Şimdi Ara

Xiaomi Mi Max gün sayıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Xiaomi’nin yeni bir Phablet modeli için kullanıcılar arasında yaptığı anket, Xiaomi Max ismiyle sonuçlanmıştı. Firma, kullanıcısının kararına saygı duydu ve yeni modelini Max veya Mi Max adıyla satışa sunmaya hazırlanıyor.

Paylaşılan ilk resmi görsel, ön cebe sığdırılmış bir akıllı telefonu resmediyor. Üst kısmın tasarımı, daha önce sızdırılmış ön panel görselleri ile aynı. Xiaomi’nin yeni Phablet modeli, büyük olmasına rağmen cebe sığacak kadar da kompakt yapıda olacak.

Ayrıca Bkz.Google I/O 2016 konferans tarihleri belli oldu

Xiaomi Mi Max modelinde 6.4 inçlik 2K ekran olması bekleniyor. Çok ince ekran çerçeveleri sayesinde, aynı boyuttaki diğer modellere göre daha küçük ölçülere sahip olacak Xiaomi Mi Max, Snapdragon 820 veya MediaTek Helio X20 yonga setinden birisini tercih edecek.

Xiaomi Mi Max modelinin ön kısmında herhangi bir fiziksel tuş yer almıyor. Bu bakımdan, parmak izi okuyucusu muhtemelen arka tarafa alınmış durumda. Yine önemli bir fiyat avantajıyla gelmesi beklenen modelin, Mayıs ayı için hazırlandığı tahmin ediliyor. 

Xiaomi Mi Max gün sayıyor 

• Her şeye tamam ama 6.4" telefon mu olur ya tablet olmuş artık bu
  • Xiaomi Mi Max gün sayıyor
  • Yüz tane farklı model telefon çıkaracaklarına şu mi5 hacimli üretim tüm dünyaya yaysalar ya, buralara gelmeyecek telefonu neyleyeyim!!!

• Keşke burada da satılsa

• Önde parmak izi okuyucu yok mu?

• Kaç senedir phablet kullanıyorum. Büyük ekran tercihimdir ama 6.4 çok zorlama olmuş ya, abartmışlar biraz.

• Ekran boyutunu bile bilmediğim Nokia N73 ün ekranının bana kocaman geldiği günleri düşünüyorum da hey gidi günler hey, büyüklük algısını nasıl da değiştirdiler... 5-6 senede

• Sony 2013'te 6.4" ekranlı Xperia Z ultra sürmüştü piyasaya. Seveni de vardı. Alıcısı olacaktır tablet niyetine.. 5.5" telefon almaya çekiniyorum şahsen. Bu boyut bir "telefon" için aşırı.

• Böyle bir büyüklükteki telefonun Samsung Note ailesi gibi özel kalemi olmalı. Yoksa benim için 6.4 güzel bir boyut ancak dediğim gibi kalem olmadan 5.5 inch üstü telefon almam.

• İlk başta tek elle kullandırmamaya başlamışlardı. Şimdi 2 elle de kullandırmayacaklar büyük ekran severlere. Eee ne diyelim talep meselesi ne de olsa...

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

Her şeye tamam ama 6.4 telefon mu olur ya tablet olmuş artık bu

Phablet

• Ekranı tutan arkadaşın eldiveni patlamış, nerede hijyen :)

Bu arada ciddi anlamda sağlam bir batarya ile gelmeli.
  • 6.4 inç nedir abi neremize koyacaz onu...

• yaw ne gun saymasi, "Not announced yet" diyor.
  • Aslinda bunu yurtdisindan kargolatip uzerine tablet pc diye yazsak gumrukden gecermi?? Kafamda deli sorular

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.