Şimdi Ara

Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti Ve Bu Durumdan Kurtuldu Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekran kartımı değiştirdikten sonra sürekli başlıkta belirttiğim hatayı alıyorum.İnternette ne kadar çözüm yolu varsa hepsini denedim ama hiçbiri soruna çare olamadı.
    ekran kartım AMD Readon R7 200 Series. En son driverlerını indirdim yine çare olmadı.Buna ek olarak sanırım bu sorundan dolayıdırdki çoğu oyunda oyunu altta atma sorunu yaşıyorum;oyun daha geçiş yapılmıyor.

• Display Driver Uninstaller ile safe modda ekran kartınızı kaldırın. Biraz önce amd yeni bir güncelleme yayınladı 16.4.2 hotfix onu yükleyip tekrar deneyin. Yine sorun düzelmezse eski versiyon olan 15.11.1 versiyonunu deneyin.
  • En son çıkan 16.4.2 yi denedim hala sorunlar mevcut şuan en stabil versiyon 15.11.1. Bu arada belirtmek isterim amd kadar kötü driver çıkaran bir firma daha görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perseus4EveR -- 26 Nisan 2016; 11:02:12 >
  • ekran kartın ömrü bittiyse bu hatayı verir. bendede var aynı sorun chipler öldüğü için yapıyor,tamiri 250 lira diye yaptırmıyorm
  • gskysk kullanıcısına yanıt
    bende bu hatayı alıyom daha pc 2 aylık deyil bende bir tek apb reloaded oyununda yapıyor bide dxdiag yaptıgımda aldım 1defa
  • arkadaşlar ekran kartını alalı 3 ay olmadı bile dediğin yöntemi yapacağım bakalım olacak mı
  • dediğinizi yaptım maalesef sonuç alamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hrmn61ts -- 26 Nisan 2016; 19:31:12 >
  • Chipset hatası olabilir. DDU ile temiz kurulum yap öyle dene
  • DDU ile güvenli modda temizlemiş ve daha sonra güncel sürümlü driverlerı yüklemiştim ama sorun hala değişmedi . Chipset hatası hakkında pek bir bilgim yok . Ben onu bir araştırıyım.
  • Tavsiyem ekran kartını garantiye göndermen olacaktır. Yarın bende göndereceğim eski driverdede sorun çıktı. Bazen siyah ekrana felan düşüyor. Bakalım sonuç ne çıkıcak.
  • amd de bu sorun sürücü veya ısınma kaynaklı nvidia da ise genelde psu yetmediğinden ötürü oluşur.
  • hrmn61ts kullanıcısına yanıt
    Anakart ekran kartıyla anlaşamıyor olabilir,eski driver tam kalkmamış olabilir,ekran kartın ısınıyor olabilir buna psu yetersizliği de sebep oluyor olabilir gerekli akım çekilmediği için fanlar görevini yapamıyor olabilir,fanlar bozuk olabilir ben olsam neyapardım temiz format atıp Windows güncelleştirmeleri ve bios güncellemesi ve driver güncellemesi yapar yukarıda ki bütün bu olasılıkları değerlendirirdim eğer anlamıyorsan garantiye göndermeni tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi svskrt -- 2 Mayıs 2016; 0:21:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düzgünce silip baştan yüklemiştim driverları o konuda sıkıntım yok. Bu sorun ben amd redeon ekran kartını taktıktan kullandıktan sonrabaşladı . uyuşmazlık ve ya başka bir sorunda olabilir bilemiyorum. Pratik bir çözüm yolu yok heralde ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hrmn61ts -- 3 Mayıs 2016; 16:42:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gskysk

ekran kartın ömrü bittiyse bu hatayı verir. bendede var aynı sorun chipler öldüğü için yapıyor,tamiri 250 lira diye yaptırmıyorm

Evet yaptırmayın ben yaptırdım dün yine bozuldu malesef para çöpe gitti. Değmiyor emin olun
  • Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    3 ay dayandı mı seninki
  • gskysk kullanıcısına yanıt
    Yaptırmamın üzerinden sanırım 1,5 ya da 2 ay geçti dün bozuldu
  • Bende r7 265 ekran kartı kullanıyorum, arada sırada bende de oluyordu. Driverlardan olduğunu düşünüyorum. En son güncellemeden sonra karşıma daha çıkmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.