Şimdi Ara

Salcano Excel Nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Salcano Excel 26 inç modeline bakıyorum. En uygun fiyatlı bisikletlerden biri. Dayanıklılığı nasıldır ? Şehir içinde kullanacağım hep. Maximum darbesi kaldırıma çıkıp kaldırımdan inmek olacak yani. Birkaç ay sonra elimde kalır mı ?

• Ben alalı 2 yıl falan oldu sanırım çok fazla kullanmadım ama hala sağlam.Lastikleri bile değiştirmedim,hiç para harcamadım tamire falan
  • Millet cok laf atmis ama bilemedim ne kadar dayanikli, cok kullanmadiysaniz belki sizde sorun olmamistir :D Millet dag bisikleti yazmasindan dolayi dayaniksiz diyor da olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ata350 A kullanıcısına yanıt
    O fiyata en uygun f/p bisiklet diyebilirim.Bende ng 650 v modeli var ve 2 senedir sorunsuz kullanıyorum salcano dan şaşma sadece sarsıntıdan selenin(oturağın) vidası gevşemişti onu sıktım bu kadar

• evde duruyor öyle 2. bisikletim olarak. yakın yerlere bazen onunla gidiyorum. şehir içinde kaldırım vs tanımadan inip çıkarım bir sorun çıkarmadı. ama lastiklere çok güvenmeyin bir defa fena patlattım.
  • 6 yıl kullandım. o fiyata üstüne tanımam. emekliye çıkarıcam yakın zamanda. üstümde emeği çok. yüzlerce kilometre sürdüm...
  • salcano excel fena bisiklet değildir fp ürünü çelik kadro normal v fren standart pabuç 16 kg filandır herhalde alacaksan yol lastiği taktır rubena daha iyi olur biraz kullanır sonra satarsın ama iyi bisiklet değildir
  • Tabiki alın. SALCANO en iyi bisiklet markalarından biri.Ben excel modelini değil de NG 650 modelini öneririm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buyrun kardeşimin aldığı excel 26 zaten salcano kaliyesi ve baya hafif geldi önde amortisör olmadığı için arkada da ng650 v modelim var
    Bu mesaja eklenen görseller:

Salcano Excel Nasıl ?

• Ne meşhur NG 650 miş beee Carsamba benimki geliyor hocam resmini atarim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tmm hocam bekliyorum.

• kesinlikle uzak durun. 2 sene önce aldım. ilk bir sene değiştirmediğim parçası kalmadı. vitesinden jantına dış lastiğinden frenine. ve hiç dağlık yolda sürmedim hep düz yolda. en son dün direksiyon ve ön tekerin bağlı olduğu maşa yolda giderken birbirinden ayrıldı. Allah'tan yavaşlamıştım da birşey olmadı. Hayatımda hiç yaşamadığım tecrübeleri yaşattı bana. yürüyen tabut. aşağıda dünden kalan resimleri artık çöp. neyse ki biz sağlam kaldık.

Salcano Excel Nasıl ?

Salcano Excel Nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thrashead -- 20 Eylül 2017; 7:7:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ADAMIN SORDUĞU BİSİKLET 600 LİRA SİZİN ONA ÖNERDİĞİNİZ 1600 TL ARKADAŞLAR LÜTFEN YAPMAYIN :d
  • Köy yolunda feci kullanıyorum, toprak taş karışık. Tekerin deforme olmamasını garipsedim, Çin malı tekermiş sanırım, almadan önce bazı olumsuz yorumlar dikkatimi çekti. Lakin kısıtlı zaman, bütçe vs derken almış bulundum, alacak arkadaşlar yine mağaza içinde ufak bir incelensin benim bisikletin ön ayna kolda zincir geçişleri sıkıntılı idi. Mecbur geri götürüp ayarlattım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.