Şimdi Ara

Satılık Sapphire Hd 7970 6gb Vapor-X GHz edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Satildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulgar84 -- 14 Şubat 2017; 18:39:40 >

• Şu meşhur 7970 bu demek! Ranza gibi kart maşallah :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuafortr

Şu meşhur 7970 bu demek! Ranza gibi kart maşallah :)

Aynen ustad kart cok yakisikli ve performansli bi kart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış anlamayın da 900 TL'ye GTX 970 satılıyorken siz bu fiyata çok zor satarsınız..

• quote:

Orijinalden alıntı: OyuNKoliX

Yanlış anlamayın da 900 TL'ye GTX 970 satılıyorken siz bu fiyata çok zor satarsınız..

Asil siz yalnis anlamayin ama keyfi bi datis bu ve kimseye zorla satmiyorum. Meraklisi arar bulur zaten

• Kimisi 980ti Classified istiyorum 980tl veririm diye ilan açar, kimisi 7970ghz edt için 800tl ister.
    Bu forum hiç hayrı alamet görünmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: JMaharaja

Kimisi 980ti Classified istiyorum 980tl veririm diye ilan açar, kimisi 7970ghz edt için 800tl ister.
    Bu forum hiç hayrı alamet görünmüyor.

Evet forum pek hayra alamet degil cunku coluk cocuk kayniyo ve forum amacini yitirmia durumda. Bos bos sirf post kasmak icin yorum yapanlar var. Fiyat konusuna gelince cokta abartilcak bisey goremiyorum r9 280x'ler 600 650 arasi satiliyor zaten piyasada. Ama forum mezarci kaynadigi icin fiyat cok geliyo millete

• quote:

Orijinalden alıntı: bulgar84

quote:

Orijinalden alıntı: OyuNKoliX

Yanlış anlamayın da 900 TL'ye GTX 970 satılıyorken siz bu fiyata çok zor satarsınız..

Asil siz yalnis anlamayin ama keyfi bi datis bu ve kimseye zorla satmiyorum. Meraklisi arar bulur zaten

Meraklısı mı? Sanki antika, tablo falan satıyor. Alt tarafı ekran kartı. Ver 600 e geç. Bir ay sonra buna da satamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 6 Haziran 2016; 19:06:34 >
  • Arkadaş bırakın adam istediği fiyata listelesin. Onun gönlünde yatan fiyat o, satılır yada satılmaz. Bu kadar polemiğe gerek yok ki .
  • quote:

Arkadaş bırakın adam istediği fiyata listelesin. Onun gönlünde yatan fiyat o, satılır yada satılmaz. Bu kadar polemiğe gerek yok ki .

Su soyledigini gelde anlat abi forundaki post canavarlarina :)

• bulgar84 kullanıcısına yanıt
    Anlamayan birine itelemişsin iyi birşeymiş gibi yazıyorsun. Burda kartlarını satanların çoğu eski kartlarını millete kakalayıp kendileri yeni kart almak için satıyor. Yoksa ne diye ikinci el bölümü ekran kartıyla dolup taşsın. Muhtemelen sen de öyle yapacaksın. Millete kakaladığın 7990 parasına 1070 falan alırsın artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Anlamayan birine itelemişsin iyi birşeymiş gibi yazıyorsun. Burda kartlarını satanların çoğu eski kartlarını millete kakalayıp kendileri yeni kart almak için satıyor. Yoksa ne diye ikinci el bölümü ekran kartıyla dolup taşsın. Muhtemelen sen de öyle yapacaksın. Millete kakaladığın 7990 parasına 1070 falan alırsın artık.

Önce bi üslubuna dikkat et , kimseye zorla bisey satmiyorum herkes sizin gibi sadece oyun icinalmiyor bu kartlarin.bu kartlar 7970 ve 7990 mining'te performans olarak en iyi kartlardir. Bilmedigin konular hakkinda yorum yapma istersen. Bana 100 tane 7990 bul 1509 liradan 1 haftada satiyim hepsini. Sacma sapan yorum yapmaya devam edersen sikayet edicem seni bay çokbilmiş

