Şimdi Ara

Driveclub VR Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•    Sony daha önce oyun fuarlarında Driveclub'ın sanal gerçeklik sürümünü (VR) oyunculara denetmişti. Bu sürüm Playstation 4'ün gücünün sınırlı olması sebebiyle görsel yönden biraz eleştiri konusu olmuştu.

Anlaşılan Sony oyunun VR sürümünü herkese sunacak. Oyun derecelendirme kuruluşu ESRB, DriveClub VR'ı listeledi. Sony ise henüz oyunun sanal gerçeklik (VR) sürümünü resmi olarak duyurmadı. Yine de ESRB'nin listelemesi bile oyuna resmiyet kazandırıyor.

Bu arada Driveclub'ın geliştiricisi Evolution Studios'un Sony tarafından kapatıldığını, bu ekibin topluca Codemasters'a geçtiğini belirtelim. Driveclub'ı sanal gerçekliğe kim uyarlayacak bilinmiyor. Belki de Evolution Studios oyunu sanal gerçekliğe uyarladıktan sonra kapatıldı.

• Vay be.. Gelecek iyice geldi ha daha dün GT2 oynuyordum.. VR MR uçuyoz :D
  • Büyük ihtimalle ps 4.5'e çıkacak.
  • Grafikleri çok eleştirilmişti bakalım final surumde PS Neo için gelistirmeler yapılmış mı gorucez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 25 Nisan 2016; 20:12:50 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Source kullanıcısına yanıt
    PS Neo dıye bır konsol yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan için hiçbirşey belli değil :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gt gelsin başlatmayın vr a ya ps4 çıkalı 472819571018447 sene oldu hala ps4 e bir Gran Turismo oyunumuz yok sonra xbox neden satıyo sadece forza için bile xbox one alıcaktım sonra oyun pc ye de gelince kalsın dedim tek çare sony oda üstüne düşeni yapsa...
  • Samet konuksal diye biri vardı neoldu odamı siteden ayrıldı?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
    Hayirdir, resmi bir aciklama var da bizim haberimiz mi yok?

• Muhtemelen evolution vr icin hazirladi sony ondan sonra kapatti.

• quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Hayirdir, resmi bir aciklama var da bizim haberimiz mi yok?

Bu konuda ciddi söylentilerin olduğunu sen benden daha iyi biliyorsun.
    Sahsen net olarak bir sey bilmiyorum. Ama sen bir mesajinda sanki gercekmis gibi yazıyor, hemen arkasindan emin degilmis gibi yaziyorsun. Anlamadigim konu bunu bilgisizliginden mi, yoksa safligindan mi yaptigin, yoksa ciddi ciddi milletin algisina mi oynuyorsun? Vazgecemedin su huyundan, nasil bir PS dusmanligi varsa sende...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 25 Nisan 2016; 20:17:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Grafikleri çok eleştirilmişti bakalım final surumde PS Neo için gelistirmeler yapılmış mı gorucez.

Grafikleri mi eleştirildi driveclubın ?

• Çıkan haberleri ben yapıyormuşum gibi yazıyorsun ortalıkta bir PS Neo söylentisi geziniyor bunu ben uydurmuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

VR sürümünü test edenler PS2 grafikleri gibi demişlerdi
    quote:

Grafikleri çok eleştirilmişti bakalım final surumde PS Neo için gelistirmeler yapılmış mı gorucez

Ama bu mesajinda gercekmis gibi yazmakta bir sakinca gormuyorsun, ta ki birileri mudahele edene kadar. Eskidi bu numaralarin hocam, daha yaratici bir seyler bulman gerekiyor.

• quote:

Grafikleri çok eleştirilmişti bakalım final surumde PS Neo için gelistirmeler yapılmış mı gorucez.

O elestirildi dedigin grafiklerin yarisini tablet gpu lu konsolunda gorsen gergedan keser fakir fukaraya dagitirdin .

• Böyle bir söylenti var ve bu söylentiye göre yorum yaptım ne var bunda? Sonuçta böyle bir konsolun gelmesininde en büyük nedeni VR teknolojisidir bana göre..
  • Bir kaç ay önce VR sürümünün görüntüsü yayınlanmıştı ve şaka gibiydi. PS2 gibi gözüküyordu, detaylar kesilmişti ama DriveClub sahiplerine ücretsiz verilecekse çok uğraşmamış da olabilirler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

VR sürümünü test edenler PS2 grafikleri gibi demişlerdi

Ha vr surumu ben normal oyunu sandim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.