Şimdi Ara

Örümcek-Adam filminde Iron Man de yer alacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Örümcek-Adam filminde Iron Man de yer alacak
    Geçtiğimiz yıl Marvel ile Sony arasında imzalanan dev anlaşmanın detayları belli olmaya başladı. Anlaşma kapsamında Örümcek-Adam'ın Marvel sinematik evrenine katılacağı en başından beri biliniyordu. Marvel için oldukça önemli bir kazanım olan bu koşula karşı Sony'nin ne elde edeceği ise tam olarak açıklanmamıştı.

Konu hakkında ilk detaylar geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı ve Sony'nin yeni Örümcek-Adam filmini Marvel ekibinin geliştireceği, üstelik bu filmde diğer Marvel karakterlerinden birkaçının da yer alacağı açıklandı. Bu karakterlerin kimler olacağı açıklanmamış olsa da, Falcon veya Nick Fury gibi yan karakterler olacağı tahmin ediliyordu. Ancak yeni filminde Örümcek-Adam'a çok daha önemli bir kahramanın eşlik edeceği ortaya çıktı.
    Marvel çizgi romanlarının ve sinematik evreninin en önemli karakterlerinden biri olan Iron Man'in, yeni Örümcek-Adam filminde yer alacağı kesinleşti. Iron Man rolünü bir kez daha tekrarlayacak olan Robert Downey Jr'ın katılımı ile çok daha heyecan verici bir proje haline gelen Örümcek-Adam'ın başrollerinde Tom Holland, Marisa Tomei, Zendaya, Laura Herrier ve Tony Revolori yer alıyor.

Bu arada Downey Jr.'ın kadroya katılması ile önemli bir yıldız kazanan film bir diğer yıldız oyuncuyu ise kaybetti. Filmin kötü adamını canlandırması için anlaşılmak üzere olan ünlü oyuncu Michael Keaton (Birdman, Spotligt), projede yer almamaya karar verdi.

Cop Car filmi ile adını duyuran Jon Watts'ın yöneteceği Örümcek Adam: Yuvaya Dönüş (Spider-Man: Homecoming), 7 Temmuz 2017'de vizyona girecek.

• Koymuşlar sabi sübyanı süperkahraman diye, tabi bundan bi cacık olmayacak ironman de koyalım ortaya karışık olsun...

• Joseph Gordon-Lewitt bence Spider-Man rolüne çok yakışırdı yada Dylan O'Brien.
  • Ben 28 yaşındayım. İlk spidey mükemmeldi bence. Yaş olarak olgun ama goruntu olarak genç. Bence öyle adamlarla calismalilar. Bu ne çocuğu alıp oyuncu yapmaya çalışmışlar. Köy 25-30 yaş arasi genç gorunumlu birini olsun bitsin. 20 yaşındaki sabi subyandan hero mu olur. Goruntusu bile 14-15 gibi.ayar oldum iyice.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ateş kadın niye yok çizgi filmlerinde vardı buz adam da

• Çocuk filmi olacak galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spiderman çizgi romanda zaten 15-16 yaşlarında bir çocuk. O yüzden çok da yanlış bir karar değil oyuncu seçimi. Çizgi romana uygun bir seçim olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesin dediği gibi ilk spiderman serisi çok iyiydi. Ben 2.seriyi beğenmedim, adamın vücudu çok kötüydü, dal gibi adamdan spiderman mi olurmuş, adam takla atıyordu sanki olimpiyatlardaki hatunlardan. Yine de bu filme önyargıyla bakmamak lazım, harry potter da başladığında daha çocuktu

• İyi film geliyor gibi

• tüm marvel kahramanları birbiri ile iç içe girdi zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle 1-2 sahne team-up yapsınlar da gözümüz şenlensin

• Çorba oldu uper kahramanlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: tahir40

Koymuşlar sabi sübyanı süperkahraman diye, tabi bundan bi cacık olmayacak ironman de koyalım ortaya karışık olsun...

Yalnız Civil War ön gösterime girdi ve izleyenler şuana kadar ki en iyi Spider-man olduğunu söylüyorlar

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Öncelikle Civilwar spiderman filmi değildir, bilakis tam da ortaya karışık dediğim superhero film türü, artık marwel ne var ne yok koyuyor filme.

• 3 dev adam filmine özenmisler.

• Ulan be zamanında uyduruk bir kaynaktan güçlerini alan süper kahraman çizgi-romanı karalasaydım onun bile filmini çekebilirdi hollywood

Örümcek Adam Doğuyor, Emekliyor, Yürüyor, Okuyooor, Yokum Diyoor, Bitirin Artık Diyor, Bıktım Diyoor, Öldürün Diyoor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazmayı_Severim -- 23 Nisan 2016; 15:47:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Spiderman çizgi romanda zaten 15-16 yaşlarında bir çocuk. O yüzden çok da yanlış bir karar değil oyuncu seçimi. Çizgi romana uygun bir seçim olmuş.

Kardeşim sen olayı çok yanlış anlamissin. Çizgi romandaki yaşı 15-16. Ona kimsenin itirazı yok ama çizgi romanda avengers in içine girdiği zaman gorunumu sabi sübyan gibi siritmiyor. Spidey bizim gibi eski neslin kahramanı. Marvel bizi memnun etmeli öncelikle, ergen seyirci kitlesini değil. Gerçek eski çizgi romancilarin hepsi benim dusunceme sahip. Yeni nesil ergenlerde bu tom holland büyük biri gibi görünebilir ama bizim gözümüzde sabi sübyan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 23 Nisan 2016; 20:38:47 >
  • güzel rakip olabilirler aslında...

• Örümcek-Adam filminde Iron Man de yer alacak
    çenedeki ''ben'' kadroya dahil edilmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Spiderman çizgi romanda zaten 15-16 yaşlarında bir çocuk. O yüzden çok da yanlış bir karar değil oyuncu seçimi. Çizgi romana uygun bir seçim olmuş.

Kardeşim sen olayı çok yanlış anlamissin. Çizgi romandaki yaşı 15-16. Ona kimsenin itirazı yok ama çizgi romanda avengers in içine girdiği zaman gorunumu sabi sübyan gibi siritmiyor. Spidey bizim gibi eski neslin kahramanı. Marvel bizi memnun etmeli öncelikle, ergen seyirci kitlesini değil. Gerçek eski çizgi romancilarin hepsi benim dusunceme sahip. Yeni nesil ergenlerde bu tom holland büyük biri gibi görünebilir ama bizim gözümüzde sabi sübyan.

Hayatında kaç tane çizgi roman okudun acaba cidden merak ettim böyle sanki çizgi roman uzmanıymış gibi konuşuyorsun. Marvel kim para getiriyorsa onu memnun etmeye bakar sana özel gösterim yapacak değil önce onu iyice bir anla. Kaldı ki yeni Spider-Man görünümüyle Spider-Man külliyatını yutmuş, yaşını başını almış çizgi roman okuyucuları tarafından gayet beğeniyle karşılandı çizgi romanlara uygunluğu nedeniyle . Şimdi sana Steve Ditko, John Romita filan desem onlar kim dersin kesin. Bir de "Gerçek eski çizgi romancilar hepsi benim düşünceme sahip" demişsin . Güleyim bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metroid -- 24 Nisan 2016; 3:31:19 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.