Şimdi Ara

STSL 31. Hafta ( Fenerbahçe - Gaziantepspor) 01.05.2016 19.00 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
395
Cevap
1
Favori
5.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi oynadığımızı düşünen?
    Ortasahada şuan 2 defansif oyuncuya kesinlikle ihtiyacımız yok. Gerçi hiçbir zaman yokta neyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi dün Beşiktaş'ın oynadığı topa bak bide bugün Fener'in oynadığı topa bak tamam daha maçın başı ama bu sezon genel olarak hep böyleydi.
  • Gol geciktikçe maç sıkıntıya girer Fener adına. Antep birebir rakibi Eskişehir ile oynayacak haftaya. Buradan puan çıkarmak isteyeceklerdir yoksa kendilerini bir anda düşme hattında bulurlar.
  • 2 adet antepli hatırına salla golleri gaziantep
  • 10 yıldır buradasın düzgün yorum atmayı öğrenememişsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedbundy452

Bi dün Beşiktaş'ın oynadığı topa bak bide bugün Fener'in oynadığı topa bak tamam daha maçın başı ama bu sezon genel olarak hep böyleydi.

lokomotiv maçı dışında hepsi böyleydi.
  • Gidişat nasıl
  • Haketmiyoruz şampiyonluğu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi dün kayserinin yaptığı savunmaya bak bi bugün antepin yaptığı savunmaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Gidişat nasıl

antep fena değil, fener bildiğin fener
  • Bi kerede van persie ye atmayı niye denemiyorlar bilen var mı ? Ben bile üstten o kadar atilabilecek pozisyon görüyorsam onlar saha içinden niye denemek yerine alvese pas atıyorlar ?
  • şu futbol anlayışı ile fener şampiyon olursa harbiden futbolun adaleti yok demektir.
  • Şaka gibi ya transfere 70 milyon Euro harcayan kadrosunda Nani Van Persie Diego gibi dünya yıldızları bulunan bir takım nasıl bu kadar silik oynayabilir sezon boyu akıl alacak gibi değil sezon başı bu takım 100 gol barajını aşar deniliyordu kadro kalitesine bakarak.
  • kanserbahçe
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcan

şu futbol anlayışı ile fener şampiyon olursa harbiden futbolun adaleti yok demektir.

Kim var dedi ki en cok puan toplayan olur en guzel oynayan degil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 dakikadır uyukluyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

bi dün kayserinin yaptığı savunmaya bak bi bugün antepin yaptığı savunmaya

Ne alaka? sen atakmı yapabiliyosunki? yaparsan atarsın zaten 3-4 tane antepte hiçbişey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcan

şu futbol anlayışı ile fener şampiyon olursa harbiden futbolun adaleti yok demektir.

Adalet varsa zaten FB şampiyon olması gerekiyor. İyi top oynuyor dediğiniz takım tr'den elendi, Avrupa'da köy takımların olduğu gruptan çıkamadı, FB'ye iki maçta da futbol namına üstünlük kuramadı, birinde de hakem kurtardı. Bence de futbolun adaleti pek yok!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

bi dün kayserinin yaptığı savunmaya bak bi bugün antepin yaptığı savunmaya

Abicim sen oynayamıyosun sen 4 maçtır mağlup olan Antep'e karşı top oynayamıyosun işte ya oynasan oynuyosun deriz sanki ben Beşiktaş'ı çokmu seviyorum yok ama iyi oynuyorlar ve bunu söylüyorum. Defans yapamıyor diyosun ne defansından bahsediyorsun reis bir ver kaç organize bir atak yok işte Beşiktaş'ın oynadığı topu Fener bu sene oynayamıyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.