Şimdi Ara

Superonline bağlatmak isteyenler buraya (Acıbadem , Şerifali , Çengelköy , Beykoz )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Superonline fiber bağlantı taleplerinizi aynı gün içinde kurulumunu tamamlatıyorum tabi kendi bölgelerimde. Teknik ekipte çalışan biri olarak diğer sorunlarınıza da yardımcı olabilirim. Özelden iletişime geçebilirsiniz.

Diğer firmalardan çıkan cayma bedelleri karşılanmaktadır. 500 TL'ye kadar karşılanmakta fakat faturadan mahsup edilerek.

Şu an için en iyi kampanyalar : 3'lü Fırsat Kampanyası (İnternet,Tv,Telefon) Fiyat : İlk 3 Ay ücretsiz sonraki aylar 69 TL

2 Kat Hız Hediye Kampanyası : 6 ay boyunca 50 Mbit hız veriliyor. Fiyat : 59 TL

Üniversiteli Kampanyası : 12 Aylık taahhüt süresi Fiyat : 59 TL

Yardımcı olabileceğim bölgeler : Kadıköy-Acıbadem , Esatpaşa , Ümraniye-Şerifali , Çengelköy , Beykoz , Cumhuriyet Mah.

• Sizin bölgenizde değilim ancak bir şey sormak istiyorum, kurumsal kampanyalar daha uygun. Misal İş'te Fiber Hızı isimli 25 mbps 75 gb akn 49 TL olan kampanyayı bireysel müşteri olarak almanın bir yolu var mı? Eskiden forumda bir kullanıcı kurumsal adsl tarifelerini bireysel müşterilere sağlamıştı.
  • Merhaba. Söylediğiniz tarifeyi bireysel almak mümkün değil. Fakat vergi levhası olan bir tanıdığınız varsa o şekilde almanız mümkün. 49 TL'lik kampanyada numara tahsisi zorunlu; bireysel tarifelerde böyle bir zorunluluk yok.
  • Teşekkür ederim.
  • merhaba ben turkcell superonline ile görüştüm bana 120tl yekadar gecis masrafi alacaklarini soylediler simdi siz 500tl diyorsunuz nasil oluyor bu
  • Bişey sorcam Superonline, kotasız ama telefonsuz yani kablosuz internet olarak hizmet veriyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nipheria

merhaba ben turkcell superonline ile görüştüm bana 120tl yekadar gecis masrafi alacaklarini soylediler simdi siz 500tl diyorsunuz nasil oluyor bu

Merhaba ;

Geçiş masrafı dediğiniz taahhüt karşılama mı?

Taahhüt şu şekilde ; adslde karşılanabilecek tutar 120 TL. Fiberde ise 500 TL'ye kadar karşılanabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi 1903

Bişey sorcam Superonline, kotasız ama telefonsuz yani kablosuz internet olarak hizmet veriyor mu ?

Superonline fiber olan bölgelerinde zaten telefon hatlarını kullanmaz gelir kendi kablosunu çeker. Ama adsl kullanacaksanız telefon hattı üzerinden Superonline'da da .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.