Şimdi Ara

Çift kameralı Huawei Honor V8 geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
95
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Leica ile yaptığı işbirliği sonucunda P9 amiral gemi modelinde çift arka kamera sensörüne yer veren ve büyük ilgi gören Huawei, bu yıl diğer modellerinde de aynı kombinasyonu kullanmayı düşünüyor. Bunlardan birisi Huawei Honor V8 olacak.

Firmanın orta seviye segmente hitap eden ve beğenilen Honor serisi, bu yıl sekizinci nesle terfi ediyor. Sekizinci nesil içerisinde çift kameralı bir model de yer alacak. Huawei Honor V8 modelinde ne tür donanım konfigürasyonu kullanılacak şimdilik bilinmiyor.

Ayrıca Bkz.Huawei, 7P ismini tescil ettirdi

Diğer bir ayrıntı ise firmanın Leica’dan destek almayacağı yönünde. Yani Leica’nın monokrom sensörü bu cihazda yer almayacak. Bunun yerine 12MP çözünürlüğünde iki RGB sensörünün olacağı ifade ediliyor. Zira Leica’nın çözümleri maliyeti oldukça artırıyor. Bu bakımdan cihazda daha geniş açılar, serbest odaklama gibi avantajların olabileceği düşünülüyor.

Huawei Honor V8 için 10 Mayıs 2016 tarihinde bir etkinlik düzenlenecek. Sonrasında ise pazara çıkması bekleniyor. Ülkemizde de, Türk Telekom Honor 7 modeli, 1299TL fiyat etiketi ile satışa sunulmuştu. 

• Snapdragon işlemci olursa alınır yoksa Krim işlemçi si bataryayı su gibi içiyo ahım şahımda performansıda yok arkadaşımda var ordan biliyorum 1 hafta kullanmışdım. Ara sıra takılıyo falan.

• kirin olursa alınmaz...

• Kirin olmazsa almam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kirin'i hiç sevmem ben

Son goku olmalıydı

• quote:

Orijinalden alıntı: zdniz

Snapdragon işlemci olursa alınır yoksa Krim işlemçi si bataryayı su gibi içiyo ahım şahımda performansıda yok arkadaşımda var ordan biliyorum 1 hafta kullanmışdım. Ara sıra takılıyo falan.

Aynen oyle. Ama huawei snapdragon kullanmaz. Cunku islemciyi kendisi uretiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: zdniz

Snapdragon işlemci olursa alınır yoksa Krim işlemçi si bataryayı su gibi içiyo ahım şahımda performansıda yok arkadaşımda var ordan biliyorum 1 hafta kullanmışdım. Ara sıra takılıyo falan.

Huawei mate 8 in 17 saat internette gezinme aurwsi var nasıl bataryayı içiyor?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.