Şimdi Ara

HTC 10 kutusundan çıkıyor / ilk izlenimler özel video (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
3
Favori
2.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

Telefonun ön yüzü gerçekten çirkin ve ucuz duruyor arkasıda bu durumun tam tersi olarak oldukça şık.Standartın biraz üstünde kalınlığı var ön kamerada ois falan derken kabul edilebilir.Sense sense diye diye sense diye bir şey kalmamış gördüğüm kadarıyla standart android arayüzü olmuş.Millet touchwiz e sallıyorda tw kadar kullanışlı kullanması eğlenceli arayüz yok.Referans arayüz boş ve sıkıcı tabi daha seri.Cihazda akıl çeldirici şeyler var özellikle ses kısmında ancak tanıtılması satışa çıkması falan derken s7 2 aydır piyasada olacak üst seviye telefon isteyen kişiler s7 ye yöneldi zaten.Çıkan zamana kadar s7 nin fiyatı daha da düşecek.Htc 10 yine herkesin önerdiği ama kimsenin almadığı bir telefon olacak bence.

Zaten herkes almasın o ayrıcalık o farklılık bizde kalsın ;)

Ayrıcalık falan yok ki ortada bugün 3000 e s7 edge alırken 1 ay daha bekleyip htc 10 aldıracak bir sebeb yok ki.Hatta çoğu kişi için 1 ay sonra da yok bu yüzden çok satmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Htc 10 mu sony xperia performance mi siz hangi daha iyi telefon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Htc zarar ediyor, batıyor geyiği de bitmedi. Bir işletmenin temel amacı kar etmektir. Hiçbir işletme zararına iş yapamaz. Bir süre sonra tedarikçileri fişini çeker zaten. Açıklanan mali gevezelikler daha fazla kar edebilirdik demekten başka hiçbir şey değil. Kar etmek için milyonlarca satmanız gerekmiyor. Maliyetinden sonrası kardır ister bir ister milyonlar tane olsun...

• 2 telefon ayrı segmentlerde x performance orta-üst seviye telefon diye tanımladı sony.htc 10 amiral gemisi.Tabikide htc 10 favori özelliklerine bakarsak.
  • Hocam benim gibi kemik htc fanları bekler ve alır gene isterse 2 ay sonra çıksın diğer kesimi bilemem alan almıştır dediğiniz gibi ayrıcalık derkende bunu kast ettim zaten çoğu kesimden farklı olarak htc ile devam ediyoruz devam ediyorum ha beklentimin altında kalsaydı cihaz belki farklı arayışlara yönelirdim ama fazlasıyla tatmin etti beni dolayısıyla çizgimi bozmam htc ile devam ederim nasip olursa.

@Citizen'in Pengueni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Saga -- 20 Nisan 2016; 0:58:16 >
  • İncelemeyi izledim ve sonuç: telefondan ses çıkmıyor.

• önden bakınca samsung zannettim
    birde kamera için hagisiyle çekildiği fark edilmiyor demişler çok güldüm
    samsungun daha iyiymiş gibi görünmek için tek yaptığı hatları softlaştırmak renkleri açmak kenar yumuşatma yapmak green düşürmek vs vs vs ne yapabiliyorsa yapıyor yani

eğer o kamera doğal çekmiyorsa ne anlamı var resimle oynamak istersek kendimde yaparım kötü demiyorum ama doğal olarak vermediği için iyi değil samsung

• Telefondan sogumama sebep olan şeyler; Ön tasarım ve dümdüz arayüzü. Samsung galaxy s5'lere benziyor ön tasarım. Arayüzde senelerce cyanogenmod kullanan biri olarak birebir benzettim. Yahu ben zaten G2'de o arayuzu senelerce kullandım tekrar görmek can sıkıcı olacaktır. Lg ve samsung'ların arayüzleri daha renkli ve eglenceli. S7 edge'e aklım kaydı açıkcası.

• Shiftdelete.net de kutu acilisi geldi siyah olanin cok iyi duruyor bir bakin derim

• her şey güzel ön tasarım hariç...

• Bence çoğu anlamda doyurucu bi telefon olmuş. Şahsen tercih yapacak olsam bu htc 10 olurdu. Kalite kokuyo. Siyahıda güzelmiş. Kamera incelemelerine gsmarena dan ulaşabilirsiniz.

• 2 sene önce çıktığı gibi M8 almıştım ve çok memnunum M8'den. 2 sene değil, 3 senede değiştiririm diyordum. Bir yandan da M9'u pek beğenmemiştim ve HTC'nin maddi durumundan ve Samsung'un iyiye giden tasarımından dolayı Samsung'a geçerim 2017'de diyordum. Ama bu HTC 10'u çok beğendim. Geçsem mi, geçmesem mi diye düşüncelere girmedim değil. Neler diyorsunuz?
    Ön tasarımı daha iyi olabilirmiş bence de, daha doğrusu ekran çerçevesini arka kapakla aynı renk yapsalarmış (gümüş seviyorum) daha iyi olacakmış. Onun dışında telefonun eleştirilebilir bir yanını görmedim. Pek şahane yapmışlar görünüyor.
  • note 5 al geç 1000 tl de cebinde kalsın

• Klasik Türk abartması, yere göge sigdiramadiniz bir seyinde b*kunu cikartmayin.

