Şimdi Ara

Kalan 4 Haftada Gol Yiyecegimizi Düsünmüyorum (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
1.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz

Alıntıları Göster
    Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

Beşiktaş - Kayseri : 4-0
    Galatasaray - Beşiktaş : 0-2
    Beşiktaş - Osmanlı : 3-0
    Konya - Beşiktaş : 0-2

2. Skorda tutsun başka birsey istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saimertug kullanıcısına yanıt
  • Tolganın dışarı çıkan topu bile içeri alacak potansiyeli olduğunu unuttunuz mu gençler.
  • Kıyamet kopsa gol yemeden maç bitiremeyiz. Vasat Kayseri maçını referans almayın. Ne Macelo'ya ne Alexis e ne Tosic e ne Necip'e güvenmiyorum. İsmail'e hiç güvenmiyorum e bir parça Beck'e güveniyorum.

Skrtel-Zapata-Serdar Aziz isimleri geçiyor en az ikisi alınmalı. Marcelo güzel bir yedek olur Alexis i yolla gitsin.

Çok ritimli futbol oynuyoruz tiki taka ama azıcık baskı yiyince haydii. Umarım dediğin gibi olur da GS maçında bir beraberlik de olabilir diye düşünüyorum 3 maçtan 7 puan çıkarıp şampiyon oluruz.
  • Bir kere yanılsam dişimi kırıcam

http://forum.donanimhaber.com/m_116628598//tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

En az 6 gol yersiniz.

İşte gercek futbol bilgisi
  • Kaldı 2. Tosic varsa gol yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.