Şimdi Ara

Tarife Hangi AYDAN!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sonunda bügün (16 Ocak 2007 Salı) 1024 3GB kotal adsl tarifesini, 256KB sınırsıza çevirdik. Şu an bağlandığımza 256 ile bağlanıyor fakat aklımıza takılan bişey var. Daha ay sonunun bitmesine 14 gün var. Acaba yine kotalıymış gibimi davranacağım. Yoksa sınırsız download yapabilirmiyiz. Tecrübeli arkadaşlar paylaşırsa çok memnun oluruz...

• A.s arkadaşım sen tarife değiştimişsin .Hızını hemen düşürürler ama YİNEDEN KOTAYI kullanırsın aybaşında tam sınırsız kullanıcı olabilirsin
  • Ewet ay sonuna kadar hala 3 Gb Kotalı durumundasın bunu sakın unutma.
    Hızın 256 ama Bu ay hala kotalısın...
  • YA eminmisiniz şok oldum şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: KIFO

YA eminmisiniz şok oldum şimdi

Boş ver zaten doldurulmuyor 256k ile :)
  • neden doldurulmuo..ben şimdiden 500 mbyte indirdim bile sabhatan beri.. bende limitli kullanıcıyım. limitsize gectim senin gibi..öle bi kota gibi bir mewzudan bahsetmediler..
  • dewr sen limitsize geçer geçmez kota kalktımı yoksa bekledinmi aybaşını????
  • malesef arkadaşm eğer sınırsz 256dan kotalı 3gb a geçseydin, hızın hemen yükselip kotalı olacaktın,
    ama kotalı dan sınırsza geçtiğin için hızın hemen düştüğü gibi, sınırsz hakkn bir daha ki ay verilecek bilgin olsn malesef,

ayrıca 256k ile nasıl kota dolmuyor anlamadım,
    1024 ile 280gb dl yaptğıma göre 60-70gb arası bir dl rakamı mümkün 256k ile,
    şahsen ben 256 iken 60 ı geçmiştim
  • kampanya 1024 ile ocak ayı (11,903 GB) yaptım

rapid premium da var ama sörf varken download yapasım gelmiyor

quote:

Orjinalden alıntı: CoMiSeR

malesef arkadaşm eğer sınırsz 256dan kotalı 3gb a geçseydin, hızın hemen yükselip kotalı olacaktın,
    ama kotalı dan sınırsza geçtiğin için hızın hemen düştüğü gibi, sınırsz hakkn bir daha ki ay verilecek bilgin olsn malesef,

ayrıca 256k ile nasıl kota dolmuyor anlamadım,
    1024 ile 280gb dl yaptğıma göre 60-70gb arası bir dl rakamı mümkün 256k ile,
    şahsen ben 256 iken 60 ı geçmiştim

• ay sonuna kadar 3 gb limitli gibi down yap sakata gelme.telekom bu sağı solu belli olmaz :)
  • iyiki yazmışım buraya yoksa ay sonuna kadar rahat 30gb yapardım. sonrasını düşünmek bile istemiyem.
  • kıfo ac telefonda sor adsl hizmet serwisine..444 0 375 ben az once konuştum..eger limitsize gectiysen gecitigin güne kadar olan kısmı ne kadar kullandıysan odüosun..onun dışında kota olayı falan yok.. dielim ayın 15inde geçtin..49 milyon odemiyeceksin.normal tarifeden biraz fazla gelicek..ben 29 oduodum normalde ayın 12sinde gectim 32 bucuk dio bana..aklında olsun ara konuş için rahat etsin.
  • arkadaşlar kampanya şubat sonuna kadar degilmiydi bide tarife değişikligi için ne yapmamız gerekio telefonla aramamız yeterlimi acaba yoksa dilekçe mi verecez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dewr

kıfo ac telefonda sor adsl hizmet serwisine..444 0 375 ben az once konuştum..eger limitsize gectiysen gecitigin güne kadar olan kısmı ne kadar kullandıysan odüosun..onun dışında kota olayı falan yok.. dielim ayın 15inde geçtin..49 milyon odemiyeceksin.normal tarifeden biraz fazla gelicek..ben 29 oduodum normalde ayın 12sinde gectim 32 bucuk dio bana..aklında olsun ara konuş için rahat etsin.

ben 444 0 375 arayınca telefondaki eleman bana sınırsıza geçiş yaptıgım telekom müdürlüğünden gerekli bilgiyi alabileceğimi belirtti. oysa ki telekom müdürlüğündeki hanımefendi de beni 444 0 375 aramam yönünde bilgilendirdi. telekom birimleri arasında paslaşıp duruyor, en kesin çözüm olarak ben de şubatı bekleyeceğim, intikam alacağım nasıl olsa. yaşasın sınırsız download

• yani şubatta bitio dimi kampanya
  • 256 hızla internet mi olur yav 1024 varken kotalı olsa da hız daha güzel bir şey
  • yok ya ben download yapıorum ondan beni bozar 1024 arkadaşlar kampanya ne zaman sona erio yakmu bilen
  • quote:

Orjinalden alıntı: canitouch

256 hızla internet mi olur yav 1024 varken kotalı olsa da hız daha güzel bir şey

kardeş bir laf vardır. "Benzin olmadıktan sonra, Ferrarin olsa ne yazar!!!"
  • malesef ay sonuna kadar hızın düşse bile kotalı tarife uygulanıyor.bana 256 olduğun an sınırsız tarife dediler ama dedikleriyle uyguladıkları malesef birbirinin aksi o yüzden ay sonundan önce geçenler downloada abanmayın.telekoma ve çalışanlarına inanmayın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.