Şimdi Ara

21.5' Oyuncu Monitöründe Kampanya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
1.918
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Uygun fiyatlı bir oyuncu monitörü arayanlar için VX2252MH modelimizi ay sonuna kadar Hepsiburada 'da özel fiyatı ile kampanyada.

Kısaca ürünü özetlersek,

2MS Tepki Süresi ile Akıcı ve Net Görüntü Kalitesi
    21."" Full HD 1920 x 1080 Çözünürlük
    1000:1 Statik Kontrast Oranı
    50.000.000:1 Dinamik Kontrast Oranı
    300 Nits Parlaklık ile Daha Net Görüş
    170° Yatay ve 160° Dikey Açıdan Daha Geniş Görüş Açısı
    SRS Premium Sound Dahili Hoparlörler ile Etkileyici Ses Deneyimi
    HDMI, DVI ve VGA Girişleri ile Geniş Bağlantı Seçenekler
    VESA Duvara Monte Uyumluluğu
    Eco-Mod ile %40 oranında Enerji Tasarrufu

Ürünü incelemek içinhttp://goo.gl/jQhEKw tıklayabilirsiniz.

• Mobil uygulama ile bilgisayar ürünlerinde %10 indirim var 24'üne kadar, yani fiyat 450'ye geliyor.
  • Her duyduğunuz, gördüğünüz yada firma yetkilisi olarak duyurusunu yapmak istediğiniz ürün için konu açmayın anlık heyecanlarınız ile şu bölüme. Sıcak fırsatlar bölümünün ismini kötülüyorsunuz resmen. Sıcak fırsatlık bir olayı yok bunun, hepsiburada üzerinden %30 indirimle satılan binlerce ürün var şu anda hepsi için konu mu açmak lazım? Kesinlikle sıcak fırsat değil, oyuncular için hiç bir ek özelliği olmayan klasik monitör işte. 60 hz monitöre oyuncu monitörü demek bile komik, firmaların bu oyunlarına aldanmayın. Hele
    Viewsonic.. Aman aman uzak dursun. =)
  • Sıcak değil soğuk...Böyle özellik/fiyatlar yüzünden evdeki monitörüm bozulacak diye korkar oldum..
  • Arkadaşlar Merhaba,

Şu an VX2252MH monitöründe yaptığımız kampanya hala devam ediyor.

Ay sonuna kadar indirim ile 469TL olarak satın alabilirsiniz.
  • K E N kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Rica etsek, bizimle Türkiye monitör pazarını ve gerçekten ne kadar profesyonel 1ms 144hz oyuncu monitörü satıldığının rakamlarını paylaşabilir misiniz? Bu konudaki engin bilginiz nereden geliyor acaba?

İsterseniz size şöyle pazar hakkında bilgi verelim. Türkiye monitör pazarı 2014 yılında yaklaşık 1milyon adetti, 2015 yılında ise bu rakam 830 bin adetlerde kapandı. Bu rakamların %60-65 oranı giriş seviyesi 18.5" ve 21.5" monitörler oluşturuyor. Sizin belirttiğiniz 1ms 144hz profesyonel oyuncu pazarı sadece birkaç binlerle alınıyor.

Kaldı ki, sizin bu şekilde bir monitöre ihtiyacınız olmayabilir ama burada bir çok kişi kendi bütçesine uygun olarak monitör arıyor ve maalesef herkesin 1200tl - 1500tl bandında bir monitör bütçesi yok. Bu şekilde yapılan kampanyaları veya insanların ihtiyaçlarına yönelik yaklaşımınızı doğru bulmuyoruz.

Global olarak profesyonel oyunculara ve amatör oyunculara yönelik farklı modeller bulunmaktadır. ViewSonic olarak hem amatör hem de profesyonel oyunculara yönelik modellerimiz bulunuyor.
    VX2252mh modeli bizim fiyat performans odaklı bir oyuncu modelimiz.

Eğer profesyonel oyuncu monitörü ihtiyacınız varsa, yepyeni profesyonel monitörümüz XG2401 haftaya stoklarda olacak yaklaşık 1300tl seviyesinde.

1ms 144hz ve AMD Free Sync desteği ile geliyor. İncelemek isterseniz, XG2401http://goo.gl/QD7GBf inceleyebilirsiniz.

Eğer siz biraz daha profesyonel bir sisteme sahipseniz, 4K destekli 2ms IPS panel AMD Free Sync destekli bir model arıyorsanız, XG2700-4k modelimizi inceleyebilirsiniz.http://goo.gl/v6fpc3

• 60hz mi ? oyuncu monitörü mü ? ayakta mı duramıyom ?

