Şimdi Ara

Mekaniğim var ama oyun bilgim yok nasıl geliştirebilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyundaki mainim adc mekaniğim var fakat başlıktata belirttiğim gibi oyun bilgim yok west d2 bi arkadaşımla oyuna girdiğimde bana göre doğru ama ona göre yanlış şeyler yapmışım oyun bilgimi nerde ne yapıcagımı felan bilmiyorum nasıl geliştirebilirim

• Daha fazla oynayarak
  • kumen ne
  • turnuva izle ve prof oyuncuları izle.
  • Adc oynarken mekanik önemli değil ki istediğin kadar iyi oyuncu ol bilgin yoksa lanede kontrol edemediğin tek minyon dalgasınla bile lane i kaybedersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Runato kullanıcısına yanıt
    Cevap tamamen doğru. Daha çok oynıyarak oyun bilgini, oyunu okuyabilmeni vb geliştirceksin.

• Maclari izle, oyuncularin yayinlarini izle.

• Fazla oynamak ve takip ettiğin adlerin maçlarını izlemek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinsukru

Adc oynarken mekanik önemli değil ki istediğin kadar iyi oyuncu ol bilgin yoksa lanede kontrol edemediğin tek minyon dalgasınla bile lane i kaybedersin

önemli değil derken xD senin o wavei kontrol edememe olayı her lane için geçerli bi kural en çok mekaniğe ihtiyacı olan lane adc bana kalırsa
  • Ghimox kullanıcısına yanıt
    High eloda istediğin kadar mekaniğin iyi olsun sana oyun kazandırmaz tabi midlanede geçerli değil bu adc rolu son yamalar ile birlikte tamamen takıma bağlı

• Profesyonel adcleri izle, daha çok oyun oyna ; oynadığın oyunlarda adcleri gözlemlemeye çalış.
  • Yayın yapan bir sürü adc var.Gördüğün herşeyi yapamasanda anladığın zaman en azından karşılaşabileceğin şeylere karşı bi fikrin oluyor.En çokta pozisyon bilgisi sıkıntı oluyor adc de onuda oynadıkça çözebilirsin ancak
  • Mekaniğin yeterince iyiyse challengera kadar çıkarsın.

• Maçlarını izlersen faydalı olur belki

• aydinsukru kullanıcısına yanıt
    Malesef tamamen yanlış. Mekanik once gelir ADC'de. Pozisyon+mekanik varsa, gerisi basit.

Konuya cevap olarak, kendine iyi bir support bul. Supportlarin olayı zaten oyun bilgisinin vs. iyi olması. Onunla takildikca öğrenirsin bir yandan. Koridoru tutacağı yeri de bilir, çıkacağın itemı da.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghimox

quote:

Adc oynarken mekanik önemli değil ki istediğin kadar iyi oyuncu ol bilgin yoksa lanede kontrol edemediğin tek minyon dalgasınla bile lane i kaybedersin

önemli değil derken xD senin o wavei kontrol edememe olayı her lane için geçerli bi kural en çok mekaniğe ihtiyacı olan lane adc bana kalırsa

adc lane değil xd
    mekaniğinin olduğunu nerden anladın xd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha fazla oyun daha fazla yayın
  • Mekanik her sey degil. Mekanik + oyun bilgisi zafere ulastirir. Oyun bilgini de yayin izleyerek arastirarak ve oynayarak gelistirebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yesil Ok

quote:

Orijinalden alıntı: Ghimox

quote:

adc lane değil xd
    mekaniğinin olduğunu nerden anladın xd

Westte diamond 2 bi tane support ile oyun oynadik ve bana bi kac konuda taktik veya bilgi verdi bunlardan biride mekanigin var ama heyecanlaniyosun bide oyun bilgin az onuda yavas yavas gelistirirsin demisti bende o nedenle buraya yazdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawleds

Malesef tamamen yanlış. Mekanik once gelir ADC'de. Pozisyon+mekanik varsa, gerisi basit.

Konuya cevap olarak, kendine iyi bir support bul. Supportlarin olayı zaten oyun bilgisinin vs. iyi olması. Onunla takildikca öğrenirsin bir yandan. Koridoru tutacağı yeri de bilir, çıkacağın itemı da.

Yalniz o iyi support sıkıntı galiba ya bulundugum elo gold elo burdada oyun bilgisi olan adama rastlamak zor biraz zaten oyun bilgisi yuksek mekanigi az olan insanlar bile trde diamond 5 eloda felan

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.