BİRİNE AŞIK OLDUĞUMU NASIL ANLIYABİLİRİM?
95 Cevap27611 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

919 Mesaj
15 Ocak 2007; 20:26:11 

MERHABA...

BİRİNDEN HOŞLANIYOR MUSUN YOKSA AŞIK MI OLMUŞSUN? BU FARKI ANLAMANIN BİR YÖNTEMİ VAR MIDIR?

YAŞIM 24 TECRÜBESİZ SAYILMAM AMA ÇOK TECRÜBELİ DE DEĞİLİM... TECRÜBELİ BÜYÜKLERİMİZ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...

NOT: BENİM İÇİN ÖNEMLİ VE CİDDİ BİR KONUDUR... GEYİK YAPMAK İSTEYEN BAŞKA BİR BAŞLIK AÇSIN...

Electric and Electronic Engineer

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Ocak 2007; 20:29:14 

aşk bir hastalık bi virüs.kanına girdiğinde kulakların duymaz gözlerin görmez.ona giden her yol sana düz gelir.hayaller kurarsın neşeli olursun.yollarını değiştirir ve o ana kadar yapmadığın ve sana ters gelen herşeyi yaparsın.

ama hoşlanıyorsan o sana sadece güzel gelir başka hiçbir meziyeti yok gibidir hemen hemen.ayrıntılara takılırsın.

eeee anlattık noldu sonuç ne seviyonmu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferno -- 15 Ocak 2007; 20:30:34 >

531 Mesaj
15 Ocak 2007; 20:31:49 

Hmm yaşım 17 büyük demişssinde ben yazayim istersen dikkate al istersen alma. Cünkü aşkın yaşı olmaz 7 yaşında aşık olmustum ben.

neyse sevdigini nasil anlarsin biliyormusun içinde ona karşı garip cok garip bir sıcaklık falan olur onu istersin onla gezmeyi falan bazende arzularsın.Ama şunu söylemeliyimki mesela bir kız seni nasıl etkiler söyle olur ben sarısın seviyorum ve ela gözlü sevgiliminde böyle olmasını isterimki var yani öyle bi sevgilim. sadece platonik bir aşk duyarsın sonrada ceseretini toplayinca teklif edersin.Tecrubesiz sayılmam demişsin o zmn aşkı anlamişssindir yada bir kızla cikti isen hoşlanmıssındır.

1355 Mesaj
15 Ocak 2007; 20:32:21 

Aşık olduğun kişiyi bir seks objesi olarak görmez; onunla ilgili seks fantazileri kurmazsın..
Not: Geyik olsun diye değil, ciddi olarak yazdım..

Uzaklaştırılmış
15 Ocak 2007; 20:32:40 

onsuz geçen 1 dk. bile sana ızdırap veriosa aşıksındır.
ama sadece görünce için gidiosa daha hoşlanıon.

1355 Mesaj
15 Ocak 2007; 20:38:35 

Aşık olduklarında akıllılar ile deliler arasında fark kalmaz.. Normal bir IQ'nun yapmayacağı şeyler yapmaya başladıysan aşıksın demektir.

Uzaklaştırılmış
15 Ocak 2007; 20:38:42 

kuş ötmez

1355 Mesaj
15 Ocak 2007; 20:43:56 

quote:

Orjinalden alıntı: shainofnight

kuş ötmez

Güzel espri yaww.. Hakkaten ötmez

Aşık olduğun kişiyi erişilmez, ulaşılmaz biri olarak görürsün.. Onun kusursuz, her haliyle mükemmel olduğunu düşünürsün.. Bir de platoniksen tamam.. Biraz abartılı gelebelir belki ama onu bir tanrıça, ilahe filan sanırsın.. Tanıştığın zaman büyü bozulur; onun da zaafları olan, senin gibi bir insan evladı olduğunu anlarsın.. Platonik aşk bu yüzden en güzel aşktır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi planlamacı -- 15 Ocak 2007; 20:44:48 >

3495 Mesaj
15 Ocak 2007; 20:44:30 

Bende tecrübeli deilim ama yinede bilgi olarak söylemek istediğim
Eğer bi kıza gidip seni seviyorum vs. diyemedikten sonra uzaktan sevip kalbine gömmekse bu hoşlanmaktır.
Fakat ona gidip duygularını açıklayıp karşılık beklersen ve de bazı büyük riskleri hiç takmadan kabul ederseniz aşıksınız.

