestel hakkında olumsuz yorum yazan hiç kimsenin de bu ülkeyi sevmediğini düşünmüyorum kaç yaşındasın sen güzel kardeşim bırakın artık bu insanları vatan haini dinsiz diye yaftalamayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mazzini -- 29 Nisan 2016; 16:29:07 >

• 1000 tane düşman drone saldırsa, bununla savunma yapılabilecek şekilde düzenleme yapılabilir mi? Maliyeti ne olur?

• 65 inc vestel tv aldım 3300 tl

muadilleri 6500 tl den başlıyor

canavar gibi tv

İnşaAllah çok başarılı olurlar bu projede
  • quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

İhraç etmeye vestel venus telefonlardan başlasalar keşke,burdaki fiyatlardan satmayı denesinler,bakalım yurtdışında kim alacak o telefonları

işte bu yorum o kadar manasız ki

telefon piyasasında biz inanılmaz geriden başladık

ama silahlı iha piyasasında böyle bişi yok çünkü böyle bir piyasa yok

üretenler satmıyorlar :)

ha ama ben o telefonu almam sırf isminden dolayı o ayrı mesele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SECourses -- 29 Nisan 2016; 16:37:08 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.