Şimdi Ara

Note 5 Almalımıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Pazartesi-Salı gibi bir telefon almayı düşünüyorum şuan iphone 5s kullanıyorum. Bütçemde 2500 civarlarında. Note 5 ilgimi çekti. Vatan bilgisayarda 2300 TL olarak gözüküyor sizce doğru bir karar vermiş olur muyum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• S7 daha mantıklı bir seçim olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hepsi manyak bunların

S7 daha mantıklı bir seçim olur.

S7 fiyat olarak bütçemi aşıyor ve ekran boyutu olarak özellikle note 5 baktım hocam.

• firatakdag kullanıcısına yanıt
    O halde note 5 bakın hocam.

• SD kart desteklememesi büyük eksiklik. Note serisi bir cihazda bu nasıl olmaz, şaka gibi. Şahsen sırf bu yüzden Note 5 almam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Haggard1963

SD kart desteklememesi büyük eksiklik. Note serisi bir cihazda bu nasıl olmaz, şaka gibi. Şahsen sırf bu yüzden Note 5 almam.

Hafıza olarak bana gayet yeterli hocam sd kart olmamasının en ufak bir eskisisi yok benim için

• quote:

Orijinalden alıntı: firatakdag

quote:

Orijinalden alıntı: Haggard1963

SD kart desteklememesi büyük eksiklik. Note serisi bir cihazda bu nasıl olmaz, şaka gibi. Şahsen sırf bu yüzden Note 5 almam.

Hafıza olarak bana gayet yeterli hocam sd kart olmamasının en ufak bir eskisisi yok benim için

32 gb depolama benim için çok yetersiz, sizin için sorun değilse problem yok demektir.

Bir de 5,7 inç ekrana 3.000 MAH pil çok yetersiz değil mi? s6'daki yetersiz pili s7'de kalınlığı arttırarak bir nebze aştılar. Note 6'da da aynı yolu izleyecekler. Almayı düşünüyorsanız ürünün batarya konusunu biraz araştırın derim.

• Haggard1963 kullanıcısına yanıt
    Note 5 full 4g kullanım sabah 6:30 da sarjdan çekildi.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Note 5 Almalımıyım ?

• Note 5 güzel telefon lakin note 6 baya iddialı geliyor. Beklemenizi tavsiye ederim.
  • Note5 almak daha mantıklı
  • musanpa kullanıcısına yanıt
    Hocam o aldığınız ekran süresi gerçek mi full 4G açık başka bir şey yapmadınız heralde yanlış anlamayın bende tel. alacağım karar aşamasındayım çok şaşırdım

• Note 5 güzel cihazdir. Samsung ve Android düşmanı birçok arkadaşımı kendine çekmeyi başaran bir cihaz.:))

Hafıza olarakta sıkıntı yok diyorsan hayırlı olsun diyelim;)

• çesna kullanıcısına yanıt
    Evet hocam o gun nette sorun vardı ve hic wifi kullanmadım. Ama tabii bu aldigim maximumum süre. Fakat 6 buçuk saatin altina düşmedim hiç. Akşam eve döndüğümde wifiye bağlanmadan o anki ekran süresini paylaşırım tekrar isterseniz kullanım detaylarını da.

• İhtiyaçlarınızı karşılayacaksa alınır bence.Hafıza kartı takılamaması diğer note serilerinden ayrı kılıyor ancak diğer serilere göre premium bi havası var cihazın.

• musanpa kullanıcısına yanıt
    Gerçekten çok iyi olur hocam şimdiden teşekkürler

• Note serilerinde tek değil çift rakamlı modellerine bakın derim.
  • astegon kullanıcısına yanıt
    note 6 TR de ne kadar fiyattan çıkar acaba 3200 falan olabilir bence
  • çesna kullanıcısına yanıt
    Bugünkü kullanıma göre pil sarfiyatı bu az çok fikir verir. Yine 4,5g kullanım wifi hiç kullanılmadı.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Note 5 Almalımıyım ? Note 5 Almalımıyım ?

• Note 5 al pişman olmazsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Black Dark- kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum. Ama ilk başta yüksek çıkar. Bak S7 Edge 3300 ile çıktı şimdi 400 TL ucuzlaştı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.