Aşıksın

Uzaklaştırılmış
15 Ocak 2007; 20:46:49 

onun hayatında olmadığını farzet. bıraktığı boşluk kadar seviyorsundur

1869 Mesaj
15 Ocak 2007; 20:48:38 

valla ben aşık olunca köprü ayaklanıyo

1041 Mesaj
15 Ocak 2007; 20:57:21 

Onu Göremediğinde Özlersin,Onsuz Saniyeni Geçirmek İstemezsin,Aklından Hiç Çıkmaz,Onsuz Hayat Çekilmez Gelir... İşte Buna Aşk Denir...

1355 Mesaj
15 Ocak 2007; 20:59:03 

Onun seni görmeyeceğini bile bile sırf ona daha yakın hissettiğin için evinin önünden geçiyorsan aşıksın demektir. Bu müthiş bir olaydır ve gerçek aşk budur.. Deli işi gibi değil mi? ama aşıksan buna benzer şeyleri normalmiş gibi yaparsın..

6307 Mesaj
15 Ocak 2007; 20:59:14 

aşk yalandır..acı çekmektir aşk...ulaştı mı ona aşk biter..önce anlaşabilmek önemli uzun soluklu ilişkilerde..

Uzaklaştırılmış
15 Ocak 2007; 21:01:00 

quote:

Orjinalden alıntı: manik_depresif

Uzaklaştırılmış
15 Ocak 2007; 21:01:02 

quote:

Orjinalden alıntı: planlamacı

quote:

kuş ötmez

Aşık olduğun kişiyi erişilmez, ulaşılmaz biri olarak görürsün.. Onun kusursuz, her haliyle mükemmel olduğunu düşünürsün.. Bir de platoniksen tamam.. Biraz abartılı gelebelir belki ama onu bir tanrıça, ilahe filan sanırsın.. Tanıştığın zaman büyü bozulur; onun da zaafları olan, senin gibi bir insan evladı olduğunu anlarsın.. Platonik aşk bu yüzden en güzel aşktır..

bence de kardeş ben en çok karşılıksız aşkı severim sonra platonik insanın içinde acaip hem acı hem güzel bişey ya anlatılmaz yaşanır ya...millet bana sen manyak mısın diyo ama ben hiç gerçek aşık olmadım öyle olunca asla bu kadar güzel olacağını sanmıyorum

1355 Mesaj
15 Ocak 2007; 21:08:30 

quote:

quote:

quote:

kuş ötmez

bence de kardeş ben en çok karşılıksız aşkı severim sonra platonik insanın içinde acaip hem acı hem güzel bişey ya anlatılmaz yaşanır ya...millet bana sen manyak mısın diyo ama ben hiç gerçek aşık olmadım öyle olunca asla bu kadar güzel olacağını sanmıyorum

Platonik güzel olmakla birlikte aşırıya kaçmamak, yeri geldiğinde duygularını açığa vurmaktan kaçınmamak gerekir.. Fazla platonikten kaçının, alışkanlık yapar

90 Mesaj
15 Ocak 2007; 21:11:41 

quote:

Onun seni görmeyeceğini bile bile sırf ona daha yakın hissettiğin için evinin önünden geçiyorsan aşıksın demektir. Bu müthiş bir olaydır ve gerçek aşk budur.. Deli işi gibi değil mi? ama aşıksan buna benzer şeyleri normalmiş gibi yaparsın..

aşkla ilgili en güsel tesbiti yapmışın tbr ederim

Uzaklaştırılmış
15 Ocak 2007; 21:19:39 

zaten platonikleri söyleyince karşılıksıza dönüştüğü için..genelde söylüyorum bele bele..sora karşılıksız oluyo o ayrı fena

Uzaklaştırılmış
15 Ocak 2007; 21:48:43 

çok ..oktan bişeydir, bütün yaşamın alt üst olur tarzın değişir.

