Şimdi Ara

Ygs 2 17712 siralama 95 obp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar siralamam belirttigim gibi obpm de bu civarda gelecek. Eger lysde de ayni basariyi surdurursem yani 17k ile kaparsam bu obp beni bulundugum yerde kaca atar.
    Obpme laf etmeyin ne kadar yuksek not vermisler diye. Ygs benim icin gercekten hayal kirikligi oldu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• +3k

• gugklusaat G kullanıcısına yanıt
    3k ileri tasir mi diyorsunuz hocam yani 14-15k seviyesine mi gelir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 28 Nisan 2016; 23:09:02 >
  • Aynen öyle Nasıl yaptınız o obp yi

Obp iyi degil de ygs cok kotu diyelim. :) Ted ankara koleji bilim insani programindayim. Ankaradaysaniz belki duymussunuzdur. Gayet kazik sinavlara girdik. Bu sene acimaya basladilar. 450 kisilik okulda okul 12. Siyim ama ygs okul basarisina gore rezalet olunca boyle oldu. Herhalde ygs sonucunda ilk 100de falanimdir ancak okulumda.Bu arada tesekkurler hocam cevabiniz icin

• Hocam baya iyi yerde okumuşsunuz lys de istediğiniz yere gidersiniz inşallah bu arada hedefiniz nedir

• Merak ettim de okulun birincisi falan ne konumda ? Cok mu var 1k da adam ?

• 2015' de ygs1 de 17575. 404 puan almış. okul puanı olan 95 * 0.6 = 57 puan buna eklenince y-ygs1 461 puan oluyor. yerleştirmede 461 puan alan 14822. olmuş.
    Hedef hacettepe ankara gazi tip uclusuydu :)

• Okul birincisi 770lerde bir sey oldu. Normalde o adamin ilk 50ye girmesi lazimdi ama olmadi nedense :). En iyi 70. Var. Ilk 1000de de 10 kisi falan vardir

• kordon68 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9D2914531

quote:

Orijinalden alinti: srknpower

3 sene yattynyz demi ?

sadece son sene kastynyz 95 obp böyle geldi

• Çok boş adamsın be airmax.

• quote:

Orijinalden alıntı: Steelpecker

Çok boş adamsın be airmax.

sen çok mu dolusun

ben kabullendim sizler çok zekisiniz

arkadaşa sormak istedim

genelde alayınız son sene çalışmış oluyor ne hikmetse obpler +90
  • quote:

Orijinalden alıntı: Airmax

quote:

Orijinalden alıntı: Steelpecker

Çok boş adamsın be airmax.

sen çok mu dolusun

ben kabullendim sizler çok zekisiniz

arkadaşa sormak istedim

genelde alayınız son sene çalışmış oluyor ne hikmetse obpler +90

Adam yukarda yazmış, nerde okuduğunu, ne şartlarda o diploma notunu yaptığını belirtmiş, senin gelip dediğin şeye bak.
    Ayrıca 3 sene yattım, son sene çalıştım diploma notum 76. Yani 3 sene yatarak 90+ diploma notu yapan adam ya okul ortalamasina göre çok zekidir ya da baba parasıyla o notları almıştır. Yukardaki arkadaşın o okulda burslu okuduğunu düşünüyorum. Ki burslu olmasa bile tahminim o okulda o ortalamayı yapmak için epey çalışmak gerekiyordur.

• 3 sene falan yatmadim. 4 yil da duzenli calistim. Tabiki 9. Sinif, 10. Sinif ve 11. Sinifta ygsye yonelik calismadim ama sinavlarima calismadigimi hic hatirlamiyorum. Ankarada yasayanlar bilir ted ankara kolejini. Belki ulkede bu kadar fazla ogrenciye sahip bir lise yok. Yalan da soylemiyorum okulda sirf 450 tane 12. Sinif var ve ben okulda 12.siyim hatta 11. Ile farkim da 0.02 puan. Fizikteki hatali sorular mahvetti. Belki matta harcadigim surenin fazlasini fizikte harcamak gibi bir salaklik yaptim ve sosyaldr 19 tane bosum kaldi. Fizik de 4 yanlis oldu. Okul 11.si ygs2de 3900lerde ve ben okulda onun hemen altindayim ve ygsde aramizda 13-14 k kisi var. :)

• Tesekkur ederim hocam. Evet yuzde yuz burslu okuyorum ted ankara kolejinde

• Bilim adamında gökhan diye baya zeki bi arkadaşım vardı o da bu sene girdi bi bilgin var mı sonucuyla ilgili

• Ruardc kullanıcısına yanıt
    Evet gokhan inanilmaz bir cocuk. Benim de yakin arkadasim.182. Oldu galiba :D .
    Nereden taniyorsunuz

• doğa kolejinde son sene aynı sınıftaydık ordan biliyorum orhan ve hasan diye 2 arkadaşım daha vardı bilim adamında tanıyosundur belki bu sene ayrılmış olabilirler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.