Şimdi Ara

Rocket League Bu Hafta Sonu Ücretsiz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
89
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Mutlaka bir yerlerde Rocket League'i görmüşsünüzdür ve ne kadar garip, niye bu kadar insan oynuyor ki diye merak ettiyseniz işte deneme fırsatı. Rocket League bu hafta sonu Steam'de ücretsiz oynamaya sunulacak.

Ayrıca oyun için 25 Nisan'a kadar %40 indirim yapıldı. Yani oyunu deneyip beğenirseniz satın almak için de iyi bir fırsatınız olacak. Oyun indirimli hali ile 19 TL'ye geliyor.

En son duyurulan ücretsiz DLC ile oyuna basketbol modu eklenecek ama bu modu deneme fırsatınız olmayacak çünkü ücretsiz hafta sonu ve indirim kampanyası son erdikten sonra 26 Nisan'da oyunculara sunulacak. 

• Hemen indirip denedim harbi çok eğlenceliymiş, hemen aldım.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oynayacak arkadaşınız yoksa almayın derim ayrıca eşleştirme sistemi kötü siz yeni başlamış bile olsanız karşınıza profesyonel oyuncular atabiliyor.

• 12-17 yaş çocuk oyunu...

• quote:

Orijinalden alıntı: SentnieL

Oynayacak arkadaşınız yoksa almayın derim ayrıca eşleştirme sistemi kötü siz yeni başlamış bile olsanız karşınıza profesyonel oyuncular atabiliyor.

Hocam karşıya gelen mühim değil de yanına gelen acemi oldu mu daha çok sıkıntı, sövüyorum genelde asistlerim boşa gitti mi ya da saçma gol yedik mi falan Öbür türlü karşıdaki ne kadar pro olursa olsun bir şekilde defansla falan hallediliyor. Takım arkadaşı daha mühim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalradyalı

quote:

Orijinalden alıntı: SentnieL

Oynayacak arkadaşınız yoksa almayın derim ayrıca eşleştirme sistemi kötü siz yeni başlamış bile olsanız karşınıza profesyonel oyuncular atabiliyor.

Hocam karşıya gelen mühim değil de yanına gelen acemi oldu mu daha çok sıkıntı, sövüyorum genelde asistlerim boşa gitti mi ya da saçma gol yedik mi falan Öbür türlü karşıdaki ne kadar pro olursa olsun bir şekilde defansla falan hallediliyor. Takım arkadaşı daha mühim.

Hocam adamlar havada gösteri uçuşu yapan f-16 lar gibi taklalar atıyor biz aşağıdan seyrediyoruz Zaten acemi hangi takımda olursa handikapta eğer kontrolcü ile oynamıyorsan zaten hareketleri yapman zorlaşıyor.

• Hocam dümdüz bile olsa uçmayı öğrenmek şart ya, yoksa gerek gol atmada olsun gerekse kalecilikte çok zayıf kalıyor bilmeyen kişi nickimi pm atayım da arada denk gelirsek oynarız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AntiClon

12-17 yaş çocuk oyunu...

Büyüyünce oynarsın, dert etme.

• quote:

Orijinalden alıntı: AntiClon

12-17 yaş çocuk oyunu...

Dislike butonu neden kaldırıldı ki... bu gibi yorumları nası - leyeceğiz şimdi?
  • Zevkli bir oyun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.