Şimdi Ara

Superonline ADSL İnternet Kesilmeleri (İstanbul Güngören)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 18 Nisan'dan bari internet kesilip duruyor. Başta sadece benim aboneliğimle ilgili bir kesilme problemi sanmıştım fakat demin konuştuğum müşteri temsilcisi bunun bölgesel bir sıkıntı olduğunu söyledi. İstanbul Güngören'de oturuyorum, malesef fiber altyapı yok ADSL kullanıyorum ve altyapı da Türk Telekom'un. Müşteri temsilcisinin söylediğine göre kabloların eskimesinden kaynaklı bir yerde çökme gerçekleşmiş ve Türk Telekom bunun yenileme çalışmalarını başlatmış ama uzun bir süre daha süreceğini söyledi zira santrallerden ankastre kutularına kadar bir değişme olacakmış. İstanbul Güngören çevresinde ikamet edip bu şekilde kesilmeler yaşayanlar var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf1653 -- 28 Nisan 2016; 10:59:48 >

• Ben de izmit'te oturuyorum. Superonline fiber abonesiyim. Dün gece internet kesildi hala daha gelmedi. 12 saatten fazladır bağlantı yok. İlk defa böyle bir kesinti yaşadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende güngörende oturuyorum. 2 gündür sitelere giremiyorum video izleyemiyorum yarım saatte bir siteyi açıyor.Böyle bir problem yaşayan var mı ?
  • Garp the Fist kullanıcısına yanıt
    bölgesel elektrik kesintisi olmuş olabilir... daha kötü ihtimal cahil hırsızlar fiber kabloları çalmışta olabilir...
  • Ümraniyedeyim.Normal bi şekilde kullanıyordum interneti birden kesildi ve 2 dk sonra geldi ama aşırı yavaşladı sitelere bile girmiyor.Telefonun interneti bağladım şuan.1 saat daha beklicem düzelmezse ararım artık.
  • demin yine gitti müşteri temsilcisini aradım istanbul içinde genel bi arıza var dendi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.