Bu arada 2016 da bu tasarimi begenen cidden gitsin kumda oynasın.

M8 kullanicisi.

• arkadaslar evet beyaz rengi harika degil ama önü siyah arkasi gumus olan modele bakmanizi oneririm cunku gercekten harika duruyor

• En çok ülkemizde ne kadar satacak , burda hastası oldum efsane olmuş diyenlerden kaçı alacak onu merak ediyorum. Şahsi görüşüm cihaz gayet başarılı ama fiyatı daha düşük olmalıydı. Yine de alanlara hayırlı olsun

• WP10 başladı bitti BB10 başladı bitti , HTC10 değilde başka bişey yapın.

• Bir HTC kullanıcısı olarak söylüyorum. Her yeni model çıktığında ne yapsam da telefonumu değiştirsem moduna girmiyorum. M7 kullanan biri olarak M8 çıktığında yekpare metal gövde ve çift kamera beni çok etkiledi ama sanal tuşlar kesin kararı vermeme yetti, almadım. Üstelik telefonum bütün işlevlerini sorunsuz olarak yerine getiriyordu. (Pembe kamera problemini ben de yaşadım ama değiştirttim). M9 çıktığında hala sanal tuşların olması nedeniyle beni hiç etkilemedi. Hatta tek kameraya düşmesi nedeniyle de kızdım, gene değiştirmedim. (eşkiya filmi gibi oldu biraz) :)
    Şimdi bu yeni model ne yalan söyleyeyim beni etkiledi. P9 daki gibi çift kamera ile devrimsel bir şey yapabilirdi, odaklama, renk doygunluğu, netlik gibi ama yapmamış. Olsun böyle de güzel bu kamera ile kendini aşmış fakat abarttığı kadar bir seviyeye de gelmemiş. P9 un resimleri beni daha çok etkiledi mesela...

Gelelim fiyat konusuna ben bu telefon 3000 eder mi polemiğine girmiyorum. Ben bu telefon yurt dışında, Almanya ve diğer Avrupa ülkelerinde 700 EUR ya satılırken (bakınız Media Markt, Satürn) benim ülkemde neden 930 EUR ya satılıyor onu merak ediyorum. Bir şirket çalışanı, sorumlusu vs. çıksa da hayrına bu ürün şu şu nedenlerle Almanya'da bu fiyattan çıkarken bizde bu fiyata geliyor dese de ben de rahatlasam. Ama öyle yalandan vergi mergi diye de uydurmasın. Buradaki bayi tutup Media Marktan alıp da üstüne vergi ödemiyor herhalde...

Gelelim tekrar fiyat meselesine. Bir m7 kullanıcısı olarak şöyle düşündüm ve kararımı verdim. Benim telefonum şu an bana lazım olan her türlü ihtiyacıma cevap veriyor. Beni model yenilemeye iten en büyük neden kamera performansı ve de sanırım sıkılmış olmam. Sıkılmış olmam telefon değiştirmem için mantıklı bir gerekçe olamaz. İnsanlar Afrika'da açlıktan ölürken, bir asgari ücret çalışanı bu fiyata 2,5 ay çalışmak zorunda iken ve kaldı ki benim için de hiç yabana atılacak bir miktar değilken, ve de bir Avrupa insanı 2380 TL karşılığında bu ürünü alacakken kendimi enayi, aptal, salak -adına ne derseniz artık yerine konmuş hissetmeme neden olacak bu değişikliğe gidemem.

Kamera ise eğer benim en büyük sıkıntım bakalım alternatif olarak ne yapabilirim? Mesela bir Sony RX100 M4 alabilir ve şu an piyasadaki bütün akıllı telefon kameralarını toplayıp üçle çarpsan yetişemeyeceği kalitede resim ve videolar çekebilirim. Üstelik yaklaşık 400 TL de cebimde kalır. Veya normal kalitede bir dijital kamera alırım ki bu telefonların görüntü kalitesinden ya çok daha iyi ya da en az aynı kalitede olacaktır, 2500 TL cebimde kalır.

Veya hiç birini almam, çünkü zorunda değilim...

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

arkadaslar evet beyaz rengi harika degil ama önü siyah arkasi gumus olan modele bakmanizi oneririm cunku gercekten harika duruyor

O model Türkiye'ye gelmiyor.

• Bu adamlar muska mi yapmis ne yapmis su tasarimin amital gemide olmasi ve su tasarima gozunu kirpmadan 3000 verecek insanlarin olmasi normal olamaz yav.

Iphone kullansamda hic mi akliniz yok su tasarima 3k verecegine note 5 al 1k cebinde kalsin diyesim geliyor GM telefonundan beter tasarimi var gozunuzu bi acin la

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.