Şimdi Ara

17000'e kadar Otomatik Araç Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bir isimiz icin kucuk capli bir kredi cekmistik ama pek olmayacak gibi duruyor, o yuzden biz de o parayla soforlugumuz gelissin diye bir arac alalim diye dusunmeye basladik. Uzun suredir ehliyetimiz var ancak tecrubemiz neredeyse yalnizca direksiyon dersi ile sinirli kaldi. Arac İstanbul'da da kullanilacagi icin otomatik istiyoruz.Bildiginiz gibi İstanbul trafiginde manuel olum maalesef. 17bin en ust nokta gibi duruyor, daha ustune cikamayiz muhtemelen. Link verirseniz de İstanbul veya Tekirdag'dan olursa cok sevinirim. Eger begenip almak istersek sehir disindan getirmeye cesaret edemeyiz muhtemelen baslangicta.
    Tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arranger. kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam Vectra benim de aklimda olan bir aracti. Ama yaklasik 20 senelik olduklari icin motor falan sorun cikartir mi acaba? Gerci bu fiyat araliginda olan otomatik araclarin hepsi yaklasik 20 yastir, genel bir soru olarak soruyorum o yuzden.

• Bakımlı bir araca denk gelirseniz motor konusunda sorun olmaz. En çok sorun çıkaran parçalar oksijen sensörü,egr,krank devir sensörü ve ateşleme bobini. Yalıtım,konfor,yol tutuşu ve yürütme maliyeti konusunda 15bin lira civarına alınabilecek en iyi araçlardan biri.
  • 1999 accent 1.5 gls otomatik vites kullanıyorum memnunum tavsiye ederim.
  • otomatik olacaksa honda civic 1994 si veya 1996 sonrası 1.6, yada 1996-1998 euro accord, toyota carina, corona, bulunmaz ama 98 avensis, hyundai accent, elentra, proton 416 veya 418 gibi uzakdoğu araçları daha mantıklı olabilir, vectraya özellikle b kasayı düşünmeyin bile a olabilir ama b aman aman.
  • Cok tesekkur ederim mesajlar icin, hepsini degerlendirecegiz.

• Toyota Carinalar var o fiyatlara. Daha eski olur derseniz corona biraz daha yeni derseniz 98-2000 2.0 GLI avensis önerebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.