Şimdi Ara

Satılık Sadece H1Z1 İçeren Hesap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Satılık Sadece H1Z1 İçeren Hesap
    Hesap benim hesabımdır. Hesapta sadece h1z1 bulunmaktadır. h1z1'in iki sürümü de mevcuttur. Fiyat: 45 TL
    steam kullanıcı adı, şifresi ve kayıtlı olduğu e-mail adresi, şifresiyle birlikte verilecektir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• Hocam iki oyunu da %35 indirimde 20şerden alırsanız 40tl ediyor zaten. (ayrılmadan önce %50 indirimde 15tl idi, orası ayrı tabi). Bu fiyata satmanız biraz hayal gibi. Yine de hayırlı satışlar.
  • hocam beni uyardiginiz ve bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim ama oyunun indirime girecegi ne malum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun indirime gireceği? dostum şaka mı yapıyorsun, valve her zaman bi sebep bulup oyunlara indirim yapar ki daha çok satılsın
  • 2 oyunun boş bir hesap içerisinde max ederi 25-30 liradır. Gta 5 hesabı 40-50 liraya bulunabiliyorken 45 lira akıl işi değil.
  • dusunursen hocam 20 liram var alabilirim
  • wesker005 W kullanıcısına yanıt
    20 çok düşük be hocam
  • Hala satmadınız mı hocam... neyse iyi şanslar.
  • wegmor kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam
  • Maks 30 eder bak 35 bile değil, hele indirim dönemi başlayınca 30a bile zor satarsın kim h1z1 için hesap alır, indirimdeyken alır kendi hesabına ekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    indirimsiz oyunun 1 tanesi 31 TL. Diğeriyle beraber 62 TL. Ben ikisini 45Tlden satıyorum hadi 40 olsun. İndirimde en ucuz ne kadara alıcaklar ki ikisini?
  • quote:

Orijinalden alıntı: krmkdkl

indirimsiz oyunun 1 tanesi 31 TL. Diğeriyle beraber 62 TL. Ben ikisini 45Tlden satıyorum hadi 40 olsun. İndirimde en ucuz ne kadara alıcaklar ki ikisini?

her indirim döneminde 20 liranın altına düşüyor her biri, 18 liradan hesaplayalım 36 lira eder, geçende kotk 16 liraya just survivor 15e düşmüştü bilgin olsun diye dedim.
  • 20 lira verene ver bence ikinizinde işi görülsün mantıklı bir alışveriş olur
  • Bir de şu var ki ben ve benim gibi bir sürü kişi cüzdandaki parasını nakite çevirmek için %20 bazen %25 e kadar steam indirimi üzerine bile olsa indirim yapıyoruz :D İStediğiniz zman istediğiniz oyuna indirim yapabilirim mesela şuan 50 lira bakiyem 40 liralık oyunları 30 liraya alıyorum indirimde olmuş olmamış fark etmiyor yani misal 40 liralık oyunu 30 liraya alabiliyorum. Bu yüzden bence edeceği 25 liradır en fazla ama tabi satıcı her türlü fiyatı yazabilir yine de bence de 20 lira bile hiç yoktan iyidir.
  • Hesabın envanterinde
    uncle sam mask ile tribute backpack ve tribute shotgun var mı ?
  • Bu hesabın satıldığını görmek kısmet olmayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLaxp

Bu hesabın satıldığını görmek kısmet olmayacak

• hocam pubg çıktıktan sonra bu oyunu oynayanların %70i oraya geçti resmen :(
  • bLaxp B kullanıcısına yanıt
    10ay sonra , gerçektende olmadı

aklıma ilk bu konu geldi f2p olduğunu öğrenince

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.