Şimdi Ara

İşte Android'e gelecek yeni özellikler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google'ın merakla beklenen yeni işletim sistemi sürümü Android N için ikinci önizleme sürümü yayınlandı. Biz de ilkinde olduğu gibi ikincisi de mercek altına aldık ve Android'e gelecek yeni özellikleri ekranlarınıza taşıdık, iyi seyirler.

• Acil durum icin kan grubu ekleme iyi olmusta organ bagis kismi tehlikeli. Böbreği paket yapip veriyim desen daha iyi...
    (organ bagiscisiyim)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi sıhhatler olsun.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Inadina froyo 2.2

• Tümünü temizle seçeneğinin gelmesi aşırı derecede gecikti, şuan getirmeleri google ın büyük bir ayıbı. Açıkçası nexus cihazımda açık uygulamaları kapatmak için 10 tane uygulamayı kaydıra kaydıra kapatmak sinir bozucuydu
  • Acil durum özelliği gayet güzel olmuş.

• İnceleme çok eksik olmuş, DH kalitesine yakışmamış. Eline sağlık Erdi abi.

• Samsung note 4'e android n vermez kısaca telefon çöp oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • acil durum modu güzel ancak onu kullanacak doktor bulmak lazım, bana biraz ütopik geldi açıkçası, bide ne bileyim bunların hiçbiri bir yenilik gibi görünmüyor google geriden geliyor iyice

• quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

Samsung note 4'e android n vermez kısaca telefon çöp oldu

Android N ile gelen çoğu özellik halihazırda telefonda var zaten. Güvenlik ve izinler de 6.0 ile gelecek zaten. Bence note 4 kullanıcıları hiçbir şey kaçırmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: simbolmina

quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

Samsung note 4'e android n vermez kısaca telefon çöp oldu

Android N ile gelen çoğu özellik halihazırda telefonda var zaten. Güvenlik ve izinler de 6.0 ile gelecek zaten. Bence note 4 kullanıcıları hiçbir şey kaçırmayacak.

Note 4 kullanıcıları çok şey kaçırdı hocam boşverin siz onu bunu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bildirim ekranından mesaj yanıtlama özelliği niye bu kadar gecikti be? Lolipop ile gelmesi lazımdı. Lolipopta olsaydı bu özellik Android 8 e kadar lolipopta kalırdım. 6 mevcut 7 de gelir ama sistem ağırlaşıyor donanım aynı kaldığı için o hesap yani... Ah google be...

• quote:

Orijinalden alıntı: yildirim2022

Bildirim ekranından mesaj yanıtlama özelliği niye bu kadar gecikti be? Lolipop ile gelmesi lazımdı. Lolipopta olsaydı bu özellik Android 8 e kadar lolipopta kalırdım. 6 mevcut 7 de gelir ama sistem ağırlaşıyor donanım aynı kaldığı için o hesap yani... Ah google be...

Sitem ağırlaşmıyor aslında çok eski bir cihaz olmadığı sürece android 6 da ne performans verirse android 7 de aynısını hatta daha iyisini verecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: CVenturas

İnceleme çok eksik olmuş, DH kalitesine yakışmamış. Eline sağlık Erdi abi.

Merhaba, iyi geceler.

Eksik olan bir nokta yok aslında. Android N işletim sisteminin ikinci geliştici önizleme sürümü. Gelen yenilikleri değerlendirdik.

Daha önce Android N birinci geliştirici önizleme sürümü videosunu da hazırlamıştık, orada söylediklerimizi burada tekrarlamadık ve bu sürüme özel yeni işlevleri gösterdik.

Performans-Pil Tüketimi gibi konulardan bahsediyorsanız eğer, yazılım tamamlanmadan onları yapmak doğru olmaz çünkü Android N henüz tam anlmaıyla ideal çalışma stabilitesini yakalayabilmiş bir platform değil.

Teşekürrler.
  • Zaten var olan, kullanılan özellikleri işletim sistemine eklemişler, kullanıcı açısından bir faydası yok.

• Niye 6.0 daha yaygın değilken 7.0 a geçiş olacak anlamadım.Bir Firefox vakası olacak.Gayet 5.3 olabilir bunlar.Acaba bu kadar basit şeyler için bile büyük rakamlar atlatarak telefoun üreticilerinin üstünden "abi 5.0 dayız zaten 5.1 i veremediler bi" şikayetini alma çabası mı?Bu sefer "e ama 5.0 le 6.0 arasında dağlar kadar fark var güncelleme gecikecek tabi" gibi açıklamalar için mi?

• Bildigin Nova Launcher i gommusler sisteme

• Kesinlikle katılıyorum. 4 bilmem ne sürümünü kullanıyorum nova Launcher ile ama hala yeni bir sürüm arayışım ve heyecanım yok.

• Yenilik getirmek yerine kopyala yapıştır yapmışlar. Umarım geliştikçe daha güzel olur.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.