ulaşamazsan eğer psikolojin bozulur, yusuf hayaloğlu dinlemeye başlarsın.

ondan bir haber gelse mahallede yapılan yeni binayı farkedersin(ama öncedende vardır)

özel günlerin vardır kendince bir temenni arasın başkalrından ama bir türlü gelmez, tek başına yürümeler baş gösterir kendine bakmayı bırakırsın, sigarayı çoğaltırsın.

ama en güzeli o ümitle yaşamaktır

6354 Mesaj
15 Ocak 2007; 22:12:05 

aşık olmuşsan herşey laylaylom dur.. gece gündüz onu düşünürsün herşeyi onunla bağdaştırırsın.. herşey onu çağrıştırır.. sabahları okula gitmek baka bi zevklidir.. kanın kaynar.. için kıpır kıpır olur.. boğazın düğümlenir sana bişi sorduğunda yada sölediğinde.. boğazında kaffanda kelebekler uçuşur sürekli.. onun sevdiği şarkıyı reklamı böceği bile seversin.. hayvanları başta kedileri sevmeye başlarsın.. ilham gelir en başta.. kendini onun yanında çok iyi hisssedersin.. hep yanımda olsun istersin.. her sölediği hoşuna gider.. (o olmak, bütünleşmek istersin)

... sonra bu şey ciddi şekilde acıya dönüşr.. bunun adı da sevmektir.. köpek gibi sevmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 15 Ocak 2007; 22:13:50 >

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

Satılık Fiio E6 Kulaklık Amfisi

18 Mesaj
15 Ocak 2007; 22:16:03 

platonik hoştur tıpkı delilik gibi bir his yaratır ama onunla konuştuğunda hele de ona açıldığında büyüsü bozulur. Karşılık alamazsan karşılıksız aşka dönüşür ve ıstıraptan başka birşey olmaz. Ama abartmamak lazım. Ciddi sorunlara yol açabilir. Bir süre sonra açılmak en iyisidir.

18 Mesaj
15 Ocak 2007; 22:19:45 

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

aşık olmuşsan herşey laylaylom dur.. gece gündüz onu düşünürsün herşeyi onunla bağdaştırırsın.. herşey onu çağrıştırır.. sabahları okula gitmek baka bi zevklidir.. kanın kaynar.. için kıpır kıpır olur.. boğazın düğümlenir sana bişi sorduğunda yada sölediğinde.. boğazında kaffanda kelebekler uçuşur sürekli.. onun sevdiği şarkıyı reklamı böceği bile seversin.. hayvanları başta kedileri sevmeye başlarsın.. ilham gelir en başta.. kendini onun yanında çok iyi hisssedersin.. hep yanımda olsun istersin.. her sölediği hoşuna gider.. (o olmak, bütünleşmek istersin)

... sonra bu şey ciddi şekilde acıya dönüşr.. bunun adı da sevmektir.. köpek gibi sevmek

Darkchild.. Sert Bakışlı, Bilge Çocuk !! >:D

6354 Mesaj
15 Ocak 2007; 22:23:34 

vizelere finallere adam gibi çalışamazsın alltan derslerin çoğalmaya başlar.. sonra çığ gibi büyür... ve 4. sınıfta alltan benim gibi 7 ders almaya başlarsın.. ve toplam 17 dersin olur..

3495 Mesaj
15 Ocak 2007; 22:25:36 

quote:

Aşık olduğun kişiyi bir seks objesi olarak görmez; onunla ilgili seks fantazileri kurmazsın..

+1

6354 Mesaj
15 Ocak 2007; 22:26:46 

aşık olmak güzeldir.. sevmek *ok gibidir.. sevince zaten anlarsın anlatmya gerek yok

quote:

Orjinalden alıntı: saçaklıda

quote:

Darkchild.. Sert Bakışlı, Bilge Çocuk !! >:D

güldürdün beni valla ya saol .. Allah da seni gülümsetsin arkadaşım

4129 Mesaj
15 Ocak 2007; 22:27:56 

quote:

Orjinalden alıntı: manik_depresif

Güzel gerçekten

"İnsan, insanın cehennemidir.."

