Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM | Kutu Sorunsalı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar evlendim ve yeni sıfır bir binaya taşındım (ilk oturan benim) Binada telefon hattı var ancak internet altyapısı ve Türk Telekom Kutusu yok!

Bina olarak imza toplayıp Telekom'a ilettik ve 1.5 ay gibi bir süre geçmesine rağmen ses seda yok...

Ara sıra bilerek kendimi hatırlatmak adına arıza kaydı açtırıyorum ve konu ile ilgili çalışma aşamasında olduklarını söyleyip duruyorlar...

Bu tarz sorun yaşayan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum...

• Üstadım sana üzücü bir benzer durumumu paylaşayım. 3 yıl önce yeni yapılmış bir siteye taşındım. Taşındığımda site yönetimine gittim, başvuru yaptıklarını söylediler hala beklediklerini söylediler. Siz bir de bireysel olarak başvuru yapın dediler. Gittim santrale başvuru yaptım, aldığım bilgi en az 6 ay beklemem gerektiğiydi. Ben de şaka yapıyorlar heralde dedim. Santral çıkışında ne olur ne olmaz diye usb modem aldım geçici kullanırım sonra internet gelince iptal eder normal internet kullanırım dedim. O günden sonra tam 1 yıl bekledim. İyi ki usb modemi almışım dedim yoksa sinirden patlardım muhtemelen. Sizin de işiniz o kadar uzamaz umarım.
  • Gidip mühitinizin bağlı olduğu Telekom müdürlüğü ile bizzat görüşün. Başka türlü zor çözülür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmza toplayıp verdik ama 2 ay oldu,bekle bekle dur...
  • İmzaya gerek yoktuki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

İmzaya gerek yoktuki.

İmza toplarsak işlemin hızlanacağını söylediler ana santralden ama 2 ay oldu hala tık yok...
  • Devamlı BTK şikayet kaydı oluştur.Her gün 5 tane şikayet kaydı yaz farklı farklı En fazla 2 hafta içinde bağlanır.
    Denendi.Onaylandı.1 Ay'da bağlattım
  • Hocam bizim sokakta 15 yıldır altyap yok adsl bile yok karşı komşudan hat çektiler ve 2017'ye 7 ay kaldı fakat altyap yok
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Bu taktikle fiberde getiriyorlar mı? Yağmurlu hava diye internet sürekli kopuyor.
  • Sürekli şikayeti tekrarla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.