Şimdi Ara

AOC G2460PF 24' 1ms (Analog+DVI+HDMI+Display) Full HD Led Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
1.629
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kargo dahil net fiyat : 914,20 TL (mobilden giriş yapıp almalısınız. Kart fırsatınız varsa daha uyguna gelir.)
    http://www.hepsiburada.com/aoc-g2460pf-24-1ms-analog-dvi-hdmi-display-full-hd-led-monitor-p-BD804520

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa1248 -- 22 Nisan 2016; 9:42:09 >

• hee aynen baya uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

hee aynen baya uygun

Hocam siz galiba tam olarak anlamadığınızdan bu yorumu yaptınız. Haftalardır amazon fırsatlarında konusu geçen ve en düşük fiyat diye alınan monitörün yurtdışı fiyatıyla aynı seviyeye gelmesi, hatta kart fırsatı ile daha uyguna alınabiliyor olması sıcak ötesi bir fırsattır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa1248 -- 22 Nisan 2016; 9:50:56 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1248

quote:

hee aynen baya uygun

Hocam siz galiba tam olarak anlamadığınızdan bu yorumu yaptınız. Haftalardır amazonda konusu geçen ve en düşük fiyat diye alınana monitörün yurtışı fiyatıyla aynı seviyeye gelmesi hatta kart fırsatı ile daha uyguna alınabiliyor olması sıcak fırsattır...

https://www.webdenal.com/dell-e2416h_814765.html?gclid=CjwKEAjw9OG4BRDJzY3jrMng4iQSJABddor1kQyGE18Z59rZcJgtl6aNs8h1T1iTdjnoowiXSh4OyRoCm2rw_wcB

500 liraya böyle monitör alabiliyorken, 900 lirayı paylaştığın linkteki monitöre vermek fırsat değil olsa olsa kerizliktir. sevgiler.

Hocam bence yorumunuzu silin. Gerçekten bu konu hakkında yetersiz bilgiye sahipsiniz.
    1.Sizin verdiğiniz 60 hz bu monitör 144 Hz
    2.Sizin verdiğiniz 5 ms bu monitör 1 Ms tepkime süresine sahip
    3. Bu monitörde Amd free sync var sizin verdiğinizde yok.
    4 Sizin verdiğiniz 250 cd/m bu monitör 350 cd/m
    5 Sizin verdiğiniz Analog + Display girişi var bu monitör de Analog + Dvi + Hdmi + Display port mevcut.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1248

quote:

hee aynen baya uygun

Hocam siz galiba tam olarak anlamadığınızdan bu yorumu yaptınız. Haftalardır amazonda konusu geçen ve en düşük fiyat diye alınana monitörün yurtışı fiyatıyla aynı seviyeye gelmesi hatta kart fırsatı ile daha uyguna alınabiliyor olması sıcak fırsattır...

https://www.webdenal.com/dell-e2416h_814765.html?gclid=CjwKEAjw9OG4BRDJzY3jrMng4iQSJABddor1kQyGE18Z59rZcJgtl6aNs8h1T1iTdjnoowiXSh4OyRoCm2rw_wcB

500 liraya böyle monitör alabiliyorken, 900 lirayı paylaştığın linkteki monitöre vermek fırsat değil olsa olsa kerizliktir. sevgiler.

Haklısınız hocam kesinlikle kerizliktir.
    Bence konu kilit.

Bana 6000 liralık 27 inch gaming monitör geldi, 300 liraya 2. elde elden çıkardım sizin gösterdiğiniz monitörü aldım üzerine de ekleyerek. Keriz miyiz ki diğer monitörleri kullanalım di mi ama.

• Bu arada bu monitörü adam akıllı amd grafik kartı olup da kaçıran üzülür.

Monitör ile ilgili bildiğim tek sıkıntı minimum brightness ın yüksek olması. Bir de bir kaç yerde flicker free değil denmiş...
  • Amazon'dan o kadar beklediler 850 tl ye 1 yıl garanti 914 tlye 3 yıl garantili daha ne olsun ayrıca flickr free yazıyor özelliklerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence tek eksi yani 24" olmasi 24" te yetmiyor bir sure sonra

• Mynet'te takılıp, candy crush oynamak için gereksiz bi monitör

• Arkadaşım her monitör aynı değildir 27 inç VGA girişli monitörden 24 inç konudaki monitöre geçtim iyi ki geçmişim diyorum oyunlarda performansı müthiş.lutfen yorumunuzu silin

• Fiyat çok iyi oyuncular kaçırmasn 144hz nin tadı başka 60hzlere bakamaz oluyo insan

• çok sıcakmış oyuncu kardeşş
  • Yazdığınızdan dolayı şaşkınlık ve hayal kırıklığı yaşıyorum.
  • 144 hz monitör sınıfına göre iyi fiyat.
  • İhtiyacı olmayan adamın bu monitörü alması kerizliktir orası doğru ama ihtiyacı olanın bu fiyata bu monitörü kaçırması da kerizliktir.

Hiç araştırma yapmadan bir konu hakkında ahkâm kesmemek lazım diyeceğim de size özel bir konu değil, toplumsal bir hastalık olmuş. 2 damla bilgi sahibi olunca kendimizi profesyonel sanıyoruz. Detaylı bilgi verilmiş monitörün özellikleri bakımından...
  • Sômürmüşler. 5 er tane alan kim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DallasPage -- 22 Nisan 2016; 12:12:00 >
  • 144 hz cihaz için harika fiyat ..
  • bitmiş
  • Ürün kalmamış.

Oyun oynamıyorum. Tek oynadığım oyun online ihale, king, tavla vs... Şu tarz uyguna mutfağa tv için arıyorum ama fiyatın maşallahı var. Zamanında almadık.

• İlk mesajları atan arkadaşa üşenmeden yorum atan konu sahibini sabrından ve ciddiyetinden dolayı tebrik eder saygılarımı sunar, selamlar ve giderim :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.