Şimdi Ara

Cavanda, tr de ki en iyi sağ bek. Ts den neden alınmıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cavandayı bilen bilir senelerdir takip ederim. Adam ateş ediyor resmen. Ts deki tek kayda değer futbolcu neredeyse.

Ts ile yollar ayrılacaksa bence bjk direk almalı. Fark yaratır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bence almayalım disiplin sorunu var ama bizim beklerden her türlü iyidir
  • Tr'deki en iyi sag bekin tespitini senmi yapıyorsun?

Kime gore neye göre?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'de ki en iyi sağ bek mi?

• Gökhan Gönül'ü alamayacaklarını anlayınca döndüler tabii.

Siz kim bizden oyuncu almak kim.
  • Gökhan Gönül övücüler gelmeden yetişeyim dedim ama olmadı.
  • En berbat sağ beklerken cavanda

• İtalya gibi defansif futbolu benimsemiş ülkede cavanda tutunamadı. Bir bindirme yok çok çakılı oynuyor.
  • hizi disinda beck'ten farki yok gibi.
  • adam çok kötü bi takımın içinde olduğundan bi şey yapmıyor gibi görünebilir size, ama cavandayı senelerdir takip ederim. Değerli bir sağ bektir. hızlı, defans/Atak gücü her türlü bizim beck ten iyi. daha 25 yaşında avrupada piyasası olan bir oyuncu ayrıca.

bence bizim için her türlü iyi bir transfer olur.
  • Rezil bir transfer olur. Olimpiyat'taki Trabzon maçında herkesin gözünü boyadı. Bize yaramaz o tipte bir adam.
  • En iyi sag bek olsaydi ts de olmazdi.

• gökhan gönül,şener varken kadro dışı adama en iyi sağ bek demek. güzel kafaymış güle güle kullan
  • Topçu değil Cavanda iyi olmasını geçtim

• Sakin ol. GG77 daha emekli olmadı.

• Ona bakarsaniz, Atiba dan sonra en iyi defansif orta saha bence Mbia idi. TS de yarim sezon oynadi adam :D

Bu arada, O da cin de mutsuz mus... Atiba yakinda dusecek fiziksel olarak, onun yerine Mbia Efsane is yapar...

Bu arada Cavanda ile ilgili herkesin kendi fikirdir saygi duyarim. Ben de GG yi cok seviyorum, bence cavanda nin GG den geri kalir yani cok yok.
  • Adam Belçika Milli Takımı'nın sağ beki. Bence de almalıyız sene başı çok iyiydi sonra takımın ayarı kaçınca o da sallamadı pek. Bizim takıma cuk oturur.
  • Trabzon için iyi bir sağbek. Çok fazla pas ve kademe hatası yapıyor. Savruk bir oyuncu. Onu değerli kılan tek şey sürati. Ama ne yazık ki kontrolsüz güç güç değildir.
    Tabi yedeği salih dursun olduğu için şu an bence Trabzon'da Cafu muamelesi görmesi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur

Ona bakarsaniz, Atiba dan sonra en iyi defansif orta saha bence Mbia idi. TS de yarim sezon oynadi adam :D

Bu arada, O da cin de mutsuz mus... Atiba yakinda dusecek fiziksel olarak, onun yerine Mbia Efsane is yapar...

Bu arada Cavanda ile ilgili herkesin kendi fikirdir saygi duyarim. Ben de GG yi cok seviyorum, bence cavanda nin GG den geri kalir yani cok yok.

Topal dururken Atiba Kim mbia kim

• Demek ki gereğinden fazla liderlik koltuğunda oturunca bazı bünyelere ağır geliyor, tabi alışık değiller, çarpıyor beyinleri. Ortaya böyle adamlar çıkıyor sonrada.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.