Şimdi Ara

Mafia 3'ün Steam'deki Türkiye Satışı Durduruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam'de 89 TL'ye satılan Mafia 3'ün satışı durduruldu. Muhtemelen oyunun fiyatı yükselip tekrar önsiparişe açılacak.

• UMARIM ARAL çöker...
    kutulu oyun alanlada almasın bir zahmet artık kutuluda alsan HDDye kuruyorsun KONSOLUNUN...
    Nasılki Nintendo Distribitörü FAİŞ fiyatlardan dolayı çöktüyse battıysa ARAL'da batacak YETERKİ kutulu almayın artık...SPOTÇULARDAN'DA ALMAYIN
    PSN,Xbos'dan alın konsolonuza ne alacaksanız İŞSİZ kalsınlar umrumda bile değil...
    Bu ülke ne çektiyse kendi içindeki ÇÜRÜK ADAMALAR'dan çekti...
    Kimse dışardan suç bulmasın 2K'nında Ubisoft'unda ÜLKEMİZE bir garezi yok
    Garezi olan kendi vatandaşımız...

Edit:Sinirden 10'larca imla hatası yapmışım.

[sizer=red]Mafia 3'ün Steam'deki Türkiye Satışı Durduruldu

İsterseniz ülkemizden *** olup gidinde yazabilirsiniz... ben şuan kullandığım ana e postamdan gönderdim şöyle bir spamlasak fena olmaz.Bir şey olacağından değil sadece içim biraz huzur buluyor böyle yapınca...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crashlone -- 25 Nisan 2016; 12:26:01 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• http://forum.donanimhaber.com/m_116338868//tm.htm

• Steam ısrarla 1 dolar=1.5 tl demesine rağmen malum firma daha çok para kazanmak için 89 tl'nin 2 katından daha fazlaya satıyorsa tabiki çıldırırız. Bu malum firma artık iyice coştu inşallah tez zamanda kurtuluruz kendilerinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen fiyat artışı olacak çünkü oyunun fiyatı Hindistan mağzasında 999 INR den 2499 INR 'ye cıkmış yani yaklaşık % 150 zam. Bu da demek oluyor ki xcom 2 gibi fiyatı 220 TL olacak, 180 TL olursa öpüp başımıza koyalım..

• Malum firma ARAL parmağı var bu işte..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seyrim -- 25 Nisan 2016; 12:40:09 >
  • Kim ne derse desin 89 tl'ye kar eden bir oyunu 189 TL'ye sattıran aNal game olduğu sürücü fiyatı artan bütün oyunları torrentten çekmeye devam.
    İlk haber yapıldığında 89 tl fiyata ,aNal gelmeden alın demiştim.Yine şaşırtmadı beni aNal. Ayrıca Amerika'da hala 60 dolara satılıyor. Kaldırılma sadece Türkiye'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi michael01 -- 25 Nisan 2016; 12:43:06 >
  • Bir Denuvo'lu oyunun fiyatı daha arttı.

• quote:

Orjinalden alıntı: kralorti70

İndirmek isteyen torrene düşmesini beklesin kimse parayı çöpten bulmuyor

Denuvo'lu çıkacak...

• Şöyle bir video içerik hazırlıyorsunuz ama sadece bir kere ithalatçı firma deyip geçiyorsunuz, eğer ARAL ın adını kullanmayacak ve ARAL'ı bunun gibi birçok olaydan dolayı yerin dibine sokmayacaksınız ARAL adını kullanarak iki kelam bile eleştiremeyecekseniz böyle videolar yapmanıza gerek yok. Tam bir ne şiş yansın ne kebap durumu sizinkisi hem oyuncuların gazını al hem Aral'dan mama kesilmesin durumu.

• en az 179 olur. Deluxe ü en az 210. Asla ama asla almam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrahcey

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: kralorti70

İndirmek isteyen torrene düşmesini beklesin kimse parayı çöpten bulmuyor</blockquote>

Denuvo'lu çıkacak...

Oyun Denuvo olarak çıkmayacak. 2K Denuvo DRM'ini kullanmıyor. ;)

• Yeni PC toplarken satıcı bana Cd rom ekliyor muyuz diye sorduğunda hayır dedim.Aylardır CD rom olmadan kullanıyorum eksikliğini hiç hissetmedim artık CD devri kapandı çünkü.Gelişen internet alt yapısı (En azından benim bulunduğum bölge sabit 50 mb hız verebiliyor) ve kutulu oyunların fahiş fiyatlardan satılması CD devrini kapatan en büyük etkenler.Gel gelelim ben şimdi 89 liraya satın alabildiğim bir oyuna 180-220 gibi bir fiyat neden vereyim ben aptal mıyım? Aral bu noktada araya girip evet sen aptalsın ve mike mike ya bizden kutulu alacaksın yada spotçulara gidip bu oyunu konsoluna alacaksın ve paran yine bizim cebimize girecek diyor.Bende diyorum ki NAH SANA PARA ARAL AL SANA PARA AL NAH ARAL NAH.Giderim Rus key bulurum internetin en rezil sitelerine girer oyunu bir şekilde ucuza bulurum ama sana para kazandırmam ARAL NAH SANA PARA ARAL NAH.Bu arada ben oyunu ön sipariş vermiştim 89 liradan umarım iptal olmamıştır bana herhangi bir mail gelmedi.

