Şimdi Ara

38.000 TL ye kadar öğrenciye araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. Üniversite öğrencisiyim 38.000 TL ye kadar yakıt konusunda beni üzmeyecek bir araç arıyorum. Araştırdıklarım arasında Golf 5, Ford Focus, Fiesta, Punto EVO 1.3 MJET, Opel Astra H, Seat İbiza, Peugeot 208 var.

Araştırdıklarımın bana göre artıları eksileri var ama açıkcası otomobil kıyaslamasından pek anlamıyorum. İkinci aracım olacak ilk aracım 2004 model Corsa 1.2'ydi. Alacağım aracın Corsa 1.2'den motor olarak hissedilebilir bir farkı olmasını istiyorum. Araştırdıklarımın arasında peugeot 208 tasarım ve yeni bir araç olmasıyla ön plana çıkıyor ama diğerlerine göre düşük bir araç olduğunu biliyorum. Segmentlerden pek anlamıyorum ama genelde GOLF, FOCUS veya ASTRA almamı öneriyor tanıdıklarım sizlerden de tavsiyeler alabilirsem seçimimi daha da kolaylaştırabilirim sanırım. Yardımcı olursanız sevinirim. Tabi önerebileceğinz başka araçlarda varsa paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkürler.

• Laguna
  • Aynı paraya alınan yakıt miktarında menzil çok fark edeceği için dizel araç öneririm punto evo 1.3 mjet,fiat bravo 1.6mjet,peugeot 308 1.6 hdi,fiesta 1.4 veya 1.5 tdci öğrenci adama en mantıklı araçlar. 1.3 dizel astra önermiyorum çünkü o motorun o kasaya yeterli geleceğini düşünmüyorum.
  • Bende o paralara arac ariyorum. Kia rioda karar kildim gibi bakmani tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peugeot 308 1.6 ehdi, fiat bravo 1.6 multijet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Punto evo güzel bir öğrenci arabası fakat.. Sıfırının artık sadece 1.4 üretilmesi modelin ikinci elini olumsuz etkileyebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PoloClassic75 kullanıcısına yanıt
    Sen öğrenci olsan 1.4 tsi dsg golf 5 alır mısın?

• Dizel mantıklı geliyor bana da ama Peugeot 208 çok ilgimi çekti o kadar kötü yoruma rağmen dış ve iç tasarım çok hoşuma gidiyor o araçta baya yenilikçi duruyor yakıt konusunda da iyi. Otomatik şanzıman vites geçişlerinde yığılıyormuş zaten manuel düşünüyorum ama beni şaşırtan olay trafikte hiç 208 göremiyorum nedendir bilinmez.
  • Öğrenciyim zaten hocam,arkadaşın bakındığı modeller arasında golf 5 te varmış,bu yüzden önerdim zaten.arabanın ne kadar tekin olduğu tartışılır elbette ama ilanlar arasından en uygununu seçtim linkini attım.Hatam varsa affola.

• PoloClassic75 kullanıcısına yanıt
    Arkadaş yakıt tüketimi konusunda konuştu sanırım malum tsi motorun yakıt tüketimi bir öğrenciye göre bir hayli fazla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.