Şimdi Ara

CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE || PS4-PS4PRO ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
724
Cevap
2
Favori
16.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyi de ben senin Call of Duty oynadığına dair herhangi bir cümle kurmadım ki zaten? =)

Rakamlarla açıklamalar komik geliyor dedim sadece, isterse milyon satsın bu oyun da, benim gözümde beş para etmeyecek bir oyundur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canikoblivan kullanıcısına yanıt
    Demek ben üzerime alındım.. ok
  • bf5 güzel bişey olur inşallah, bunda zombies yerine aliens'a geçerler artık
  • arkadaşlar ps3 de online multiplayer oynamayı düşündüğüm bir call of duty arıyorum. Hangi COD oyununu önerirsiniz?
  • Beyler dikkat ettim de trailer'ın dünyada geçen kısmında hiç uçma kaçma görmedim. Yani senaryonun küçük bir kısmı uzayda geçer, multinin tamamı dünyada geçer ve gerçekten de uçma kaçma olmazsa aslında cod4 yanına kötü de olmayabilir. Ama yine de bf5'i ve titanfall 2'yi görmedik daha. Onlarda tanıtılınca birini seçerim artık.

Edit: Trailer müziği güzelmiş de shazam müziği bulamadı oyuna özel falan mı acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orangeblu -- 2 Mayıs 2016; 18:24:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furer

arkadaşlar ps3 de online multiplayer oynamayı düşündüğüm bir call of duty arıyorum. Hangi COD oyununu önerirsiniz?

Cod5
    2. Dunya savas ortami teknoloji yok. Ve en iyi multi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

Beyler dikkat ettim de trailer'ın dünyada geçen kısmında hiç uçma kaçma görmedim. Yani senaryonun küçük bir kısmı uzayda geçer, multinin tamamı dünyada geçer ve gerçekten de uçma kaçma olmazsa aslında cod4 yanına kötü de olmayabilir. Ama yine de bf5'i ve titanfall 2'yi görmedik daha. Onlarda tanıtılınca birini seçerim artık.

Edit: Trailer müziği güzelmiş de shazam müziği bulamadı oyuna özel falan mı acaba.

http://youtu.be/cYMCLz5PQVw

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Millattan kalma grafik motoru bide süslemişler. Gelecek teması gerçekten sıktı arkadaş. Hiç yeni oyun çıkarmayıp mw+mw2 remastered çıkarsa yeterdi. Mw remastered reklamı ile ekmeğini yer bunlar yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

Beyler dikkat ettim de trailer'ın dünyada geçen kısmında hiç uçma kaçma görmedim. Yani senaryonun küçük bir kısmı uzayda geçer, multinin tamamı dünyada geçer ve gerçekten de uçma kaçma olmazsa aslında cod4 yanına kötü de olmayabilir. Ama yine de bf5'i ve titanfall 2'yi görmedik daha. Onlarda tanıtılınca birini seçerim artık.

http://youtu.be/cYMCLz5PQVw

Teşekkürler.
    Trailer'de müziğin farklı bir versiyonunu kullanmışlar ondan bulamadı herhalde shazam.

• Cod Ghosts'da da uzayda geçen kısım vardı bundada ufakta olsa vardır.

Önemli olan Multiplayer o düzgün olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 2 Mayıs 2016; 19:43:34 >
  • İğrenç bi cod daha geliyor allahtan içinde MW var yoksa işi zor artık cod un.

Ama yine de alıp platinler misin? :)
  • Ne uzay sevdasıymış arkadaş. Almaya gerek kalmadı gelsin BF 5.
  • 2017 kasimi bekleyecegiz artik

• Multiplayer'da farklı gezegenlerin uzay istasyonları olan haritalar varmış. Uzayda yer alan haritalar olduğuna göre haraket sistemlerinde yine farklı türden şeyler olur herhalde ama exo veya bo3'te ki sisteme dair bir haber veya görüntü yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmithAhmet

quote:

Orijinalden alıntı: furer

arkadaşlar ps3 de online multiplayer oynamayı düşündüğüm bir call of duty arıyorum. Hangi COD oyununu önerirsiniz?

Cod5
    2. Dunya savas ortami teknoloji yok. Ve en iyi multi bence.

ışın silahı vs aptal saptal silahlar olmadığı sürece zaman takıntım yok. en son mw2 oynuyordum sattım. şimdi black ops 3 mü alsam diyorum en güncel olduğu için. eski oyun almak istemiyorum. çünkü serverlara girerken oyuncu aramak çok uzun beklemek istemiyorum.
  • "Chain Movement" sistemi olduğu kesinleşti,Titanfall gibi olacak Aw yada BOPS3 gibi ziplamadan cok Titanfall gibi parkur hareketi olacakmış dogru kombolar ile Titanfallda limitsiz hareket mümkündü.

• Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Modern Warfare 3'ten bu yana çıkan hiçbir Call of Duty oyununu alıp oynamadım, bunu da alıp üzerinde 1 dakikamı bile harcayacağımı sanmıyorum =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canikoblivan -- 3 Mayıs 2016; 0:06:28 >
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    Görüntü var haber yok. Resmi videonun 58. saniyesi, ekranın sol altı. Aracın üzerine zıplıyorlar.
    Öyle deme, sendeki platin sevdası apayrı birşey :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.