Şimdi Ara

Arçelik 8145YK Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mevcut makine ziyadesiyle eski ve emekli olmak üzere. Son günlerde makine bakmaya başladım. Baba evine geçtiğimiz sene arçelik 8000 serisi bişey almıştım ve son derece memnunuz. Nerdeyse sıfır ses ve fazlaca program ayar vs mevcut.

Şimdi kendime bakarken kurutmalı olsun diye düşündük. Her ne kadar herşeyi kurutmak uygun olmasada çorap çamaşır vs için son derece pratik. Başlıkta adı geçen makine son derece hoşuma gitti doğrusu. A sınıfı 8 yıkama 5 kurutma kapasiteli.
    Diğer markaları çok incelemedim doğrusu. Arçelik bir diğer güzel avantajıda 7 yıl garanti ve servis kolaylığı.

Sizin kurutmalı olan, sessiz, enerji tasarrufu konusunda başarılı farklı bir marka model tavsiyeniz var mıdır?

http://m.arcelik.com.tr/kurutmali-camasir-makinesi-8145-yk-kurutmali-camasir-makinesi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extra34 -- 22 Nisan 2016; 2:45:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeriniz varsa ayrı ayrı alın. Kurutmalı cihazlar uzun vadede sıkıntı çıkartır.

• Bunu bugun biri daha söyledi ama lg'nin 10 yıl motor garantisi falan filan varmış. Kendi sitelerinde yeni ibaresi taşıyan a+++ sınıflı makineleri var.
    Bu uzun vadede çıkabilecek sorunları öngöremediğim için kararsızım. @Lazpanyol-61

• extra34 E kullanıcısına yanıt
    Kurutma sistemi tıkanıyor. Giysilere hor davranıyor ve enerji tüketimleri yüksek.Max bütçe söyle bana pm den Size en iyi kurutma yıkama cihazlarını yazayim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.