12171 Mesaj
15 Ocak 2007; 22:46:04 

Şu kuş ötmez muhabbeti harbi doğru ama. Aklına bile gelmiyor.

237 Mesaj
15 Ocak 2007; 23:35:04 

Aşık isen her dk görmek istersin,acaba şimdi ne yapıyor diye sürekli düşünürsün...Şimdi yanımda olsaydı ne güzel olurdu gibi düşünürsün...Hoşlanmaya gelince onda sürekli olarak düşünmezsin zaman zamn düşünürsün...Bişey olur aklına gelir o zamn düşünürsün... vs.. .vs.... ne mutlu anlatabildiysem...

934 Mesaj
16 Ocak 2007; 0:16:11 

aşk daha önce bildiğin herşeyden vazgeçip en zirveye sevdiğini taşımaktır mantığın devredışı olduğu tüm sorumluluklarını unutup sadece sesini duyabilmek için dahi herşeyden vazgeçebileceğin bir duygudur
hoşlanmak ise arada sırada aklına gelen onu gördüğünde içinde hoş duyguların barınmasını sağlayan ama mantığını daima yanında taşıdığın sorumluluklarının bilincinde olduğun bir duygudur.

şayet çıkıyorsanız her an aşkının yanında olmak istersin hoşlandığında ise genelde meşgulken maç izlerken dahi aman bu saatte aranırmı der teli açmıyabilirsin kişizel zevklerden biri gibidir hoşlanma maç bile ondan öte olabilir :)

9093 Mesaj
16 Ocak 2007; 0:30:47 

bende fazla tecrubeli degilim ama;
Aşk: kişiye göre degişir. onu ilk gördügünde gözlerini ala koyamassin. sürekli onu düşünürsün. onunla birlikte olmak istersin(seks anlaminda degil) nebilim uyanınca bile ilk aklina o gelir. yatinca onu düşünürek yatarsin.

hoşlanmak daha farkli gibi hoşuna gittigi icin beraber olursun vs vs

birde karsi tarafi cinsel obje olarak görüyorsan sen bence aşık olmadin, senın başka yerlerin aşık olmustur

Lenovo IdeaPad Y510P / Logitech Z5500 / Buffalo LinkStation 1 TB

6354 Mesaj
16 Ocak 2007; 0:45:27 

bide aşık olunca her dediğini yaparsın onun.. yapmak istersin.. kılıbıklaşırsın... light olursun

7 Mesaj
16 Ocak 2007; 1:07:08 

quote:

bide aşık olunca her dediğini yaparsın onun.. yapmak istersin.. kılıbıklaşırsın... light olursun

kesinlikle doğru

67 Mesaj
16 Ocak 2007; 3:34:31 

gece yatağına yattığında uykuya dalmadan önce aklında o varsa ve sabah uyandığında daha gözünü bile açmadan aklına o geliosa aşıksındır

531 Mesaj
16 Ocak 2007; 10:00:21 

quote:

Orjinalden alıntı: ilayza

quote:

kesinlikle doğru

benimki bana her dedigini köpük gibi yaptiriyor aga yapmayinca posta koyuyor dediklerimi yapmiyorum sıf onu canımdan cok sevdigimi bildigi için yapiyor oda beni seviyor ama eziyet ediyor ben onla bi evleniyim bak neler yapacam ona niahahhahahahah son gülen iyi güler

1901 Mesaj
16 Ocak 2007; 10:20:37 

ALINTI....

