Şimdi Ara

BSC Özel: Overwatch PlayStation 4'te Nasıl?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Blizzard'ın Polonya'da düzenlemiş olduğu basın etkinliğinde Overwatch'un PlayStation 4 sürümünü ilk defa deneme şansı bulduk. Hızlı bir FPS deneyimi sunan oyun gamepad ile nasıl oynanıyor?

• Oyun doğal olarak pc versiyonuna göre baya yavaşlatılmış. Ayrıca origins versiyonu 209 tl konsollarda yani doom,titanfall 2, battlefield 5 gibi oyunlar çıkacakken bu oyuna 209 lira verilir mi açıkçası ben vermem ama blizzard kaliteli oyun yapıyor alanı memnun edecektir.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Yalnız Gökhan abi çok iyi oynamıssın oyunu adamların tebrik etmesi normal. Ama free to play olmasındansa ücretli daha iyi ama 180 lira nedir ? 15-20 dolar yap fiyatını oyun içi skin sat zaten kaldırırsın parayı.

• Oyun çok eğlenceli ama fiyat çok pahalı ya

• Onlara kimin patron olduğunu gösterseydin.

• Ben bu oyuna para falan vermem. 1 ay sonra herkesin unutabileceği bir oyun. Free to play olsaydı bir göz atardık en azından. Bu oyun belli bir süre sonra f2p olur.
  • Asın bayrakları Gökhan reyiz için

• Gökhan reyizi izleyen blizzard yetkilileri oyun çıkmadan tarete döşünşen şu karakteri nerfleyecekler:D Yaktın gökhan reyiz.
    Bunun dışında titanfall gibi içeriği kısır bir oyun olduğu için çok kısa bir sürede sönecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulteir -- 20 Nisan 2016; 19:33:21 >
  • 60 $ hak etmiyor. İsteseler hem free to play hemde tüm karalterler acık yapabilirlerdi. Zaten amac satabiliritesi neyse zaten onu kapmak bence ilerleyen dönemlerde yine F2p olabilir ki ben yine beğenmedim bu oyunu. Oyunda dazla renk çümbüşü var tf2 gibi makul değil.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Böyle oyunlarda klavye+mouse tercih ediyorum.
  • OP Gökhan Blizzard ı coşturuyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Blizzard'ın pay2play oyunlarında izlediği tutum belli oyunun daha sonradan free2play olacağını zannetmiyorum. Oyun G2A gibi sitelerde şuanda 125 lira gibi fiyatta satılıyor, değer değmez o oyuncunun bileceği iş. Oyun çıktıktan sonraki incelemeleri takip etmek lazım.
  • Umarım oyunları 350 lira olur :) Elimde 10 adet ps4 var haksızlık :)

• Yanlış konuya yazmışım arkadaşlar :)

• F'P olur diyen arkadaşlar galiba hayatlarında hiç Blizzard ile tanışmadı . Bu oyun F2P olmaz , F2P yapacaklarına server'ın fişini çekerler . Ayrıca Oyun Pc'de 40$ 60 değil.

• quote:

Orjinalden alıntı: Vinewood

F'P olur diyen arkadaşlar galiba hayatlarında hiç Blizzard ile tanışmadı . Bu oyun F2P olmaz , F2P yapacaklarına server'ın fişini çekerler . Ayrıca Oyun Pc'de 40$ 60 değil.

Adamlar Zaten F2p olarak düsünmüs ve son anda vazgecmisler ayrica konsol versiyonu 69.99 euro :) Avrupa da Pc versionu 59'99 euro. ( Amazon ). Blizzard Hayrani degiliz kurua bakama.

• quote:

Orjinalden alıntı: mementopolis

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Vinewood

F'P olur diyen arkadaşlar galiba hayatlarında hiç Blizzard ile tanışmadı . Bu oyun F2P olmaz , F2P yapacaklarına server'ın fişini çekerler . Ayrıca Oyun Pc'de 40$ 60 değil.</blockquote>

Adamlar Zaten F2p olarak düsünmüs ve son anda vazgecmisler ayrica konsol versiyonu 69.99 euro :) Avrupa da Pc versionu 59'99 euro. ( Amazon ). Blizzard Hayrani degiliz kurua bakama.

Oyun 40 euro. Origin sürümü 60 euro . Eğer skin ve diablo 3 gibi oyunlarda bazı skinler istemiyor isen 40 euroluk paket söz konusu.

• oynayanlar çok methediyor oyunu, işin ucunda blizzard kalitesi de var. 3 oyun bekliyordum biri battleborn ki fos çıktı gibi (renk cümbüşü, hud, mobaya fazla kaçması) diğeri paladins (tf2 ile şu blizzard'ın kart oyunu karışımı gibi ama güzel bir referansı var tribes ascend ve smite yapan abiler yapıyor) diğeri ise overwatch ki şu anda geri dönüşlerde en olumlusu owerwatch.

multiplayer oyunlarda içerik sevdasına düşülürse daha doğrusu içerikten kasıt level atlamalı unlock etmeli silah çeşitliliği ayyukta bir oyun aranırsa o oyun eninde sonunda tıkanıp ölür ama harita bolluğu ve maç simetrisi/dengesine öncelik verilirse o oyun çok uzun ömürlü olur ki bu oyunun da uzun ömürlü olacağını düşünüyorum keza blizzard'ın önceliği de dengeler yönünde.
  • 60 dolarmı :DDD abi çıldırcam bi gülme tuttu beni :DSADAS

• Gökhan Bey'in sesi ve yüzü biraz üzgün gibiydi sanki...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.