ANTİ-DEPRESAN İLAÇ KULLANIMI KİLO ALDIRIR MI?
6 Cevap797 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4275 Mesaj
15 Ocak 2007; 21:27:50 

Ciddi anlamda bilgisi olan var mı?

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Ocak 2007; 21:30:44 

hayır, ama uzun vadede testosteronu düşürür yani cinsel zaaflara yol açabilir

9 Mesaj
15 Ocak 2007; 21:31:58 

eğer ilacın yan etkileri arasında kilo alımına neden olur diye bir ibare varsa evet aldırır.bir dönem bende kullanmıştım ve 8 kilo almıştım.eğer doktor gözetiminde kullanıyorsan zaten doktorunun söylemesi lazım.

205 Mesaj
15 Ocak 2007; 21:32:11 

Hangi ilaci kullaniyorsun

4275 Mesaj
15 Ocak 2007; 21:40:41 

Lustral kullanıyorum.50 mg.

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)

1016 Mesaj
15 Ocak 2007; 21:43:44 

annem kullanıyor antidepresan ilacı 2 yıldır.... yaklaşık 1 yıldır da kilosunda bariz bir atış oldu 10 -15 kilo kadar.ama şişko diil..tam yerinde kilosu şu an ...sanırım aldırıyor...yıllar boyunca kilo alamamaktan şikayetçiydi ama 1 yıldır maşallahı var...

DH XBOX 360 TOPLULUĞU

205 Mesaj
16 Ocak 2007; 2:24:13 

quote:

Orjinalden alıntı: 57.ALAY

Lustral kullanıyorum.50 mg.

Bende aynısını kullaniyorum sanirim hastalık psikolojik sinir yapiyor
bende 3-5 kilo fazlasi var eskiye göre normalde kilo alan birisi diilim
Hastalık ne acaba özelden'de konusabiliriz
istersen

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » ANTİ-DEPRESAN İLAÇ KULLANIMI KİLO ALDIRIR MI?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.172