Şimdi Ara

Html siteye çift tema uygulamak istiyorum yardım lütfen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle Sa arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi HTML ile yazılmış bir sitem var. Sitede çeşitlilik için çift dil ekledim sağdan soldan yardım isteyerek ve sıra geldi çift temaya. Çift tema derken ne anlarsınız bilmiyorum ama şöyle ki 2 tane buton olacak birine bastıgımda örnek olarak site kırmızı genellikli olucak diğerine basınca mavi genellikli.Nasıl yapıcağım hakkında ufak tefek fikirlerim vardı fakat deneyip başaramadım :/

• Sitenin bulunduğu kök klasörlerine FTP filezilla programı ile yeni klasör aç hocam. Dosyanın adını atıyorum "eng" olarak değiştir ve 2. temanı içine yükle gitsin. Daha sonra o temaya ulaşmak içinwww.siteadresi.com/eng yaz 2. teman karşına çıkacaktır. İyi forumlar
  • muratbolat52 kullanıcısına yanıt
    istediğim o değil hocam :D adam tıklayınca siteden çıkıp girdiğinde bile o temada kalıcak böyle bir şey istiyorum
  • PHP'de cookie ve session ile siteye giren kişinin id derecesinde bilgisini tutarsın. Tekrar girdiğinde kontrolünü yaparsın if komutuyla. Eğer o ise öncek girişinde siteyi ne şekilde kullandıysa o şekilde devam eder. Ama siteniz sadece türkiye kullanıcıları için değilse siteye giren kişinin yine php ile ip adresini alırsın. Konuma göre id de türk ziyaretçilerin dışında olan kullanıcılara eng klasörüne yönlendirme yaparsın hocam. Eğer istediğiniz bunun gibi birşeyse :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.