Şimdi Ara

Gamepad önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Xbox one

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TURK-ŞAD kullanıcısına yanıt
    Bu bizi biraz aşar gibi dostum
  • Xbox one 3.5mm jacklı yada logitech f310. ( bulabilirsen xbox 360 kablolu. )

• bugün bende araştırdım snopy düşünüyordm 40 tl civarı fakat kıydım paraya logitech f310 siparişi verdim daha öncedende arkadaşta kullandığım için tavsiyemdir logitech kalitesi tartışılmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bandidas22

bugün bende araştırdım snopy düşünüyordm 40 tl civarı fakat kıydım paraya logitech f310 siparişi verdim daha öncedende arkadaşta kullandığım için tavsiyemdir logitech kalitesi tartışılmaz :)

f310 çok tavsiye edildi sanırım bende ondan alacağım snopy kullandım yaklasık 2 sene kadar çok memnun kaldım şahsen ama daha fazla gitmiyor ömrünü tamamladı
  • Xbox kolu kullanıyorum. Çok memnunum konu açmıştım bununla alakalı yardımcı olur;http://forum.donanimhaber.com/m_78667951//tm.htm#78667951
  • bymamunn kullanıcısına yanıt
    f310 daha da fazla süre gider hocam çünkü snopy 2 yıl dayandıysa malınızı hor kullanmıyorsunuz anladığım kadarıyla o yüzden f310 almanızı öneriyorum ele oturması ve tuşları bence çok güzel ve estetik yani kullandığım 1-2 saatlik süreçte benim için öyleydi ayrıca uzatmalı usb kablolarıyla artık mesafeleride yükseltebiliyoruz ben yatağa yatıpta ets2 oynuyodum maus'la ama tuşlar yetmiyodu şimdi buna uzatma kablosu takıcam ve yine yatalak moda geçicem inşallah
  • quote:

f310 daha da fazla süre gider hocam çünkü snopy 2 yıl dayandıysa malınızı hor kullanmıyorsunuz anladığım kadarıyla o yüzden f310 almanızı öneriyorum ele oturması ve tuşları bence çok güzel ve estetik yani kullandığım 1-2 saatlik süreçte benim için öyleydi ayrıca uzatmalı usb kablolarıyla artık mesafeleride yükseltebiliyoruz ben yatağa yatıpta ets2 oynuyodum maus'la ama tuşlar yetmiyodu şimdi buna uzatma kablosu takıcam ve yine yatalak moda geçicem inşallah

Teşekkür ediyorum hocam dikkate alıcam dedikleriniz ve bende sizin gibi f310 almaya karar verdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Naima

Xbox kolu kullanıyorum. Çok memnunum konu açmıştım bununla alakalı yardımcı olur;http://forum.donanimhaber.com/m_78667951//tm.htm#78667951

Hemen bakıyorum dostum
  • Logitech f710 kullanıyorum ve çok memnunum. Tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bymamunn

quote:

Teşekkür ediyorum hocam dikkate alıcam dedikleriniz ve bende sizin gibi f310 almaya karar verdim

Bugün elime ulaştı driverini sitesinden indirdim 3 oyunda denedim sıkıntısız çalışıyor ve ağırlık olarakta eli yormuyor zaten elinizde tutarken kaliteyi hissettiriyor sert klavye tuşlarından bıkmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: srkayp

Logitech f710 kullanıyorum ve çok memnunum. Tavsiye ederim.

Hocam arada tuşlara bastığınızda almama sorunu olduğu söyleniyor siz yaşadınız mı böyle bir sıkıntı ?
  • quote:

quote:

quote:

Bugün elime ulaştı driverini sitesinden indirdim 3 oyunda denedim sıkıntısız çalışıyor ve ağırlık olarakta eli yormuyor zaten elinizde tutarken kaliteyi hissettiriyor sert klavye tuşlarından bıkmıştım

Hayırlı olsun diyelim hocam o zaman güle güle kullanın darısı başımıza

• quote:

quote:

Hocam arada tuşlara bastığınızda almama sorunu olduğu söyleniyor siz yaşadınız mı böyle bir sıkıntı ?

Logitech F710 larda bu sorun sanırım hepsinde var. 15 veya 20 dakikada bir kopmalar oluyor. Bir saniye filan sürüyor ancak Euro Truck gibi yarış oyunu oynuyorsanız kaza yaptırıyor. Logitech alacaksanız kablolu versiyonunu almak en iyisi. F310 yada F7510
    2 haftadır kullandığım Xbox 360 kablosuz gamepadinde herhangi bir kopma yok. Kablosuz bunu tercih edebilirsiniz.
  • Ben de ets 2 hastasıyım. Kablosuz gamepad var. Fakat direksiyon olarak ayarlanmıyor. Neden olabilir?

• Arada yaşadım evet. Ben onu kablosuz olduğu için mesafeye yordum. Arkadaşların dediği gibi kronik bir sorun olup olmadığını bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kenan9593

quote:

quote:

Logitech F710 larda bu sorun sanırım hepsinde var. 15 veya 20 dakikada bir kopmalar oluyor. Bir saniye filan sürüyor ancak Euro Truck gibi yarış oyunu oynuyorsanız kaza yaptırıyor. Logitech alacaksanız kablolu versiyonunu almak en iyisi. F310 yada F7510
    2 haftadır kullandığım Xbox 360 kablosuz gamepadinde herhangi bir kopma yok. Kablosuz bunu tercih edebilirsiniz.

Dostum ben daha çok pes oynamak için falan kullanıyorum gamepadi o yüzden galiba en temizi kablolu f310 en temizi

• Oyundaki kontrol sihirbazından f310 u seçtinzmi hocam ?
  • quote:

Oyundaki kontrol sihirbazından f310 u seçtinzmi hocam ?

seçtim(bendeki tx gamepad) ama yine de direksiyon kontrolünü almıyor...? Yani çalışıyor ama sadece yön veremiyorsun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.