İnsanın içine işleyen bir ayaza ev sahipliği yapan kış sabahında, seni düşündüğümde içime yayılan sıcaklığın, dışarıdaki iki metre karı bile eritebileceğini düşünüyorsam...
Uykudan yüzümde mutlu bir gülümseme ile kalkıp benim- le birlikte uyanan güne senin adını veriyorsam...
Evimin bütün duvarlarında senin yüzünü görüp, bana bak- tığını hissediyorsam...
Ve bu beni her gün, hep, aynı şekilde heyecanlandırıyorsa... İçtiğim çayın şekeri, sigaramın dumanı, kahvaltımın her lokması sen oluyorsan...
Sokakta bana bakan her insan, yüzümdeki tarifsiz sevinci görüp hayrete düşüyorsa...
Sevdiğin şarkıyı defalarca başa alıp bıkmadan dinleyebiliyorsam...
O şarkının her sözüne seninle ilgili ayrı bir anlam yüklüyorsam...
Yüzlerce kişinin arasında bile kadehimi sadece senin şerefine kaldırıyorsam...
Başımı döndüren şeyin aslında içki değil, sana olan aşkım
olduğunu biliyorsam...
Yorucu bir günün sonunda ufacık bir sözünle, bir gülüşünle uzun bir tatilden dönmüş gibi enerji doluyorsam...
Ve o enerjiyle hiç uyumadan günlerce çalışabileceğimi duyumsuyorsam...
Gün boyu saatleri, dakikaları sayıp ‘Neden geçmiyor bunlar’ diye hayıflanıyorsam...
Ve hep seninle buluşacağımız anı bekliyorsam...
Kitap okurken seni düşünmekten kendimi alamayıp aynı satırı defalarca tekrar ediyorsam...
Sonra sana bunu anlattığımda birlikte ne kadar güleceğimizi düşünüp keyifleniyorsam...
Seninle ilgili planlar yapıyorsam...
Sadece varsayımlara dayalı olsa bile o planları mükemmelleştirmek için her ayrıntının üzerinde dakikalarca düşünüyorsam...
İzlediğim filmdeki başrol oyuncularının yerine kendimizi koyup ‘Biz olsaydık böyle yapardık’ diyorsam...
Yüzyıllardır sevgililerin kullandıkları klasik sözcüklerin be- nim duygularımı anlatmaya yetmediğini fark ediyorsam... Yine de bunları söylemekten hiç ama hiç bıkmıyorsam... Aşkımın coşkusunu sana yansıttığımda senin de bana aynı coşkuyla karşılık vereceğini biliyorsam...
Kahkahanın en güzelini seninle atacağımı, yemeğin en güzelini seninle yiyeceğimi, içkinin en keyiflisini seninle içeceğimi düşünüyorsam...
‘Hayatının en anlamlı şeyi ne’ diye sorduklarında tereddüt bile etmeden senin adını verebiliyorsam...

AŞIĞIMDIR...

Uzaklaştırılmış
16 Ocak 2007; 10:22:53 

quote:

Orjinalden alıntı: Luaxelit

onsuz geçen 1 dk. bile sana ızdırap veriosa aşıksındır.
ama sadece görünce için gidiosa daha hoşlanıon.

ONU HEP GÖRMEK İSTİYORSAN AŞIK OLMUŞSUN DEMEKTİR...

1183 Mesaj
16 Ocak 2007; 11:14:03 

kendini sıcakta soğuk soğukta sıcak hissetmektir garip bir duygudur yaşamadan bilinmez aslında

2333 Mesaj
16 Ocak 2007; 11:30:46 

Aşkın ne çok çeşiti var ya hu.Peynir gibi bir şey.

Ben Türküm!

262 Mesaj
16 Ocak 2007; 11:47:03 

quote:

Orjinalden alıntı: bura_nere

gece yatağına yattığında uykuya dalmadan önce aklında o varsa ve sabah uyandığında daha gözünü bile açmadan aklına o geliosa aşıksındır

o zaman ben sınavlara aşığım

2333 Mesaj
16 Ocak 2007; 11:52:02 

quote:

Orjinalden alıntı: MMZ

quote:

o zaman ben sınavlara aşığım

Ben Türküm!

57 Mesaj
16 Ocak 2007; 12:23:13 

"Birine aşık olduğumu nasıl anlayabilirim?" gibi bir soru aklına gelmeden midene kramplar giriyorsa, aynı anda kalbinde bir ince çizgi sızlıyorsa, o sızı senin içini ısıtıyorsa,.......

Ya neyse boşver zaten aşık olduğunda bunu anlamana gerek kalmadan ölür gider o duygu

Kendini bilen Rabbini bilir ,
Rabbini bilen Haddini bilir.
-----------------------------
Söylesem Tesiri Yoktu
Sustum Gitti...

