Şimdi Ara

AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.071
Cevap
24
Favori
53.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    88$'ın yarısı kargo yarısı vergi, yazdığın toplamdan başka ödemeyeceksin.
  • Ben kullandığım monitorleri gözümü yormasın diyerek 0 brightnessda kullanıyorum. Bu monitoru kullanma fırsatı buldum, incelemelerde, amazon yorumlarda brightness'ı 0 bile yapsan çok parlak olduğunu, neden böyle birşey olduklarını anlamadıklarını yazıyordu bende 0'da kullanırım ne kadar parlak olabilirki diyerek almıştım. Dedikleri gerçekden doğruymuş, brightness'ı 0'lasan bile eski monitorumun %90'u kadar parak gözüküyordu ve buda renklerin çoğunu bozuyordu gerçek dışı gösteriyordu. Benim fikrim monitorun dahili yazılımında, firmware'da bir problem mevcut çünkü bazı ayarları değiştirince(brightnesdan farklı herhangi bir ayardan bahsediyorum) monitor anlık, 0,5 saniyelik normal parlaklığına dönüyor ve tekrar çok parlak oluyordu demekki monitor bu parlaklığı kısabiliyor. Benim gibi monitoru düşük ışıkda kullanıp bu monitoru alacaklar olanlar dikkat etsin.

''Minimum luminance will be too high for some users and the screen surface is fairly grainy''

https://pcmonitors.info/reviews/aoc-g2460pf/

Amazon yorumları;

''Cons:
    - Brightness: WAY too bright, even on it's lowest brightness setting.''

*

''brightness is too damn bright even at lowest setting and it used to advertise aoc i-care tech with auto brightness and shows the sensor in the description pictures but actually doesnt come with it. this was a selling point for me which i'm upset about... but i guess i'm over it because even at zero brightness its still too bright that i wouldnt even use the autobrightness anyways. doesnt come with advertised freesync range speeds and requires complicated driver installations (beta drivers that windows will not accept unless you disable security features) that are not described anywhere besides 3rd party sites to "hopefully" achieve (other users have stated varying results depending on the initial release firmware or later updated firmware) they stopped advertising these ranges in hopes that you wouldnt even notice. i've only experienced the screen bleed out malfunction twice where it looks like your monitor melts during some type of lsd trip.''

https://www.youtube.com/watch?v=rTPxUt5OhlU Buradaki inceleyende ekranın çok parlak ve kısılmadığını söylüyor.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Eğer doğru anladıysam 209 + 88 dışında ürün kapıma gelene kadar herhangi başka bir ücret ödemeyeceğim öyle mi?
  • brnbry kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam vergiyi amazon sizin için hallediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar herkese,
    Mesala fifa 16 ya girdiğim zaman oyunu nasıl 144 hz e sabitleyebilirim?
    Kartım R9 290.
    Oyunun kendi ayarlarından no fps limit dediğim zaman 4000 fps e kadar çıkıyor.
    Crimson dan baktım FRTC yi açtım 144 e ayarladım ama değişen birşey olmadı.
    Bilen veya fikri olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • İkinci elde sürüsüyle bu monitörden var mönitörde bi problemmi var acep

• berkay1074 kullanıcısına yanıt
    Hayır, Amazondan ucuza getirip kar etmeye çalışıyorlar.

Samsung ta yeni Free Sync'li monitör çıkarmış.

Samsung C24F390FHM

• mmert87 kullanıcısına yanıt
    FRTC bunu sağlaması lazım. Tekrar oyun profilini aktif etmeyi deneyin ya da genel ayarlarda frtc aktif edin.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Monitörü tr de bulamadığım için aoc ile iletişime geçtim.saolsun,berkay bey hemen cevap verdi türkiyeden satın almak isteyenler varsa bi hafta daha beklesin fiyatlar nasıl olucak bakalım... Buda gelen mesajı

Son donemde AOC markasinin TR organizasyonunda bazi degisiklikler oldu. Bu yuzden bir sure urun cesitliligi ve stogunda sorunlar oldu ancak artik yeni dagitim kanali ile tekrar bircok modelinin TR de satisina basliyoruz.

Sormus oldugunuz model de onumuzdeki hafta TR stoklarinda olacak. Vatan, Bimeks, hepsiburada gibi buyuk zincir magaza ve bayii kanalinda satisa girecek.

Urunlerimize gosterdiginiz ilgi icin tesekkurler. Bu model disinda yeni oyun modellerimiz 21,5" den 27" e kadar bu ay icinde TR de satilacak.

İyi aksamlar dilerim.

• berkay1074 kullanıcısına yanıt
    Güzel bilgi umarız daha çok modeller burada bizimle olur hadi bakalım.
  • Arkadaşlar, Virtual Super Resolution özelliğini aktif etmek gerekir mi nasıl kullanıyorsunuz?
  • Bugün gönderdim kargo ile teknik servise. Arkadaş ne sorunlu monitör çıktı yahu... Umarım teknik servis bu hafta içinde bitirip gönderir.
  • A.CHANGE.OF.SEASONS A kullanıcısına yanıt
    Aa kullanmak yerine 1080p monitorde 1440p acabilirsiniz guzel oluyor. Genelde darbogaz yapan sistemlerde vsr kullanılır.

• rorschach_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, ağırlıklı olarak cs go oynadığım için kapalı tuttum, belki alien isolation gibi oyunlarda deneyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fallout

Bugün gönderdim kargo ile teknik servise. Arkadaş ne sorunlu monitör çıktı yahu... Umarım teknik servis bu hafta içinde bitirip gönderir.

Elektronik alet şansı diye bir şey var, geçmiş olsun.

• Overdrive, ghosting'i engelleyen bir teknoloji mi arkadaşlar kapalı konumu tavsiye etmişsiniz, kapalı da kullanmakta fayda mı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.CHANGE.OF.SEASONS

Overdrive, ghosting'i engelleyen bir teknoloji mi arkadaşlar kapalı konumu tavsiye etmişsiniz, kapalı da kullanmakta fayda mı var?

http://www.testufo.com/#photo=alien-invasion.png&test=photo

Bunu açıp, overdrive'ın etkisini görebilirsin. Bu monitorde ki overdrive işe yarıyorsa bu test gösterir.
  • dostum faydalı konu
    elinize emeğinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

quote:

Orijinalden alıntı: A.CHANGE.OF.SEASONS

Overdrive, ghosting'i engelleyen bir teknoloji mi arkadaşlar kapalı konumu tavsiye etmişsiniz, kapalı da kullanmakta fayda mı var?

http://www.testufo.com/#photo=alien-invasion.png&test=photo

Bunu açıp, overdrive'ın etkisini görebilirsin. Bu monitorde ki overdrive işe yarıyorsa bu test gösterir.

Teşekkürler ilgin için.

• arkadaşlar benim ürün geldi ama ne fatura ne kullanma klavuzları kağıt falan hiç bir şey yok sizde öylemiydi?

şuan için görüntü süper :D
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.