Şimdi Ara

hat değerlerime göre ne kadar hız alabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar farklı bir tarifeye geçmeyi düşünüyorum sizce ne kadar verim alabilrim.

ss;

ekleme;

arkadaşlar 16mbit internet bağlattım hattım 7 mbit hız alıyor ttneti aradım bi elektrikçiyle görüşün dedi anlamadım valla bu nasıl iş yardımcı olun lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-68530B4CB -- 30 Nisan 2016; 23:21:30 >

• Yanlış yer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Yanlış yer

nerde paylaşmam gerekiyor?
  • Hat değer kısmı yanlış sol menüde internete bas değerler çıkar.

• quote:

Hat değer kısmı yanlış sol menüde internete bas değerler çıkar.

teşekkürler hocam.düzelttim.
  • Kablolarda ufak bir problem var adslde 16 mbite geçebilirsin dediğim gibi ufak problemden 14-15 sabitlenebilir arıza kaydı bırakınca çözerler büyük olasıkla vdsl hipernet hizmeti var onla yüksek hızlara daha rahat çıkabilirsin modem değişmesi gerekli.

• quote:

Kablolarda ufak bir problem var adslde 16 mbite geçebilirsin dediğim gibi ufak problemden 14-15 sabitlenebilir arıza kaydı bırakınca çözerler büyük olasıkla vdsl hipernet hizmeti var onla yüksek hızlara daha rahat çıkabilirsin modem değişmesi gerekli.

modemi değiştirecem vdsl kampanyası düşünüyorum bende tt nin verdiği bir modem var 7 tl taksitle ama nasıldır bilmiyorum modelini paylaşmamışlar. teşekkürler cevap verdiğiniz için
  • Genelde zyxel vmg3312-b10b veriyorlar wifi iyi değil.

• quote:

Genelde zyxel vmg3312-b10b veriyorlar wifi iyi değil.

modem router var bende sanırım onunla birlikte iş görür zaten oyun falan oynamıyorum çok yaptığım en zorlayacı şey yüksek kalitede film izlemek.
  • arkadaşlar 16mbit internet bağlattım hattım 7 mbit hız alıyor ttneti aradım bi elektrikçiyle görüşün dedi anlamadım valla bu nasıl iş yardımcı olun lütfen
  • Modem arayüzüne gir adsl hat değerlerini bulup at paketin önemi yok altyapı desteği önemli.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
  • Zayıflamaya göre snr değeri düşük kablolarla ilgili cok ufak bir problem olabilir ek filan varsa kontrol edin tam hızı alırsın.
  • quote:

Zayıflamaya göre snr değeri düşük kablolarla ilgili cok ufak bir problem olabilir ek filan varsa kontrol edin tam hızı alırsın.

tt net bu hizmeti veriyor sanırım ücreti ne kadardır sizce?
  • Arıza kayıtları ücretsiz ankastreye yani bina içi kutuya kadar kontrol ediyorlar iç tesisatında problem varsa elit ekibi var parayla hallediyorlar.
  • quote:

Arıza kayıtları ücretsiz ankastreye yani bina içi kutuya kadar kontrol ediyorlar iç tesisatında problem varsa elit ekibi var parayla hallediyorlar.

teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.