2333 Mesaj
16 Ocak 2007; 12:27:42 

quote:

Orjinalden alıntı: Çeşminaz

"Birine aşık olduğumu nasıl anlayabilirim?" gibi bir soru aklına gelmeden midene kramplar giriyorsa, aynı anda kalbinde bir ince çizgi sızlıyorsa, o sızı senin içini ısıtıyorsa,.......

... ve o sızı seni hayata bağlıyorsa, artık gözün başka bir şey görmüyor, kalbin başka bir şey için atmaya direniyorsa...Sağnak yağan yağmur altında yürümek istiyorsan ve sadece onu düşünmek istiyorsan... Acı çektiğini mi yoksa mutlu olduğunu mu anlayamıyorsan bu esnada....

Ben Türküm!

1183 Mesaj
16 Ocak 2007; 12:48:20 

quote:

+1000

57 Mesaj
16 Ocak 2007; 12:50:12 

quote:

Orjinalden alıntı: StranGe_PassenGer

quote:

... ve o sızı seni hayata bağlıyorsa, artık gözün başka bir şey görmüyor, kalbin başka bir şey için atmaya direniyorsa...Sağnak yağan yağmur altında yürümek istiyorsan ve sadece onu düşünmek istiyorsan... Acı çektiğini mi yoksa mutlu olduğunu mu anlayamıyorsan bu esnada....

Allahtan alttaki smileyi koymayı unutmamışsın yoksa millet senin de bu duyguya inandığını sanacaktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çeşminaz -- 16 Ocak 2007; 12:51:46 >

Kendini bilen Rabbini bilir ,
Rabbini bilen Haddini bilir.
-----------------------------
Söylesem Tesiri Yoktu
Sustum Gitti...

2333 Mesaj
16 Ocak 2007; 12:54:02 

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: StranGe_PassenGer

quote:

Allahtan alttaki smileyi koymayı unutmamışsın yoksa millet senin de bu duyguya inandığını sanacaktı

Neden inanmayayım...
Ben de istemem mi ılık bir rüzgar eserken ve ben gözlerimi kapatmışken bir güzelin hayalini kurmayı... İstemem mi rüzgar bedenime temas ederken hayalime sarıldığımı hisetmeyi...

Ben Türküm!

6722 Mesaj
16 Ocak 2007; 13:29:49 

Olmayacağını bile bile hala içinde bir umut varsa, ve nedense hemen hemen her dakika aklının bi köşesinde varlığını inatla sürdürüyosa bu nasıl bi duygudur bilmiyorum. Ama nedense uzunca bi süredir yaşıyorum. Bilmiyorum sonum ne olacak?

| Beşiktaş JK |
| Fifa 14 | iPhone 4S / 7.0.4 Jailbreak | 337. Kısa Dönem |
| Bilgi İşlem & IT Uzmanı |
| @ExpendabLes_BJK |

108 Mesaj
16 Ocak 2007; 14:12:30 

Bakalım Hangimizin Yaşadığı Aşk Gercek ....
> >
> >
> >
> >
> >Sesini duyduğunuz anda avuçlarınız terlemeye kalbiniz deli gibi çarpmaya
> >başlıyorsa...
> >Bu aşkdeğil HOŞLANMAKTIR.....................
> >
> >
> >Ellerinizi ondan çekemiyor sürekli dokunmak sarılmak istiyorsanız ...
> >Bu aşk değil ARZULAMAKTIR......................
> >
> >Yanınızda bir tek o olduğu için onu istiyorsanız....
> >Bu aşk Değil YALNIZLIKTIR........................
> >
> >
> >Herkes onunla olmanızı beklediği için onunlaysanız...
> >Bu aşk değil SADAKATTİR..........................
> >
> >
> >Size sıcak , yakın davrandığı için onunlaysanız.
> >Bu aşk değil KENDİNE GÜVENSİZLİKTİR........
> >
> >
> >Üzülmesini istemediğiniz için onunlaysanız...
> >Bu aşk değil ACIMAKTIR..............................
> >
> >
> >Ona değer verdiğiniz için hatalarını hoş görüyorsanız..
> >Bu aşk değil ARKADAŞLIKTIR.......................
> >
> >
> >Bütün gün ondan başka hiçbir şey düşünmediğinizi söylüyorsanız..
> >Bu aşk değil KOCA BİR YALANDIR.................
> >
> >
> >Onun iyiliği için kendinizden çok şey feda edebiliyorsanız...
> >Bu aşk değil YARDIMSEVERLİKTİR.................
> >
> >O üzgünken sizinde kalbiniz acıyorsa
> > İşte Bu
> >AŞKTIR..........................................................
> >
> >
> >Tarif edemediğiniz bir çekim yüzünden ondan bir türlü kopamadığınızı
> >düşünüyorsanız.
> >İşte bu
> >AŞKTIR...................................................................
> >
> >
> >O herkese güçlü görünmesine rağmen içindeki zayıflığı hissedebiliyorsanız..
> >İşte bu
> >
> >
> >Başkalarını da çekici bulmanıza rağmen hiç pişmanlık duymadan onunla
> >kalmaya Devam edebiliyorsanız.
> >İşte bu
işte böle aynı dertten muzdaripim biri bana da yardım etsin bu belirtilerin hepsi kısım kısım var bende
aşık olmak isityorum ama...

