Şimdi Ara

Sony, Valentino Rossi The Game için 1 TB'lık Yeni Bir Model Duyurdu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•    Sony Computer Entertainment İtalya bugün MotoGP oyunu Valentino Rossi The Game için 1 TB'lık yeni bir PlayStation 4 modeli duyurdu. Konsol 16 Haziran 2016 tarihinde İtalya'da içerisinde oyun ve season pass ile birlikte çıkacak.

Bunun yanında oyuna ait koleksiyoncu sürümünün içeriği de oyunculara tanıtıldı. 119,99 Euro fiyat etiketiyle satışa sunulacak sürümün içeriği ise şu şekilde:

Valentino Rossi The Game
    Steelbook
    6 DLC içeren season pass
    Resmi VR46 bayrağı
    Resmi MotoGP VR46 şapkası
    İki adet poster ve bileklik

• Milestone son donemde ralli oyunlari ile bir seyler yapmaya calisti, sonra motogp ye el attilar ama hepsi de birbirinden kotu ve yavan oyunlar oldu. Kim bir motogp oyunu ile ralli ve drift oyununu bir arada dusunur ki?

Tutmasi zor bir formul...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lütfen birisi şu Milestone'a oyun yaptırmayı bıraktırsın

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • codemasters keşke motogp lisansını alsa da adam gibi motor oyunu görebilsek

• Parası olana...
  • Bu şirketi anlamıyorum. Kesin bu oyunda ps1 grafikleriyle çıkıp en az Gtx serisi herhangi bir kart isteyecek sistem gereksinimi olarak. Harbiden şu serinin lisansının Milestonedan alınması lazım. Zaten wrc serisinin lisansını kaybettiler.

• Codemaster düzgün f1 oyunu mu yapıyorda moto gp yapacak. F1, wrc ikisinin de lisansını iyi bir firmanın alması gerekiyor. Simülasyon f1 oyunu istiyoruz artık yeter!
  • Milestone kadar gereksiz bir firma yok..anlamıyorum da böyle başarısız bir firma nasıl olur da en önemli motorsporları elinde tutar yıllarca..WRC - MotoGP...

• Geçen de MXGP 2 yi oynamış bulundum..midem bulandı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.