Şimdi Ara

NİSAN BEBEK (ARTIK BEBEK DEĞİL) GÜNCELLEMESİ 17.10.2019 (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.435
Cevap
58
Favori
84.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

GÜNCELLEME GELİYOR UPLOAD BİTMEK ÜZERE TELEFONDAN İNANILMAZ ZOR OLUYOR AZ SABIR ANLAYIŞINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.
    HABERLER İYİ ALLAH A ŞÜKÜR.

.

.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeoTrinity

.

GÜNCELLEME GELİYOR UPLOAD BİTMEK ÜZERE TELEFONDAN İNANILMAZ ZOR OLUYOR AZ SABIR ANLAYIŞINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.
    HABERLER İYİ ALLAH A ŞÜKÜR.

.

.

inşallah çok çok güzel haberler daha gelecektir.
  • .

GÜNCELLEME GELDİ

.

• Hayrına up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarıda kalsın.

Allah acil şifalar versin Nisan kızımıza, iyileşir iyileşmez Türkiye'ye gelmeye çalışın hocam bence.

• Valla abi geçen hafta cumartesi günü gördüm konuyu. Benim de 20 aylık bir kızım var. Geçen vücudunda aalerji gibi kırmızı kızarıklıklar çıkmıştı. Sürekli kaşınıyordu çocuk. Onun o durumuna nasıl üzülmüştüm. Senin yerime kendimi koydum da ağla ağla gözüm çıktı valla. Akşama kadar hanım sordu durdu neyin var diye. Hafta sonu olduğundan gönderemedim para. Cezalı olduğumdan buraya da bir şey yazamadım. Belki acil ihtiyaç vardır diye pp hesabı açıp gönderdim oradan bir şeyler.

Para konusunu da toplandı deme bence. Ya tedaviler uzun sürerse? İyi bir hastane dedin. Ya çok kabarık bir ücret isterlerse? İhtiyaç olursa çekinmeden yaz yine konuya. Bizim göndereceğimiz 3-5 bizi batırmaz. Fazla olursa Nisan'a hediye olur. Yok olmaz dersen hepimizin ve Nisan'ın adına hayır yaparsın.

Çok geçmiş olsun. Teşhis konması bile bir şeydir. İnşallah iyi olur Nisan bebek.

• Güzel haberler

• Hocam endişe etmeyin bunu da atlatır nisan bebek . dualarımız sizinle , en azından iyi tarafından bakmak lazım çocuğun sorunu için teşhis konmuş ve doktorlarda elinden geleni yapıyor kurtulacak eminim . Allah'ın izniyle çok daha iyi olacak miniğimiz :)
  • NeoTrinity kullanıcısına yanıt
    Hakan abi, teşhis konulmuş, umarım o hastalığı Nisanımız, elinin tersiyle kovacak ve de güle oynaya sağlığına kavuşacak. İnan hem benim hem de eşimin aklındasın hep. Allah size yardım etsin, Nisan'a da bol bol şifalar versin. Hayırlı haberlerini bekliyoruz, dikkat edin kendinize
  • Up
  • .

ALLAH RAZI OLSUN hepinizden. İnanın manevi olarak hepinizin desteğinin arkamda olduğunu hissedebiliyorum. İyi dilekleriniz için tek tek teşekkür ediyorum inşallah hiç bir baba böyle acı görmez. Elimden geldiğince güncelleme ve durum hakkında bilgi vereceğim. Kendinize iyi bakın

.

Lafımı olur utandırma bizi

Daha güzel günler bekliyor kolay gelsin sana diğer hastahaneyede kafan rahatladığı zaman şikayetçi ol hatta tazminat davası açın derim güncellemeleri takip ediyoruz

• Bir teşhisin tedavisine başlandığına çok sevindik valla ya. Ohh be .

Dualarım sizinle
  • Yukarı.
    Maalesef NEK Çıkmış, bizim buradan düşündüğümüzü onların düşünememesi imkansız, inşallah Bebek iyileştikten sonra esaslı bir dava açınız
  • Allah'a şükür teşhis konulmuş inşallah kısa sürede sağlığına kavuşur

• .

GÜNCELLEME GELDİ

.

• Eğer Nisan yolculuğa çıkabilecek duruma gelirse hemen Türkiyeye getirin derim, burada hastane olsun çevre olsun çok daha iyi olur, sanırım ev ortamında bakılmasına müsade edilirse yolculuğa çıkılacak duruma gelir?
  • Hocam hala maddi ihtiyaç varmı?
    Bu arada gecmiş olsun Nisan'a.

• Iki gundur konuya bakamadim yogunluktan, sanki kendi parcami ihmal etmisim gibi mahcubiyetle girip guncellemeleri okudum, guzel haberler sayesinde mutlu oldum. Umarim guzel Nisan adi gibi nice Nisanlar gecirecek hayati boyunca..

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.