Şimdi Ara

Kredi Kartıyla İlgili Soru

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
79
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar kredi kartıyla ilgili pek bilgim yok ve ekstre ile ilgili sorum olacak.
    Şimdi limit 1000 tl bu ay 24ünde 400 tllik birşey aldım ve kullanılabilir limit 600 oldu. kesim tarihi 14 son ödeme ise 25indeydi. Şuan ekstre borcu -99,27 gözüküyor.Eksi nasıl oluyor çözemedim.Bugün borcumu ödeyeyim 200 atayım dedim kullanılabilir limit 800 oldu ancak ekstre borcu hala -99.27. Aydınlatırsanız süper olacak.

• 400 tl tek çekimmi aldın?taksitlemi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gıbıç

400 tl tek çekimmi aldın?taksitlemi?

tek çekim aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: genle yüklü gemi

quote:

Orijinalden alıntı: gıbıç

400 tl tek çekimmi aldın?taksitlemi?

tek çekim aldım

tamam hcam sağol meraktan sordum.peki taksitle alsaydın kullanılabilir limit yine 600 mü olurdu?
  • ilk başta limitin kartının standart limiti 1000tl 200 atınca 1200 olması gerekirken 400 borç olduğu için 800 görünüyor şuan. Ekstrede 99 tl olarak görünen borç asgarî odeme miktarı olabilir tekrar incele fatura çıktısını. Bir de karta 200 tlyi nasıl attın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: panter20

ilk başta limitin kartının standart limiti 1000tl 200 atınca 1200 olması gerekirken 400 borç olduğu için 800 görünüyor şuan. Ekstrede 99 tl olarak görünen borç asgarî odeme miktarı olabilir tekrar incele fatura çıktısını. Bir de karta 200 tlyi nasıl attın?

Atm'den kredi kartına normal yolladım. Bankayı arayacağım pazartesi teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: genle yüklü gemi

quote:

Orijinalden alıntı: panter20

ilk başta limitin kartının standart limiti 1000tl 200 atınca 1200 olması gerekirken 400 borç olduğu için 800 görünüyor şuan. Ekstrede 99 tl olarak görünen borç asgarî odeme miktarı olabilir tekrar incele fatura çıktısını. Bir de karta 200 tlyi nasıl attın?

Atm'den kredi kartına normal yolladım. Bankayı arayacağım pazartesi teşekkür ederim :)

banka bazen kampanya yapıp taksit yapabiliyor.senin kartı da 4 e bölmüştür.dönem borcun yüz tl dir.sen ikiyüz tl yatırımca borcun eksi 100 tl olmuştur( sadece bir olasık)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.