Şimdi Ara

Safari ağ bağlantısı kesildi hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba evimde iphone, ipad ve macbook air im var hepsi evde wi-fi üzerinden internete bağlı ancak iphone um diğer iki cihazımın girdiği bir siteye girmeye çalıştığımda şöyle bir hata veriyor (hem safari hem chorme da) " safari ağ bağlantısı kesildiği için sayfa açılamıyor" bu hata sadece bazı web sitelerinde oluyor, servis sağlıyıcı yada wifi den olsa sanırım diğer cihazlarımda girmez ama sadece iphone da bu hata var ne yaptisam düzeltemedim yardım lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende de aynı sorun var bi anda bazı sitelere girmemeye başladı çözümünü bilen var mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendede 2 gün önce başladı.

• Bende de aynı problem var. Ne yaptıysam düzelmedi.

• Bende de iki gündür bir tuhaflıklar var. google'a girmiyor. Norton (telefonda yüklü falan olmadığı halde) engelliyor sayfanın açılmasını. Aynı şekilde yandex'de açılmıyor. Çare var mı?

• Çoğu zaman reklam engelleyiciler buna neden oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakahella -- 30 Haziran 2016; 10:49:12 >
  • Bende de var aynı sorun

• Bendede var özel mesaj yollarken oluyor geri gelip tekrar göndere basınca gönderiyor. Bence telefonlarla alakalı değil apple ın yada bizim btknın bir bok yemesinden kaynaklı

• normalde girdiğim sitelere artık giremiyorum.bir anda oldu bu olay.dns lemi alakalı acaba?

• Var mı gelişme ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.