:D
  • Asus, BenQ gibi markalar varken Viewsonic markasının esamesi okunmaz. Ayrıca sıcak fırsat değil belirttiğiniz ürün, gidin ikinci el bölümüne açın konunuzu. Şikayetimi ilettim, kapanır. =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 26 Nisan 2016; 10:47:02 >
  • N11de 449 tl ücretsiz kargo 66 tl çek ile ne kadara gelir siz sıcak diyorsunuz..
  • Merhaba arkadaşlar,

Herkes istediği kurumdan istediği markayı almakta serbesttir, biz buna karışmıyoruz ki. Her markanın kendi takipçisi ve isteyeni vardır. Siz farklı markalar tercih edebilirsiniz.

Biz buradan direkt bire bir çalıştığımız iş ortakları üzerinden duyurularımızı yapıyoruz. Türkiye'de bir çok kurum farklı marj yapıları ve kendi pazarlama politikaları çerçevesinde aktivitelerini yapıyor, yapacaktır. Maalesef bu sizin insiyatifinizde olan bir unsur değildir. İsterseniz beğenirsiniz isterseniz beğenmezsiniz. Ama biz burada olmaya ve bizimle iletişimde olmak isteyen kullanıcılar ile iletişimde kalmaya devam edeceğiz.

Burası sıcak fırsatlar, herkese açık bir bölüm. Biz de burada kendi kampanya ve ürünlerimizi duyurmaya devam edeceğiz.
  • K E N kullanıcısına yanıt
    viewsonic çok büyük bir marka crt varken sony ile beraber en iyilerindendi
    iyi modelleride var basit modelleride var
    halada iyilerden bence ama piyasa eskisi gibi değil, çok fazla uzak doğu markası var rekabet çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Asus, BenQ gibi markalar varken Viewsonic markasının esamesi okunmaz. Ayrıca sıcak fırsat değil belirttiğiniz ürün, gidin ikinci el bölümüne açın konunuzu. Şikayetimi ilettim, kapanır. =)

Birazcık destekli konuşmanızı tavsiye ederim. Evet sıcak bir fırsat olmayabilir ama size gelen cevaptan ötürü tepki olarak bunu yazdığınız çok belli. Viewsonic gayet iyi bir markadır. Fiyat, sıcaklık tartışılır, orası ayrı.
  • Viewsonic bana göre iyi markalar arasında. Ancak şuna hak verebilirim bu kampanya sıcak mı orası tartışılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wren

quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Asus, BenQ gibi markalar varken Viewsonic markasının esamesi okunmaz. Ayrıca sıcak fırsat değil belirttiğiniz ürün, gidin ikinci el bölümüne açın konunuzu. Şikayetimi ilettim, kapanır. =)

Birazcık destekli konuşmanızı tavsiye ederim. Evet sıcak bir fırsat olmayabilir ama size gelen cevaptan ötürü tepki olarak bunu yazdığınız çok belli. Viewsonic gayet iyi bir markadır. Fiyat, sıcaklık tartışılır, orası ayrı.

Bana bu konuda hiç bir cevap yazılmamış iken de ben bu şekilde yazmıştım, konuda bulunan ilk mesajıma bakarsanız anlayabilirsiniz. Yerli ve yabancı kullanıcıların bulunduğu forum, sosyal medya ortamlarındaki araştırma ve kullanıcı görüşleri doğrultusunda vede kendi kriterlerim açısından tasvip etmediğim bir markadır. =)

• Bazen küçük ekranlar daha iyi oluyor hakimiyet için. Ben 24" ekran aldım son olarak ve hiç memnun değilim. 21,5 bence daha iyi.

Oturma pozisyonunuzun monitöre olan uzaklığı da çok önemli tabii ki...
  • sıcakfırsatlık bir tarafı yok, konu neden silinmiyor firma yetkilisi diye mi?
  • 450tl ye n11 de var. kupon kullansam daha da ucuza gelir. Buna ne diyorsunuz Viewsonic?
    http://urun.n11.com/monitor-ve-ekran/viewsonic-vx2252mh-215-1920x1080-2ms-tn-dvi-hdmi-led-monitor-P99789575
  • N11 den bana monitör önerebilecek var mı? Uygun fiyatlı Asus monitörler var ama alsam mı bilemedim. Çekim yanmadan kullanayım.

not: Oyuncu falan gerekmez dizi izlerken keyif alacağım bir monitör lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HmB_SaL -- 26 Nisan 2016; 19:12:14 >
  • 60 hz monitörlere oyuncu monitörü denmesine tilt oluyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.