• Artık bu zamanda birşeyden anlamamak mümkün değil. Herkesin elinin altında Google var, bir sürü online mağaza var , forumlar ve fiyat örnekleri var. Kimse bir fiyat araştırması yapmaktan aciz değil. Kendisi şuanda burada bulunmayan 3. şahıslar hakkında "Anlamayanın birine satmışsın" demek doğru bir davranış değil. O kişi o ürünü almışsa, ihtiyacı olduğu için almış ve memnun kalmış ki satıcı arkadaşa kötü yorum yapmamış. Alan memnun satan memnun ise sorun yoktur. Ticaret memnuniyet işidir. Her iki tarafta alış verişten memnun ise 3. şahısların bu alış veriş hakkında kötüleyici yorum yapması sadece boş muhabbet. Öyle görülüyor ki arkadaştan ürün alanlar memnun, bu durumda bize hayırlısı olsun diyip susmak düşüyor. Yakışan budur.
  • bulgar84 kullanıcısına yanıt
    300-400w elektrik çeken kartına çok yakın mining performansını rx480 yarısından az enerji harcayarak yapacak. 14nm gpu lar ile beraber eski kartlar mining için de çöp olacak.
  • kuafortr kullanıcısına yanıt
    Ona kalırsa milleti dolandıran insanlar da kafasına silah dayayıp anlaşma sağlamıyor. Görünüşte her iki taraf da anlaşmaya razı. Pazarlamacılar, 5kavanoz balıclar vs. sizin mantığınızla temiz insanlar. Kimseye zorla birşey satmıyorum deyip işin içinden sıyrılmaya çalışıyorsunuz.
  • quote:

300-400w elektrik çeken kartına çok yakın mining performansını rx480 yarısından az enerji harcayarak yapacak. 14nm gpu lar ile beraber eski kartlar mining için de çöp olacak.

O bahsettigin kart bi ciksin mining performansi test edilsin ondan sonra tekrar konusalim. 7990 dedigimiz karti istune kac tane yeni kart cikti her seferinde ayni yorumlar yapildi test yapilmadan varsayimlar yalnis olur

• quote:

Artık bu zamanda birşeyden anlamamak mümkün değil. Herkesin elinin altında Google var, bir sürü online mağaza var , forumlar ve fiyat örnekleri var. Kimse bir fiyat araştırması yapmaktan aciz değil. Kendisi şuanda burada bulunmayan 3. şahıslar hakkında "Anlamayanın birine satmışsın" demek doğru bir davranış değil. O kişi o ürünü almışsa, ihtiyacı olduğu için almış ve memnun kalmış ki satıcı arkadaşa kötü yorum yapmamış. Alan memnun satan memnun ise sorun yoktur. Ticaret memnuniyet işidir. Her iki tarafta alış verişten memnun ise 3. şahısların bu alış veriş hakkında kötüleyici yorum yapması sadece boş muhabbet. Öyle görülüyor ki arkadaştan ürün alanlar memnun, bu durumda bize hayırlısı olsun diyip susmak düşüyor. Yakışan budur.

Benim anlam veremedigim , ben uc kagitciyim karti itelemisim , karti alanda saf bilgisiz cahil ve sadece bu yorum yapan arkadas cok zeki ve bilgili ama kartla bi ilgisi yok sadece bos bos yorum yapip seviyesini ortaya koyuyor

• quote:

Ona kalırsa milleti dolandıran insanlar da kafasına silah dayayıp anlaşma sağlamıyor. Görünüşte her iki taraf da anlaşmaya razı. Pazarlamacılar, 5kavanoz balıclar vs. sizin mantığınızla temiz insanlar. Kimseye zorla birşey satmıyorum deyip işin içinden sıyrılmaya çalışıyorsunuz.

İsiniz yokmu sizin ya , sanane kardesim sattigim karttan. Mal benim isteyen alir istemeyende baska kart bakar. Yatanizmi var anlamadim

• Bu adam birisini dolandırmış olsaydı şimdi burada barınamazdı. Dolandırmak çok farklı birşeydir. Söylediğinden farklı ve düşük kalitede bir ürün yollamak yada hiç birşey yollamamak dolandırıcılıktır. Cep telefonu beklersin ama gelen kargo kutusundan hıyar çıkarsa dolandırılmışsındır. Bu ağır bir itham
  • quote:

Bu adam birisini dolandırmış olsaydı şimdi burada barınamazdı. Dolandırmak çok farklı birşeydir. Söylediğinden farklı ve düşük kalitede bir ürün yollamak yada hiç birşey yollamamak dolandırıcılıktır. Cep telefonu beklersin ama gelen kargo kutusundan hıyar çıkarsa dolandırılmışsındır. Bu ağır bir itham

Bosver abi suc bende cevap veriyorum yas 18 yas alti bu yorumlari yapanlar yada zeka yaslari ile ilgili suphelerim olusmaya basladi. Sikayet edicem yazsinlar ne istiyorlarsa

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.