Şimdi Ara

Neta 6000 HD veya Goldmaster 3030 HD hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar maksimum 200 tl aralığında kaliteli düzğün çalışan ektra özellik aramadığım sadece görüntü kalitesi ve kullanışlı menü olan bir uydu alacağım
    Belirttiğim 2 modeli kullanan mutlaka var. 3030 a büyük kasası yazılmış var deniyor vs. 25 cm cihazı koyacağım yer var burası yeterli gelirmi ? Veya neta 6400 ile 6000 arasında
    fark yok deniyor. 6000 de modül girişi varmış yani 6400 e göre daha avantajlı değilmidir. ? 6000 kullanan varmı, tercih edilirmi.

• Kimse cevap yazmamış mı be kardeşim yok mu bu aletleri kullanan.
  • Hocam bende bu fiyatlarda uydu alıcısı arıyordum. Araştırmalarım sonucu Goldmaster Spark 1200 HD karar kıldım. Daha elime geçmedi, 2 güne elimde olur. Fakat kullanıp da kötü diyene rastlamadım. Bir araştır istersen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Goldmaster spark ı banada tavsiye ettiler ama ben standar kolay ailenin kullanbileceği bir cihaz arıyorum. Evde yaşlı kişi de var. Enigma falan uğraşamaz. Şirelilerle işimiz yok.
    Kanal geçişi iyi olsun görüntü iyi olsun yeterli.
  • 3 aydır Neta 6400 kullanıyorum. Uydunun açılış suresi yarım saniye keza SD kanallar arası geçişte öyle. Hd kanallar arası geçiş 1-1.5 sn civarı. Görüntüler gayet keskin. Hızlı ve iyi görüntü kalitesi sunan bir uydu ancak hepsi bu... Ne USB takip film izleyebilir nede internete girebilirisin. Kışın fırtınalı, yağmurlu günlerde bile sadece 1,2 kanalın hd sinde sinyal sorunu yaşadım. O zamanda o kanalların sd yayınını açıp onları izledim. Evet sinyal alıcı bölümü pek kuvvetli değil ama sorun edilecek bir durum yok. Sunduğu özelliklere göre pahalı ama ben hız ve görüntü kalitesi olsun yeter saf uydu alıcı olsun isterim dersen kaçırma.

• Ben 6000 modelini almayı düşünüyorum fiyatı daha uygun, hepsidijital e farkını sorduğumda sadece tkgs özelliği yok dediler hatta bu nedenle dahaçok tercih ediliyormuş. tkg siz yazılım daha iyi görüntü verdiği için daha çok tercih ediliyormuş. Bir arkadaşım 6000 modelinde modül girişi var demişti ama hepsidijital modül girişi yok o kısımda sadece usb var dedi. Neta 6400 de de modül girişi yok değilmi ?
  • 6400 de de 6000 modelinde de modül girişi kesin olarak yoktur. 6000 modelinin 6400 den farkı sadece TKGS Özelliği yoktur. Bu özelliğin yazılım üzerinde çok azda olsa görüntü kalitesini olumsuz etkilediği belirtiliyor. TKGS bazıları içinde işkence gibidir. Fiyat da isteğimiz üzerine cazip hale getirildi.
    Konu başlığınızdaki soruya gelirsek. 2 cihazında artı ve eksilerini anlatayım.

Goldmaster 3030 HD modelide st işlemcili kanal geçiş hızı aynı neta 6000 den belki %1-2 görüntü kalitesi düşüktür. Cihazda 2 tane modül girişi vardır yani aynı anda dsmart ve filbox modülünü kullanabilirsiniz.Eksi yönü cihazın kasası yeni uydu cihazlarına göre çok büyüktür. Eski dvd ler boyutundadır. O nedenle cihazı koyacağınız yerde sıkıntı yoksa tercih edebilirsiniz.

Neta 6000 modeli ise modül girişi yoktur. Kanal geçiş hızı çok iyidir Görüntü kalitesi konusunda elternatifsizdir. Goldmasterdaki gibi tkgs özelliği yoktur. Modül girişi yoktur. Düz cihaz alacaklar için idealdir. Menü kullanım kolaylığı çok basittir. Cihazı kasa büyüklüğüde 3030 gibi çok büyük değildir.

• hocam sitenizden neta 6000 alacağım memlekete babama götüreceğim istanbul içi kurye ile teslim hizmetiniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derodol -- 21 Nisan 2016; 9:35:42 >
  • Hiremco zapper hd tkgs destekli usb girişli fullhd

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

Hiremco zapper hd tkgs destekli usb girişli fullhd

O parasını hak eden bir alıcı değil turkeytv.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derodol

hocam sitenizden neta 6000 alacağım memlekete babama götüreceğim istanbul içi kurye ile teslim hizmetiniz var mı?

evet istanbul içi kurye teslimatı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

Hiremco zapper hd tkgs destekli usb girişli fullhd

zapper hd ile bu ürünün kalitesi arasında gerçekten fark var hem görüntü kalitesi hemde kanal geçiş hızında neta 6000 HD çok daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış

6400 de de 6000 modelinde de modül girişi kesin olarak yoktur. 6000 modelinin 6400 den farkı sadece TKGS Özelliği yoktur. Bu özelliğin yazılım üzerinde çok azda olsa görüntü kalitesini olumsuz etkilediği belirtiliyor. TKGS bazıları içinde işkence gibidir. Fiyat da isteğimiz üzerine cazip hale getirildi.
    Konu başlığınızdaki soruya gelirsek. 2 cihazında artı ve eksilerini anlatayım.

Goldmaster 3030 HD modelide st işlemcili kanal geçiş hızı aynı neta 6000 den belki %1-2 görüntü kalitesi düşüktür. Cihazda 2 tane modül girişi vardır yani aynı anda dsmart ve filbox modülünü kullanabilirsiniz.Eksi yönü cihazın kasası yeni uydu cihazlarına göre çok büyüktür. Eski dvd ler boyutundadır. O nedenle cihazı koyacağınız yerde sıkıntı yoksa tercih edebilirsiniz.

Neta 6000 modeli ise modül girişi yoktur. Kanal geçiş hızı çok iyidir Görüntü kalitesi konusunda elternatifsizdir. Goldmasterdaki gibi tkgs özelliği yoktur. Modül girişi yoktur. Düz cihaz alacaklar için idealdir. Menü kullanım kolaylığı çok basittir. Cihazı kasa büyüklüğüde 3030 gibi çok büyük değildir.

Neta 6000 hd İncelemek videosu varmı acaba?

• Neta 6400 menü incelemesi var onunla birebir aynı zaten kumandasıda aynı kasası 6400 den daha iyi diyebilirim. Ama görüntü kalitesi ve kanal geçiş hızı bu fiyatta rakipsiz bir ürün neta 6000 hd
  • quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış

Neta 6400 menü incelemesi var onunla birebir aynı zaten kumandasıda aynı kasası 6400 den daha iyi diyebilirim. Ama görüntü kalitesi ve kanal geçiş hızı bu fiyatta rakipsiz bir ürün neta 6000 hd

Görüntü kalitesi açısından Neta 6000 mi Vestel Codebox mu tavsiye edersiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.