Şimdi Ara

BİRİNE AŞIK OLDUĞUMU NASIL ANLIYABİLİRİM?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
29.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

BİRİNDEN HOŞLANIYOR MUSUN YOKSA AŞIK MI OLMUŞSUN? BU FARKI ANLAMANIN BİR YÖNTEMİ VAR MIDIR?

YAŞIM 24 TECRÜBESİZ SAYILMAM AMA ÇOK TECRÜBELİ DE DEĞİLİM... TECRÜBELİ BÜYÜKLERİMİZ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...

NOT: BENİM İÇİN ÖNEMLİ VE CİDDİ BİR KONUDUR... GEYİK YAPMAK İSTEYEN BAŞKA BİR BAŞLIK AÇSIN...
  • aşk bir hastalık bi virüs.kanına girdiğinde kulakların duymaz gözlerin görmez.ona giden her yol sana düz gelir.hayaller kurarsın neşeli olursun.yollarını değiştirir ve o ana kadar yapmadığın ve sana ters gelen herşeyi yaparsın.

ama hoşlanıyorsan o sana sadece güzel gelir başka hiçbir meziyeti yok gibidir hemen hemen.ayrıntılara takılırsın.

eeee anlattık noldu sonuç ne seviyonmu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferno -- 15 Ocak 2007; 20:30:34 >
  • Hmm yaşım 17 büyük demişssinde ben yazayim istersen dikkate al istersen alma. Cünkü aşkın yaşı olmaz 7 yaşında aşık olmustum ben.

neyse sevdigini nasil anlarsin biliyormusun içinde ona karşı garip cok garip bir sıcaklık falan olur onu istersin onla gezmeyi falan bazende arzularsın.Ama şunu söylemeliyimki mesela bir kız seni nasıl etkiler söyle olur ben sarısın seviyorum ve ela gözlü sevgiliminde böyle olmasını isterimki var yani öyle bi sevgilim. sadece platonik bir aşk duyarsın sonrada ceseretini toplayinca teklif edersin.Tecrubesiz sayılmam demişsin o zmn aşkı anlamişssindir yada bir kızla cikti isen hoşlanmıssındır.
  • Aşık olduğun kişiyi bir seks objesi olarak görmez; onunla ilgili seks fantazileri kurmazsın..
    Not: Geyik olsun diye değil, ciddi olarak yazdım..
  • onsuz geçen 1 dk. bile sana ızdırap veriosa aşıksındır.
    ama sadece görünce için gidiosa daha hoşlanıon.
  • Aşık olduklarında akıllılar ile deliler arasında fark kalmaz.. Normal bir IQ'nun yapmayacağı şeyler yapmaya başladıysan aşıksın demektir.
  • kuş ötmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: shainofnight

kuş ötmez

Güzel espri yaww.. Hakkaten ötmez

Aşık olduğun kişiyi erişilmez, ulaşılmaz biri olarak görürsün.. Onun kusursuz, her haliyle mükemmel olduğunu düşünürsün.. Bir de platoniksen tamam.. Biraz abartılı gelebelir belki ama onu bir tanrıça, ilahe filan sanırsın.. Tanıştığın zaman büyü bozulur; onun da zaafları olan, senin gibi bir insan evladı olduğunu anlarsın.. Platonik aşk bu yüzden en güzel aşktır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi planlamacı -- 15 Ocak 2007; 20:44:48 >
  • Bende tecrübeli deilim ama yinede bilgi olarak söylemek istediğim
    Eğer bi kıza gidip seni seviyorum vs. diyemedikten sonra uzaktan sevip kalbine gömmekse bu hoşlanmaktır.
    Fakat ona gidip duygularını açıklayıp karşılık beklersen ve de bazı büyük riskleri hiç takmadan kabul ederseniz aşıksınız.

Aşıksın
  • onun hayatında olmadığını farzet. bıraktığı boşluk kadar seviyorsundur
  • valla ben aşık olunca köprü ayaklanıyo
  • Onu Göremediğinde Özlersin,Onsuz Saniyeni Geçirmek İstemezsin,Aklından Hiç Çıkmaz,Onsuz Hayat Çekilmez Gelir... İşte Buna Aşk Denir...
  • Onun seni görmeyeceğini bile bile sırf ona daha yakın hissettiğin için evinin önünden geçiyorsan aşıksın demektir. Bu müthiş bir olaydır ve gerçek aşk budur.. Deli işi gibi değil mi? ama aşıksan buna benzer şeyleri normalmiş gibi yaparsın..
  • aşk yalandır..acı çekmektir aşk...ulaştı mı ona aşk biter..önce anlaşabilmek önemli uzun soluklu ilişkilerde..
  • quote:

Orjinalden alıntı: manik_depresif

onun hayatında olmadığını farzet. bıraktığı boşluk kadar seviyorsundur

• quote:

Orjinalden alıntı: planlamacı

quote:

kuş ötmez

Aşık olduğun kişiyi erişilmez, ulaşılmaz biri olarak görürsün.. Onun kusursuz, her haliyle mükemmel olduğunu düşünürsün.. Bir de platoniksen tamam.. Biraz abartılı gelebelir belki ama onu bir tanrıça, ilahe filan sanırsın.. Tanıştığın zaman büyü bozulur; onun da zaafları olan, senin gibi bir insan evladı olduğunu anlarsın.. Platonik aşk bu yüzden en güzel aşktır..

bence de kardeş ben en çok karşılıksız aşkı severim sonra platonik insanın içinde acaip hem acı hem güzel bişey ya anlatılmaz yaşanır ya...millet bana sen manyak mısın diyo ama ben hiç gerçek aşık olmadım öyle olunca asla bu kadar güzel olacağını sanmıyorum
  • quote:

quote:

quote:

kuş ötmez

bence de kardeş ben en çok karşılıksız aşkı severim sonra platonik insanın içinde acaip hem acı hem güzel bişey ya anlatılmaz yaşanır ya...millet bana sen manyak mısın diyo ama ben hiç gerçek aşık olmadım öyle olunca asla bu kadar güzel olacağını sanmıyorum

Platonik güzel olmakla birlikte aşırıya kaçmamak, yeri geldiğinde duygularını açığa vurmaktan kaçınmamak gerekir.. Fazla platonikten kaçının, alışkanlık yapar
  • quote:

Onun seni görmeyeceğini bile bile sırf ona daha yakın hissettiğin için evinin önünden geçiyorsan aşıksın demektir. Bu müthiş bir olaydır ve gerçek aşk budur.. Deli işi gibi değil mi? ama aşıksan buna benzer şeyleri normalmiş gibi yaparsın..

aşkla ilgili en güsel tesbiti yapmışın tbr ederim
  • zaten platonikleri söyleyince karşılıksıza dönüştüğü için..genelde söylüyorum bele bele..sora karşılıksız oluyo o ayrı fena
  • çok ..oktan bişeydir, bütün yaşamın alt üst olur tarzın değişir.

ulaşamazsan eğer psikolojin bozulur, yusuf hayaloğlu dinlemeye başlarsın.

ondan bir haber gelse mahallede yapılan yeni binayı farkedersin(ama öncedende vardır)

özel günlerin vardır kendince bir temenni arasın başkalrından ama bir türlü gelmez, tek başına yürümeler baş gösterir kendine bakmayı bırakırsın, sigarayı çoğaltırsın.

ama en güzeli o ümitle yaşamaktır
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.