Şimdi Ara

DAMACANA SU FİYATLARI NEDEN YÜKSEK VE SİZ NE KADARA ALIYOSUNUZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
0
Favori
38.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR BİZ NESTLE DAMACANA ALIYORUZ. 6.30 YTL OLDU.19 LT Sİ. ACABA SİZ NE KADAR ÖDÜYOSUNUZ. DİĞER MARKA SULAR NE KADAR? DEĞİŞTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ.

• hayat su 5 ytl ankara
  • erikli alıyoruz ama abarttılar iyice 6.80 mi ne oldu, ortalama 2 ayda bir 50 kuruş zam yapıyolar senede 5-6 kere zam yapıp enflasyon denen komedi rakmları 10 a falan katlıyolar. tadını en sevdiğim iki sudan biri olduğu için mecburen alıyoruz, diğer tat kalabak ama onun damacanası ya yok ya da bizim bölgede ayisi bulunmuyor, eskişehir bölgesinden çıkıyo o su içimi çok keyifli
  • evet erikli 6.80 oldu cidden işin cılkını çıkardılar. Bi litresi 35 kuruş ediyo. 1.5 litrelik Özkaynak'tan 15 tane alsan nerdeyse aynı paraya geliyor. Yuh diyorum.
  • Şırlan 3 ytl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan -- 16 Ocak 2007; 19:36:15 >
  • HAMİDİYE 3,75 YTL
  • 19 lt. Erikli kapıya teslim 3.5 ytl.
    12 lt. Kalabak 2 ytl.

Eskişehir.
  • istanbul erikli 19 lt 6.400
  • izmi: BOZDAG NİL :3.75 YTL

buda ne demeyin fabrikalarına kadar aradım araştırdım ve fabrikaya davet aldım mühendis bayan buyrun fabrikamızı gezin dedi ve suyun çıktıgı yerle dolum yerinin aynı yerde olmasınıda önemli oldugunun üzerinde durdu ozonla temizlendigini sularının söyledi ayrıca dünyadaki en iyi sistem şimdilik bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogu1925 -- 16 Ocak 2007; 20:39:04 >
  • iskenderun kapıya teslim
    1.5 ytl zam geldi
    1 hafta onceye kadar 1 ytl di
  • 4 ytl kapıya teslim sultan su...
  • akdağ su 20 lt 3.5 ytl
    çorum
  • 3ytl Cool Drink Magusa
  • 12litre kalabak 1.2 YTL eskişehir
  • 19LİTRE PINAR 3.5M AYDIN

edit:sayı:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4n1L -- 16 Ocak 2007; 20:57:02 >
  • Antalya 2.5 lira 19 lt
  • ben nestle su kullanıyorum bilmiyorum dikkatinizi çektimi ama bu çok ÖNEMLİ DİKKATLI OKUYUN VE TEPKİNİZİ GÖSTERİN ARTIK YETER BİZLER SALAK DEĞİLİZ.....

DİKKAT LE ŞUNU SÖYLEYEYEREK BAŞLİYİM NESTLE NİN HİÇ 0,5litre VE 1.5litre nin hangi tesiste dolum yaptığına baktınız bu ufak pet şişeler kaynağı ULUDAĞ 'dır... Ama 19lt lik damacana suyu SAPANCADA dolumu yapılmaktır.. Ayrıca şunu söyleyim bu uludağda dolan pet şişeler suyun sertlik oranıda 1 dir ve içimi çok yumuşaktır bu yüzden nestle suyu tercih ettim yine ama diyorum 19lt lik sapancada dolan damacana suyunun sertliği 4 olması ve içiminin çok sert olmasından dolayı şok oldum ve hemen nestle müşteri hizmetlerini aradım bu ne demek oluyo diye tel: 444 08 44 dür..

Ordaki bayan da çok komik bişey daha söyledi ve yine şok oldum inanın.. cümle şöyle başlayo ; uludağdaki kaynak eksikliğimizden dolayı damacana su üretimini sapancaya aldık dedi bende gülmeye başladım :)

Bakın arkadaşlar burda bi marka var sapanca suyu satan 3.5ytl onu almıyorum nestle alıyorum oda sapancada üretiyor suyu 6.80ytl satıyo bunu üçkağıtçılık küresel sermaya nestle markasını kınıyorum....

Ben üniv. sakaryada okudum ve sapancanın suyunu çok iyi biliyorum ye biz sakaryada okurken suyu geçen sene 2.5 alıyorduk bize 6.80ytl satıyorlar yuh diyorum artık...

En komiğide uluğdada kaynak yetersizliği varmış o yüzden sapancada dolum yapıyorlarmış bu kadarda yüzsüzlük olmaz ya ben değiştiriyorum suyu arkadaşlar 6.80ytl sumu olur ya afedersiniz ama yuh artık inanın

lütfen tepkinizi gösterin müşteri hizmetlerini arayarak bu fiyatın pahallılığını suyu değiştireceğimi ısrarla söyleyin fiyatları indirlim arkadaşalr bu tepkiyi gösterelim lütfen ben aradım yarın bi daha arıcam yeter artık biz enayi değiliz...

444 08 44 bu numara küresel sermayenin türkiyeye kazıklamasına bi son diyelim

• eskişehirin kalabak suyunu biliyorum içimi güzel bi su ama o sadece eskişehirde satılıyoı ve eskişehirde başka bi mark bulmanız çok zordur kalabaktan başka
  • quote:

Orjinalden alıntı: KillForYou!

19 lt. Erikli kapıya teslim 3.5 ytl.
    12 lt. Kalabak 2 ytl.

Eskişehir.

Ben de Eskişehir'deyim aynen Erikli kapıya teslim 3.5 YTL, kalabak 1 lira 20 kuruş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KillForYou!

19 lt. Erikli kapıya teslim 3.5 ytl.
    12 lt. Kalabak 2 ytl.

Eskişehir.

eskisehire tasinicam sirf su yuzunden

kalabak su marketlerde var ama 1lt lik kucuk pet sisesi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.