Şimdi Ara

citroen c5 hakkında???????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar c5 e hdi otomatik 2012-2013 almayı düşünüyorum. nasıl bir araç .kullanan arkadaşların fikirlerini alabilir miyim?

• Kendim kullanmadım ama arka koltuğunda seyahat ettim yaklaşık 100km. Beklediğimden çok daha konforlu çıktı açıkçası, kendim sürmediğim için gidişi, yok tutuşu vs hakkında birşey söyleyemeyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercan585

arkadaşlar c5 e hdi otomatik 2012-2013 almayı düşünüyorum. nasıl bir araç .kullanan arkadaşların fikirlerini alabilir miyim?

Araç tercih ettiniz mi hocam ?

• Sahane arabadır sanzimani biraz demode ama alisinca o da geciyor ozellikle konfor baglaminda mukemmel bir arac

• Radarımda bu aracın 2.0 hdi süspansiyon sistemi olanı var. Uygun fiyatlı masaj koltuğu da cabası. 2. Elde uygun fiyata bulabiliyorsunuz. 81 bin tl ye arkadaş Jetta aldı. O fiyatı Jetta yerine c5 e yatırırdım. Kalan paraya mazotu alıp gezer tozardım. Diyeceğim o ki alabilirseniz 2.0 alın çok daha iyi bir araç tercihi olur

• Araç kesinlikle çok üst seviye. Eniştemde var zaman zaman ben de kullanıyorum. Bizdeki 1.6 motor. Kasaya göre çok küçük kalıyor, biraz hantal ani hızlanması filan. Almışken 2.0 motor alın. Bağımsız süspansiyon vs var 2.0larda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Otomatik vitesi biraz konforsuz birde 1.6 dizel motordan cok bisey beklememek lazim.Konforu gayet guzeldir.2.eli agirdir.Uzun sure binmeyi dusunuyorsaniz 2.0 hdi oneririm.
  • 1.6 hdi cok az yakiyor onu biliyorum. Bir de esdeger araclara gore sanki daha ucuz gibi

• Berbat bir sanzımana sahip.Direksiyon çok hissiz.Sürüş zevki yok.Hantal.
    Bunun harici şaşırtan bir konforu var.Bu konuda çok iyi.Az yakar.Kendi kategorisinde uygun fiyat.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.