• Bu ülkenin insanının eğlenmeye hakkı yok.Bu ülke insanı koyun çünkü değil mi?Bu ülkenin insanı cüzi paralara tabi caizse hayvan gibi çalışmak zorunda değil mi?Çünkü biz Amerikalılar yada Avrupalılar gibi insan değil sığırız değil mi?Ulan benim ülkemin şirketleri kendi insanına zerre acımazken yabancılar neden acısın.Aral denen firma Türk değil mi?Şu ülkede oyunculuk adına ne yapmış bu firma?Hiçbirşey tek yaptığı olan oyunculuğu da bitirmek insanları soğutmak.Ne gareziniz var olum kendi insanınıza?Hay sizin şirketlerinizin Allah belasını versin be.Arkadaş sadece oyun olsa tamam diycem de herşey pahalı kodumun ülkesinde herşey zamlı bir Allahın kuluda çıkıp itiraz etmiyor adamlar binmiş tepemize her alanda vampir gibi sömürüyorlar bizi.Nereye kadar gidecek bu ben bilmiyorum ama kesin olarak bildiğim birşey varsa bu coğrafyanın zengini ayrı fakiri ayrı karaktersiz.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC MİSAFİRI

Şöyle bir video içerik hazırlıyorsunuz ama sadece bir kere ithalatçı firma deyip geçiyorsunuz, eğer ARAL ın adını kullanmayacak ve ARAL'ı bunun gibi birçok olaydan dolayı yerin dibine sokmayacaksınız ARAL adını kullanarak iki kelam bile eleştiremeyecekseniz böyle videolar yapmanıza gerek yok. Tam bir ne şiş yansın ne kebap durumu sizinkisi hem oyuncuların gazını al hem Aral'dan mama kesilmesin durumu.

Burası bir şirket. Elimizde "kesin" bilgiler olmadan öyle kanılarımıza göre konuşamayız.
    Sırf öyle konuştuğumuz için "yasal" yönden haksız duruma düşebiliriz. Olaya dışarıdan bakmak kolay olabilir, ama içeriden öyle kolay değil. Mama ise ilk aklınıza gelen şey olduğuna göre niyet-zihniyet meselesi demek ki. Amacımız mama falan olsaydı bugüne kadar bu tür konularda hiç haber yapmazdık, inanın bu bize bir şey de kaybettirmezdi.
    (Alkan Adakaner)

• Çoğu alanda durum bu sadece burada değil ama oyun sektörü biraz daha lüks olduğu için iyice geçirmeye çalışıyorlar yahu, kendi insanını bu kadar enayi yerine koyan kaç tane ülke var dünyada gerçekten bilmiyorum bilen varsa yazsın.

Ben ve insanlar Amazon ile tanışıp oradaki fiyat farklarını gördükçe inanamıyoruz ağzımız açık kalıyor ne yapıyorsun abi harici bileşenleri alıp baştan sen mi üretiyorsun, oyunu alıp baştan sen mi çıkartıyorsun, gelen şeyi aynen satıyorsun tamam dükkanın vardır işçilerin vardır kârını yap ama ne bu farklar ya göz göre göre yani, bunları alacak olan insanların çoğu genç öyle kolay para bulamıyor bu işlere.

Amazon vb. yurtdışı sitelerini takip edin özellikle Aral'ın sattığı ürünlerin ne kadar fahiş olduğunu göreceksiniz ve muhtemelen bir daha bir şey almazsınız, insanların sabrını yerle bir ettiler üstteki arkadaşların yazdıklarına tamamen katılıyorum.

Şahsım adına bu zamana kadar bilgisayar toplamada olsun, aksesuarda olsun en ucuz neredeyse orayı gösteriyorum, insanlar bu konuda enayi yerine koyulmaktan bıktı, yurtdışından sipariş vermeye falan da korkmayın sorunuz varsa sorun her zaman yardımcı olurum ben burada olduğum sürece daha çok insanın parasının cebinde kalmasını sağlayacağım inşallah.

Mafia III - PlayStation 4
    $59.96 + $6.98 Shipping
    http://www.amazon.com/Mafia-III-PlayStation-4/dp/B013H0IRO0

Mafia III Deluxe Edition - PlayStation 4
    $79.99 + $6.98 Shipping
    http://www.amazon.com/Mafia-III-Deluxe-PlayStation-4/dp/B01EGHIAW2

Sorunsuz geliyor, haberiniz olsun, ilk kez Amazona katılanlarda hediye 5$ kampanyasına katılabilir, detaylar imzamdaki rehberde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Nisan 2016; 13:40:05 >

• quote:

Orjinalden alıntı: emrahcey

Bir Denuvo'lu oyunun fiyatı daha arttı.

Dark Souls 3'de denovu yok ama 179 tl o nasıl oluyor.

• Çözüm basit fiyatı artarsa orjinal almayız olur biter .

• Şu lanet firma bi batmadı be Türkiye'de millet kutulu oyun alamaz oldu bunlar yüzünden pislikler
  • 180-190 tl bir oyuna verilmez.20 senedir oyunlarla içli dışlı olan biri olarak söylüyorum bunu.Kaldı ki mafia 3 ün ikinci oyun kadar dahi iyi olmayacağı açık.hepsini geçtim oyun kinguinde falan 130 liradan çıkar 3 ay sonra 89 dan alırsınız yine.
    Bu ülkede hiçbir oyun basını mensubu kişi çıkıp türkiyede orijinal oyun satılmıyor yada benzeri içerikte bir cümle kurmasın.firmaların hepsi aralın yada Sony nın eline bakıyorlar,beklenen bir oyun çıktığında.Aralarında yine en cesuru Alkan.en azından adam çok konuşamasada bir şeyler söylemeye çalışıyor.yeterli mi ? Hayır tabii....
    yok mu şöyle babayiğit bir site kuracak kişi ? gidelim sallıyalım orada arala vidyolarla haberlerle....

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.