gözlerin haylaz bir yağmurun el pençe duruşu...
...gözlerin ilkbaharın şımarık yaprakları
gözlerin vakitsiz uyanmalarda gördüğüm çocukluğum...

178 Mesaj
16 Ocak 2007; 14:19:25 

DIKKAT !!! GEYIK !!! DIKKAT

benim taktigim..

kizi turnosol kagidina batiracaksin..

mavi cikarsa asiksindir. kirmizi cikarsa degilsindir..

boyle alacali bulacali birsey cikmissa kardessinizdir bu nikah kiyilamaz..

DIKKAT !!! GEYIK !!! DIKKAT

bu post sanki hic yokmus gibi devam ediniz..
sinemada makinist siradaki makarayi biraz gec girmis de filmin ortasinda siyah bir kopukluk olmus gibi..

iyi forumlar.

bak sidika, bir ask cinayetinin arefesindeyim.
sevgilimi onun sevgilisini ve kendimi, yalnizca sevgilimi, yalnizca kendimi, yahut sadece sevgilimin sevgilisini, sevgilimle onun sevgilisini, kendimle sevgilimi veya kendimle sevgilimin sevgilisini öldürmek uzerine alti ayri cinayet tasarim var..
simdi gereksiz yere kizkardes alternatifini de sokmayalim araya.. kafam karisacak!

2305 Mesaj
16 Ocak 2007; 14:55:33 

-rüyalarının baş aktristi sürekli oysa...
-tuvalette bile onu düşünüyorsan...
-artık başka hiç bir kıza bak(a)mıyorsan...
-onu gördüğünde heyecanlanıyorsan...
-kendini onun yanındayken dünyanın en şanslı erkeği hissediyorsan...
-msj atmaktan parmakların ağrıyorsa...
-telefon konuşmalarına kontur yetiştiremiyorsan...
-artık tv+bilg+internet+sinema ve oyun sana zevk vermiyorsa...
ve...
DH forumuna "BİRİNE AŞIK OLDUĞUMU NASIL ANLIYABİLİRİM?" diye bi topic açıyorsan..
KESİNLİKLE O KIZA AŞIKSIN
quote:

Orjinalden alıntı: bilalso

MERHABA...

BİRİNDEN HOŞLANIYOR MUSUN YOKSA AŞIK MI OLMUŞSUN? BU FARKI ANLAMANIN BİR YÖNTEMİ VAR MIDIR?

YAŞIM 24 TECRÜBESİZ SAYILMAM AMA ÇOK TECRÜBELİ DE DEĞİLİM... TECRÜBELİ BÜYÜKLERİMİZ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...

NOT: BENİM İÇİN ÖNEMLİ VE CİDDİ BİR KONUDUR... GEYİK YAPMAK İSTEYEN BAŞKA BİR BAŞLIK AÇSIN...

BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU:

UEFA & SUPER CUP

2131 Mesaj
16 Ocak 2007; 15:28:21 

sürekli onun yanında olduğuyla ilgili hayaller kuruyorsan...
sürekli görmek sadece gözlerine bakmak istiyorsan...
gözleriniz birleşince için kıpır kıpır oluyo ve heyecanlanıyorsan...
sana bişey söylediğinde veya sorduğun kekeme oluyorsan...
o üzüldüğünde seninde içinde bişeyler acıyorsa...
jennifer lopez'i bile yanına koysalar...
o sana daha güzel geliyorsa...
o mutlu olduğunda sende oluyorsan...
sana bi çift güzel söz bi bakış attığında...
kalbim yerinde çıkacakmış gibi atıyorsa...
ya bu yazdıklarım çok zayıf kalıyo aşk için...
anlatılamaz bi duygu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightmarE_6 -- 16 Ocak 2007; 15:29:19 >

Uzaklaştırılmış
16 Ocak 2007; 15:46:45 

quote:

çok doğru hatta günlerce onu bi saniye bile unutmamaktan şikayet edersin ama inadına unutmazsın inadına seversin inadına daha sonra yavaş yavaş farklı şeyler de düşünürsün mesela karnım acıktı yemek yiyeyim sonra su sonra yavaş yavaş açılırsın normal hayatına dönersin eğer karşılıksız aşıksan tecrübeli biri olarak dönersin kederli biri....

Uzaklaştırılmış
16 Ocak 2007; 16:02:21 

quote:

Orjinalden alıntı: ZEUS__

aşk yalandır..acı çekmektir aşk...ulaştı mı ona aşk biter..önce anlaşabilmek önemli uzun soluklu ilişkilerde..

kesinlikl katılıyorum gerçek aşk tutkudan ibarettir ve ulaşınca aynı "tat ve acısı" kalmaz

952 Mesaj
16 Ocak 2007; 16:46:00 

Gece uyumadan onu düşünüyorsan aşıksındır

605 Mesaj
16 Ocak 2007; 17:22:12 

Aşıksan kendinden fazla seversin onu..Kendınden fazla onun ıcın yasarsın..yokluğu en derin acıdır içinde...Kavusmak ıcın dağları delecek,dünyayı karsına alacak gücü görürsün içinde...Devamı gelcek

90 Mesaj
16 Ocak 2007; 17:36:05 

pekii sizce insan birine aşıkken başkasıyla sevgili olabilirmi?

33 Mesaj
16 Ocak 2007; 17:49:48 

hiç tavsiye etmem arkadaşım çünkü felaket zayıflarıyor aşk adamı ben sevgilimden ayrıldım,kilo almak için platonik takılıyorum artık bu sıralar kendimi beğendircem seçtiğim kızın beni seçmesini beklicem badakım ben badak,vücut yapıyorum bu sıralar kızların kendime çekmeyi sağlamak için

ben imza atmasam,parmak bassam olur mu?
yok olmaz ceza alırsın,hapislerde çürürsün benden sölemesi

262 Mesaj
16 Ocak 2007; 17:54:56 

yeter yaaa kitlensin bu topic

531 Mesaj
16 Ocak 2007; 18:36:23 

quote:

Orjinalden alıntı: suree

pekii sizce insan birine aşıkken başkasıyla sevgili olabilirmi?

o cok kötü bir durum ya ikisinide sevince kötü oluyor o yüzden aldatmaktan uzak dururum.benden demesi yani eğer erkek arkadaşin varsa elinde tutmayi bil fazla sıkma. bide şey galiba forumda takılıyorsun erkek arkadaşin yok genellikle forumda takılanlarin erkek arkadaşi olmayanlardir.

756 Mesaj
16 Ocak 2007; 18:39:13 

ya hocam aşık olunca onla beraber değilken onu düşünürken midende garip bi ağrı oluyor aşk o işte her dakka yerli yersiz onu düşünüyosan aşıksındır sadece yeri gelince onu düşünüyorsan ondan hoşlanıosundur..

ayrıca bi arkadaşın yorumu dikkatimi çekti doğru demiş aşık oluğun kişiyle insan pek seksi fln düşünmüyo ona sarılmak bile o ana kadar hayatındaki en buyuk mutluluk oluyor ..